Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема koledna karti4kaнови  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 09:49



http://fabio.data.bg/angeli/angel1.jpg
http://fabio.data.bg/angeli/angel2.jpg


4akam idei i mnenia za podobrjavane na viziata (i pluvane de - to se podrazbira)



Тема Re: koledna karti4kaнови [re: diver]  
Автор Celeste ()
Публикувано02.12.03 10:57



1. Това за печат ли ще става?
2. Рекламите долу ми се виждат много големи - могат ли да се намалят
3. Бялата картичка ми стои "празна" (но повече ми харесва от синята). Това синьо не стои добре поне на моя компютър и не ми създава празнично усещане нещо.
4. Надписа горе - малко ми "виси". Не може ли да го "закрепиш" към някой елемент?

Иначе има хляб в идеята
Аз определено бих се спрял на бялата картичка - но още трябва да се поработи

На вкус и цвет товарищей нет


Тема Re: koledna karti4kaнови [re: Celeste]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 12:10



Moeto prepo4itanie e za belata - 4istota, beli angeli... ej takiva ne6ta. Pyl ako 6te6 i snjag daje



Тема Re: koledna karti4kaнови [re: diver]  
Автор bateventzi (ученик)
Публикувано02.12.03 14:05



ами шрифта на коледата не ме кефи, не се връзва с другото. И малко още детайл на фигурата да добавиш че докато прочета надписа и стопля какво е това минаха няколко секунди, а това както се сещаш е фатално за тия неща.
Ааааааа и аз мисля че са големи рекламките долу, все пак това е картичка не брошура.
П. С.
Всяка критика е с най-добри чувства и изразява само лично менение. :)



Тема Re: koledna karti4kaнови [re: diver]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 14:27



da, tova sas snega e dobre kato ideq - samo ako mojesh da go presazdadesh tova useshtane po natrapchivo mislq che rezultata shte e po-dobar, shte e po-novogodishno



Тема Re: koledna karti4kaнови [re: Celeste]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 14:55



http://fabio.data.bg/angeli/angeli3.jpg

Za font_a i az znam 4e ne me kefi, ama stradam ot lipsa na eroti4ni fontove.
Ako njakoi ima idea za fonta neka kaje pyk az 6te go tyrsa



Тема Ama az neshto se obarkah .....нови [re: diver]  
АвторCelsete (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 15:14



Ti Koledni kartichki li praish ili "Nqkakvi erotichni kartichki" s koledno nastorenie?!

Shtoto ako praish koledni - tazi poslednata E MNOGO ZLE
Ako priash erotichni - PAK E MNOGO ZLE

Za kogo sa prednaznacheni tezi kartichki ? Maje, jeni ?!
Кой ще ги купува? Ти би ли взел такава картичка да я подариш на някого ?!

Все пак това си е мое лично мнение, но го взимай насериозно



Тема Re: koledna karti4kaнови [re: diver]  
Автор bateventzi (ученик)
Публикувано02.12.03 15:28



ами на мене ми харесва аванти за целта, мисля че заоблените му форми ще си ходят със заоблените й форми :))

едит: абе човек къде и е главата бе, недей така :))

Редактирано от bateventzi на 02.12.03 15:40.



Тема Re: koledna karti4kaнови [re: bateventzi]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 15:49



Zna4i sym zabravil da kaja naj-vajnoto:
Golite Angeli e eroti4no predavane po Nova telefizia. Tova 6te e koledna karti4ka za horata ot predavaneto i reklamodatelite - trjabva6e da e stilna, sempla (predavaneto si ima opredelena vizia i ne moje da se bjaga mnogo ot nea) - li4no za tova na men mi haresva angel1.jpg (ama bez elhata)



Тема Re: koledna karti4ka [re: diver]  
Автор agent_orange1 (истински)
Публикувано02.12.03 20:10



Помислих си, че това е некво пийп шоу и щях да тикажа,че е вери семпла, ама видях по-долу, че е предаване по НТВ. Ама какво от това? Значи ето какво мисля аз, като уточнявам, че нямам грам идея к'ва им е концепцията на тия пичове, но какво си мисля, че е подходящо за еротик шоу:
1. Гола мадама за коледна картичка върви и би могла да седи стилно - например Плейбой от толкова години прави стил чрез цици.
2. Тея лога ли са или к'вото там са въобще не им е мястото на корицата. Ако не можеш да убедиш клиентите, че това е грозно, по-добре ги цмотай в някой ъгъл.
3. Ако все пак трябва да избирам между показаните номер 1 е номер 1, само че шапката на Дедо ви Коледа не ме кефи нещо - много е ръмбава в сравнение с чертите, загатващи тялото. Може би и тя трябва да е тоя стил. Освен това тоя жълт помпон на края се набива пръв на очи. Ако елхата и надписа "Весела....." са в сребърно (примерно), дори и без сняг ще стане яко - семпло и наистина стилно. Обаче наистина тоя шрифт (Калиграф, ако не се бъркам) не е подходящ. Добре си се ориентирал към по-ръкописен шрифт, но този е малко... зловещ, непразничен...

Успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.