Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема gotowo logo da se naprawi da e vektorna grafikaнови  
Автор magic- (:))
Публикувано19.01.04 13:54



Zdraweite,
stawa wypros za


Niakoi bi li mogyl da go naprawi vektorno (da stawa za pechat i pri uwelichawane na razmera - naprimer za tabela) i kakwo bi struwalo

~ Love is magic ! ~

Тема Re: gotowo logo da se naprawi da e vektorna grafikaнови [re: magic-]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 15:27



Principno moje, ama bez fona otzade. Moje samo nadpisa i vyrtelejkite otstrani.
Ina4e kartinkata - ne moje



Тема Имаш го!нови [re: magic-]  
Авторamatok (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 15:31



Мога да ти го направя векторно, но ще ми трябва по-голям вариант на картинката, за да се виждат по-добре детайлите - може да е и вече отпечатано. За цената - как да ти дам цена пред всичките тия хиени в клуба, които веднага ще ми подбият цифрата??? :-) :-)

Абе знам ли и аз колко...
Зависи колко време ще ми отнеме...
Дай един mail да ти пиша.



Тема Re: Имаш го!нови [re: amatok]  
Авторamatok (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 15:40



Diver е прав - може само текста и графиката - фона не.



Тема Re: Имаш го!нови [re: amatok]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 15:43



Edvali njakoj 6te ti podbiva cenata, 6toto ne znam koj 6te se hvane da go pravi - horata si imat druga po-seriozna rabota. Ot druga strana pomisli mnoo dobre kolko 6te mu vzeme6, 6toto i dvamata znaem 4e e 6rift i 6te risuva6 samo zavrantulkite (koito vsy6tnost maj e samo edna)!



Тема Re: Имаш го!нови [re: diver]  
Авторamatok (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 15:54



Всеки влак си има пътници!

И тъй като нямам "druga po-seriozna rabota" съм готов да се хвана и с нещо толкова "несериозно". Работа да има само.
А колкото до това, че половината е шрифт - важното е не колко лесно ще ми е на мен или на някой, който ще го прави, а колко време ще отнеме.

Иначе се шегувах за "хиените" и "подбиването"...
Не си ли личи???




Тема kak si li4e6e ne e istina...нови [re: amatok]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано19.01.04 16:29



ne si li4e6e mnogo ama ti se popravi ve4e! ;))) ... a btw... imam edin super nekompetenten vapros... vektorizirano zna4i 4e go iska na psd file taka li ??? ot jpg da go razdeli6 v layer-i v photoshop (naprimier) ... taka li e??? 6toto s termini sam STRA6NO ne zapoznat... i to tva e ot lispata mi na praktikaaaaaa ...

Everything Is Possible


Тема Re: kak si li4e6e ne e istina...нови [re: ByteSize]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано19.01.04 16:42



ne be byte
zna4i da si otvori illustratora ili coreldrawa primerno. da importne rasternia jpeg i po nego da narisuva logoto s linii - vektori. psd ne igrae tozi put. posle da go exportne v eps. primerno



Тема Re: gotowo logo da se naprawi da e vektorna grafikaнови [re: magic-]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано19.01.04 16:45



mi to tui rabota za 20 min mai. pravish ednoto, vytish go na 120gradusa,posle na oshte 120, group, posle duplicate, namalqvash, vyrtish pak na 60 mislq, flipvash i samo cvetovete ostavat da se izberat. aide,davai,pi4



Тема Re: kak si li4e6e ne e istina...нови [re: ByteSize]  
Авторamatok (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 16:47



Хей, хора, не съм искал да ви обидя.

Бъзиках се бе! Може би не трябваше, защото не ви познавам. Съжалявам ако съм засегнал някой. Простете ми.

Колкото до термина "векторизация" - става въпрос нещото да стане във векторен формат, т.е да е векторна графика, а не растерна каквото е в момента (jpeg или gif). Обикновено картинката се прерисува във векторна програма - Corel или Illustrator - или пък се пуска през някоя векторизираща - Streamline или Corel Trace.
Надявам се знаеш разликата между растерна и векторна графика.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.