Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Търся графичен дизайнер  
АвторLara (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 19:16



Дизайн и предпечатна подготовка на рекламни материали.

Изисквания:
Corel Draw, Illustrator, Photoshop, Page Maker, QuarkXPress
Постоянна работа.
Заплащане: 300 EU
Лице за контакти: Лара Маринова
Изпратете CV и portfolio na email: lаra_marinova@operamail.com



Тема Re: Търся графичен дизайнернови [re: Lara]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано12.01.04 19:40



Аз не че съм кандидат, но за полза на кандидатите ще е да посочите града в който ще бъде обявеното работно място.

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...


Тема Re: Търся графичен дизайнернови [re: vallentin]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 23:29



Eh toz PageMaker.... i illustrator :)
Ina4e za drugoto az sym 4oveka !!!



Тема ZA6TO...нови [re: Dan4oKalpazan4o]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано12.01.04 23:34



...iziskvat Corel kogato iskat i illustrator v sa6toto vreme... si4ki mi kazvat 4e ako znae6 ednoto drugoto ne ti trqa... !!??? basi... mnogo me kefi taq rabota!!! koito q zeme mu jelaq mnogo mnogo ospeh!!! i dano mu nosi ne samo parici ami i odovolstvie!!!

Ospeh!

Everything Is Possible


Тема Re: ZA6TO...нови [re: ByteSize]  
Авторнekъф (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 10:52



Абсолютно за една и съща работа са. Както и Пейджмейкър и Куарк... А да помислим защо някой ще плаща за 2 аналогични продукта??? От което следва простия извод - НЕ ПЛАЩА! Купува си ги от "Славейков" или тегли от нета...
Ташак.
Най се кефя като искат експертно владеене на 15 продукта, освен да си дизайнер и да си най-добрия препрес спец в света, а ако владееш добре флаш и дриймуивър (примерно) си много подходящ?! В скоро време очалвам да почнат да изискват и адоуб премиер или лайт уейв. Единственото ми обяснение защо не го правят до сега е, че не са ги чували - иначе ник'ъв проблем!
И в същото време дават 600 лв. заплата, дето можеш да оцелееш известно време, но нищо поовече.
Директно към публикувалата обявата - какви перспективи предлагате? Това за младия екип и динамичната среда го знаеме. Става въпрос ще има ли покачване в заплащането, като как ще се развия като специалист при Вас, т.е. какви професионални перспективи и предлагате? Трудовият ми договор на цялата заплата ли ще бъде или на стотина лева? И ако е за цялата ми заплата (300 евро) чисто тях ли получавам или от тях ще ми удържате данъци и осигуровки.
Питам, щото си мисля, че имам право да знам тези малки подробности преди да кандидатствам за обявената длъжност. Все пак съм специалист, отговарящ на всичките ви изисквания, че и отгоре. А и освен това в момента взимам доста по-добра заплата, та да знам дали си заслужава предизвикателството.



Тема Re: ZA6TO...нови [re: ByteSize]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано13.01.04 10:55



Нема да се плашиш. Общо взето тия неща са нужни, ама никой не оччаква че ще намери човек който работи перфектно със всички тези неща. Знам го от опит. :))



Тема Re: ZA6TO...нови [re: нekъф]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано13.01.04 11:18



Благодаря ти приятелю, надали и аз щях да го напиша по-добре. Обаче нали се сещаш че отговор няма да получиш.



Тема ima li smisal...нови [re: bateventzi]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано14.01.04 04:27



... togava ako znae6 illustrator da u4i6 I corel draw posle...?????

Everything Is Possible


Тема Re: ima li smisal...нови [re: ByteSize]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано14.01.04 10:50



Естествено че ше учиш, и после 3дМакс, Флаш, Фотопейнт, МС пейнт, и хиляди други, малки, знайни и незнайни програми и програмки.



Тема Re: ZA6TO...нови [re: нekъф]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано14.01.04 17:37



точно това ми правеше впечатление в обявите за работа - искат владеене на аналогични продукти. илюстр-корелдроу държат първенството по търсене. хубави въпроси задава г-н некъф. жалко,че няма да му отговорят. иначе в бг ако има как да вършиш всичко за без пари - най-добре ще е.
само исках да отбележа, че тук не е място за обяви за работа или бъркам? да пусна и аз една, само че търся...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.