Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема клавиетура  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано04.01.04 12:35



Моля, някой да ми каже има ли безшумни клавиетури.Дъщеря ми по цял ден е в чата и направо ме подлудява.Ако може и цената.БЛАГОДАРЯ!



Тема Re: клавиетуранови [re: Heли]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано04.01.04 13:11



za "bezshumni" ne znam - no ima takiva koito sa "po-meki" , t.e. po-lesno i otnositelno po-bezshumni sa. Ot vsichkite koito sam polzval sam nai-dovolen ot Compaq (cheren)



Тема Re: клавиетуранови [re: Celeste]  
Автор nuCT (www.zonebg.com)
Публикувано04.01.04 22:56



този въпрос какво общо има с темата на форума?!




Тема Re: клавиетуранови [re: nuCT]  
Авторneli (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 06:23



po-spokoino!ne moge li da se popita?kato ne e po temata ti ne otgovarqai! Na Celeste-BLAGODARQ!



Тема Re: клавиетуранови [re: neli]  
АвторDUSSO (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 12:43



Ot tezi mejdu 20 i 30 leva, opredeleno 4erniq compaq(sigurno i beliq ot su6tiq model:-)).Mnogo gotina meka klaviatura i dosta vreme izdurja.
Az imam takava ot dosta vreme i sum mnogo dovolen.Struva6e 24 lv.Nqma smisul da se mnogo pari za keyboard, osven ako tezi multimediini butoni i ergonomi4niq design ne sa naistina ot zna4enie za potrebitelq! Uspeh!


P.S. Честита Нова Година!



Тема То не е по темата, ама да питамнови [re: Heли]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано05.01.04 14:08



Случайно да знаеш някоя хубава рецепта за приготвяне на пилешки крилца, Нели, ама да не са пържени, че ми е чувствителен стомаха?

а и между другото, като купуваш клавиАтура, питай и за някой качествен речник, щото май и правописа ти куца

и аз го мога, и тате го може, ама козата си сака пръч


Тема Re: То не е по темата, ама да питамнови [re: AliBabach]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 21:39



Е такива злобни човечета, като теб - АлиБебах, поне в форумите ако ги няма
НАш КОЛКО шЕ Е УБАВО А?! Ако не можеш да кажеш нещо градивно, поне си трай и не обиждай...
ПС. Извинявайте, за грубия тон, ма не понасям дребнави, комплексарчета да си го изкарват на хората безнаказано



Тема Re: То не е по темата, ама да питамнови [re: AliBabach]  
АвторNeli (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 21:47



ОБИЧКАШ ЛИ ЯХНИЯ С ПИЛЕШКИ КРИЛЦА



Тема Като не разбираш, що се обаждашнови [re: Dan4oKalpazan4o]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано06.01.04 12:41



Драги ми Dan4oKalpazan4o, като не ти достига мозъчен капацитет да схванеш иронията в моето писание, по-добре е да си беше затраял, мразя да обяснявам вицове, но за теб ще направя специално изключение.
НАЛИ за това са разделени по теми и групи клубовете на DIR.BG, за да се пише и пита за неща свързани ПРЯКО с името на клуба, а не в Компютърна графика и дизайн да питат за Клавеатури, а в клуб Готварство - как да си пуснат Фотошопа.
Приучавайки се от малки към култура на общуването и спазване на елементарните правила, на уважение към времето и труда на другите, така ще Ви е по-лесно като порастнете, повярвай ми.

P.S. добрият тон също така изисква, като се цитира името на събеседника, то да бъде максимално близко до оригинала /да те светна че във всички съвременни операционни системки има една функция нареченa COPY-PASTE/

и аз го мога, и тате го може, ама козата си сака пръч


Тема Re: То не е по темата, ама да питамнови [re: Neli]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано06.01.04 14:09



neli,az ti prepory4vam vmesto da kupuvash bezshumna klaviatura, da otu4ish dyshterq si ot 4ata, dokato e vreme. ako se inati, spri i neta. :) znam,4e e kraino, no tova e nai-dobroto reshenie. za neia si e.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.