Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kakvo 6te kajete za tova?  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано29.01.04 22:35



ili ako tozi link ne ba4ka vijte tozi... kajete kakvo mislite za tazi... hm... risunka!!! na men li4no me kefi ... edinstveno sam osral malko sqnkata na robota ama ina4e izglejda dobre... NAMERETE MU KOSURI PLS!!! nali taka stava 4ovek perfekten

Everything Is Possible

Тема Re: Kakvo 6te kajete za tova?нови [re: ByteSize]  
Авторbatti (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 22:34



Pi4 sprqwash se dota dobre spored mene. Samo zaloji na po-dobrite teksturi i na realnosta. viziram towa 4e robota ti e samo s tri kraka a i nqma opora otpred. tiq neshta sa mnogo vajni.



Тема stabilnoo!! ;)нови [re: batti]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано31.01.04 22:09



hehe... ne razbiram za6to tova 4e e s tri kraka 6te go klati ..?? ima dva kraka koito go podpirat ot lqvo i dqsno i edin ot zade ... prosto si predstavi 4e tejesta e ot sadnata 4ast ... na dupeto! i taka! a ot prede sam ote4e elektri4estvoto koeto nqma teglo!!! ;))) tva im e hubavoto na futuristi4entie risunki 6toto vinagi moje6 da se isplazne6 s ne6to takova kato tegloto v dupeto ;)))))) no sam ti mnogo blagodaren za kritikata!!! a za tuxturiote ve4e i az se osetih.. 6tom bratov4et mi kato go vidq me pita "дали сам си купил пластмасов робот!?" и сичко ми беше ясно!!! мисля да му сложа малко рейтрейс материал и да сменя рефлекшъна на очиките благодаря ти все пак че поне ти се изказа

Everything Is Possible


Тема Re: stabilnoo!! ;)нови [re: ByteSize]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано02.02.04 10:28



Aми я си го представи как ходи по наклон... напред, направо го виждам как се търкаля презглава.. :))



Тема 6te pusna i ...нови [re: bateventzi]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано02.02.04 20:10



... snimka ot dolu kadeto se vijda 4e paqka ima mnogo mnogo specialni vakumi na kra4kata! i taka 6te moje da ska4a kolkoto si poiksa ot naklon na naklon ;))) no ti si 6efa i ako ti 6te ti haresa s pove4e kra4ka i go iska6 po stabilen ... taka 6te e!

Everything Is Possible


Тема Re: 6te pusna i ...нови [re: ByteSize]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано03.02.04 10:05



Къф вакуум бе байт, той по стъкло ли ще ходи. Нали ще стъпи в гьола после на пясъка и му утиде вакуума :)))



Тема hahaahнови [re: bateventzi]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано04.02.04 00:29





Everything Is Possible


Тема Re: Kakvo 6te kajete za tova?нови [re: ByteSize]  
Автор uma (...)
Публикувано04.02.04 18:08



:)
mi mnogo sladko robotcheto
i inache e hubavo
samo malko si lichi che e dobaveno no mai ne ot siankata ... pone az ne vijdam da e zle tia :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.