Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:31 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: diver]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано19.12.03 11:04



nee diver, blagodarq, no naistina mi lipsvat osnovni poznania - sega sym otvoril prepressbg.com i tam ima nqkoi neshta, no iavno shte trqbva da si pripomnq ruskia!!! m/u drugoto si mislq, 4e s tezi rusnaci dosta trqbva da se vnimava:)



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: monipro]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 12:05



Kakvo ima da ima se vnimava s rusnacite?



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: Celeste]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано19.12.03 17:50



mi tvyrde dobri sa! po princip.
ot druga strana ne znam kolko sa dobronamereni. kato se ima predvid, 4e sa ot ex-soc. dyrjava, pri tova sssr. haide stiga,4e ne mu e mqstoto tuk.



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: monipro]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 18:45



4e kvo im e na rusnacite be?
4e sa Dobri - dobri sa i to mnogo. Ama ja si predstavi ot takava ogromna dyrjava s tolkova mnogo hora kak njama da se namerjat njakolko dobri?
Ti si predstavi kvo 6te stane s Kitaj



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: diver]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано20.12.03 12:47



kitaicite sa s drug mantalitet i religia. 4e sega zaplashvat da stanat nomer edno-da. no te deistvat na kolektivnia princip - kato p4eli4kite. dokato ogromna dyrjava ot individualisti kato rusia... sega sa na dynoto,no dokoga? ti 4ul li si za nqkoi mnogo izvesten kitaiski u4en? ya sega pomisli za ruski.



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: Ceлecтe]  
Автор pax (разпознат)
Публикувано02.01.04 16:19



верно една от малкото стойностни книги по таз тема в БГ, макар и невзрачния и вид има доста истини в нея

проблема обаче е че в крайна сметка май сичко опира до опита и си има спецове, всеки в негоавата си област и просто трябва човек да може да комуникира с тях ... ама поне в БГ комуникацията е малко трудна , щот всеки си пази занаята (може и да са прави де ... ама за сметка на това, някой хора преоткриваме топлата вода)



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: pax]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 13:18



Ne si mnogo prav. Az predloji6 da obesnja tva - onova ako nekoj naistina ima interes (to4no zadadeni vyprosi) - ne si paza hleba 6toto i drugite trebe da jadat nali! Ama da obesnja vsi4ko ot na4alo prosto 6te mi otide mnogo vreme



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: diver]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано06.01.04 13:08



diver, silno sum ti blagodaren za predlojenieto, no naistina ne moga da iskam takova neshto ot koito i da bilo. to4no zatova ne pitam - ""koi moje da mi obqsni za...?", zashtoto znam, 4e ne stava duma za dva reda i ne vyv forum. a konkretni vyprosi nqmam, trqbva da zapo4na ot - do.



Тема Re: kude moga da pro4eta za ...нови [re: monipro]  
Автор nedohranenia (непознат)
Публикувано07.01.04 10:15



ami towa tuk moge mynichko da ti pomogne .... ot wreme na wreme se i obnowiawa sekciata "Pomoshtnik"... a ima i linkowe kym drugi sajtowe. ... www.prepressbg.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.