Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема kude moga da pro4eta za ...нови  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано17.12.03 10:51



razni termini kato 'overprint', 'pantone', 'rip', a i syshto kakva e syshtnostta na cvetootdelqneto i tn.- za syjalenie slabo sym zapoznat s fazata sled samia tvor4eski proces pri dizaina. uto4nqvam,4e prosto mi e interesno, iskam da znam-taka da se kaje.
molq, podskajete mi ima li v inet mesta,no ne forumi /osobeno kato graphilla/-kydeto moje da se pro4ete kakvo e overprint fail primerno.
blgd predvaritelno>>

Редактирано от monipro на 17.12.03 11:26.



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: monipro]  
АвторCeлecтe (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 11:51



ами Гоогъл може да ти свърши работа за тази цел чудесно :))))

Обаче според мен иди си купи една книга - их, сега не мога да се сетя точното заглавие но беше нещо от рода на "Сканиране и работа с полутонове" - цената е към 15 лв, издадена е преди няколко години. Корицата си спомням беше нещо в червено



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: Ceлecтe]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано17.12.03 12:22



ok,Celeste, naistina v tyrsa4ka ne sym probval,no mi e malko trudno da formuliram v 2-3 dumi neshtata. sega shte napyna ganglia :) shte razgledam i slaveikov



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: Ceлecтe]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 12:25



Spored men za da razbere6 ideata na separations i overprint, pyrvo trebe da se zapoznae6 sys samia proces na pe4atane (v nekoja pe4atnica) - posle vsi4ko ti stava jasno (ili ako ne - mnogo po-byrzo razbira6 ideata za overprint i t.n.). Gledaj praveneto na filmi, plaki i pe4at - mnogo lesno 6te ti stane jasno
No tova e samo spored men de!
Ina4e literatura maj ne se se6tam ot kyde moje6 da si kupi6. A Seleste e prav - Internet ima vsi4ko deto moje da ti potrebe.
Uspeh



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: diver]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано17.12.03 12:28



diver,tova za li4noto prisystvie v pe4atnicata go znam i si mnogo prav. mai shte trqbva da namerq kude da me pusnat da vidq kak se pravi. zasega ne mi hrumva.



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: monipro]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 12:30



Spored men v kojato i da probva6 6te te pusnat - kaji 4e iska6 samo da pogleda6 - mislja 4e njama da ima problem.



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: diver]  
Автор bluelemon (Crazy Nights)
Публикувано17.12.03 12:38



Az da ti kaja nai dobre nameri niakoi da ti obiasni neshtata, taka shte ti stane nai iasno. Nali znaesh prikazkata za ku4eto deto s gledane mesar shtialo da stava



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: bluelemon]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 13:03



Ostavete choveka 1-vo da prochete tova onova - pak posle ima da gleda, da pita ....



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: bluelemon]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано17.12.03 13:47



bluelemon-prav si,ama prosto nqmam takiva poznati,zatova i postvam tuk.



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: monipro]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 16:55



Ako ima6 jelanie i konkretni vyprosi - moga da otgovorja. No da ti obesnja VSI4KO na vednyj - slojna rabota




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.