Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: ami diploma?нови [re: vallentin]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано02.01.04 16:42



Po-to4no i dobre kazano ne6to ne beh 4el skoro. 4oveka e MNOGO prav - rabota mu e majkata - MNOGO RABOTA. Ostavi diplomite i dejstavj



Тема Re: ami diploma?нови [re: vallentin]  
АвторDUSSO (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 13:04



Absolutno sam suglasen za otno6enieto vi kam diplomite, osobeno v BG.
Az sum student v NBU(graphic design), oba4e ot ba4kane ne miostava vreme da stupq tam, a vse pak produljavam napred(Dai Boje o6te malko), no tova saa si dosta pari, a ot purvat godina vse sam si gi pla6tam(tam ne sa mnogo hora taka...)
taka, 4e na tezi koito pitat ima li smisal da u4at tam takava spetzialnost im kazvam Da, no ako hodi6!
Za6tot kato izklu4im software-a, drugite kursove sa mnog interesni i polezni(spored men, hodil sam vse pak,.... to hi4 ne moje).
Naistina tova ne NHA, priema e po-lesen, no prepodavatelite sa mnogo dobri, samite kursove sa interesni i az ne se se6tam za kurs, ot koito 4ovek ne bi imal polza!

Za software-nite kursove moga da kaja, 4e 4ovek ne moje da o4akva ne6to pove4e ot osnovna podgotovka, no vse pak sred prietite ima mnogo hora, dobri risuva4i, ideini tipove(i matzki est.), koito ne sa rabotili nqkoi izob6to, drugi dostatu4no komputri, a grupata vurvi zaedno vse pak.
Ot druga strana, ne znam v Akademiqta kak gi podgotvqt za tehlogi4nata 4ast na
design-a, no se samnqvam da imat mnogo qka hardware baza ili pone po-dobra ot NBU.
NBU e nov, nai-ve4e mlad universitet, i edva li nqkoi sim pravi iluzii, 4e 6te polu4i tapiq, koqto nqkude po sveta izob6to 6te q gledat kato profesionalen etap ot podgotovkata i rabotata na edin designer!
To e qsno, 4e 4ovek trqbva da se starae i da razbira tova koeto pravi i to4no za tova kursovete(osnovno teoriti4ni kum progarmata GD) sa dosta podhodq6ti!!!

A software-a v kraina smetka e samo instrument, kolkoto i da e dobur, kolkoto i da e po nov, pak nqkoi uspqvat da sutvorqt mnogo po -qki ne6ta ot drugi(izob6to ne viziram svoq milost)!

Nadqvam se da me razberete pravilno,nem iskam da vi kaja - NBU E UNIVERSITETUT, prosto za mnog hora tova sa polezni 4etiri ili pet godini.
Az samiqt nqmam druga dioploma, a puk vinagi sam iskal da se zanimava s ne6to koeto mi e priqtno i razbira se da e tova koeto sa u4il, i to4no zatova izbrah graphi4en design za diploma!

P.S. Sorry, unesoh se malko s duljinata na texta, dano ne vi qdosva...Are sas zdrave!



Тема а сега де...нови [re: DUSSO]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано06.01.04 22:50



обарках се... 4ри години в НБУ или без тях в краина сметка...???

Everything Is Possible


Тема Re: а сега де...нови [re: ByteSize]  
Автор _flash_ ()
Публикувано07.01.04 00:04



Университет не се пише с "о".



Тема Re: а сега де...нови [re: ByteSize]  
АвторDusso (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 10:16



Ne6tat ne sa "na kantar"!Prosto kazvam, 4e ako 4ovek iska da u4i tam graphic design, az ne bih mu kazal, 4e e bezmisleno!
Estestveno, 4e i nikude da ne e u4il, ili da eu4il suvur6eno drugi spetzialnosti, moje da bude strahoten spetzialist v taq oblast!

Ot druga strana, ako prosto iska diploma, to togava e vse edno ot kude 6te q vzeme(moe mnenie).Az pone kogato e opiralo do rabotni vzaimootno6eniq v BG, nikoga ne sam sre6tal drugo otno6enie osven "A, nov bulgarski....qsno!"

Ne znam kakvo im e qsno na tiq hora, no az sam dovolen, ne smqtam 4e e zagubeno vreme...

p.s. v kraina smetka vseki sam trqbva da re6i!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.