Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ... i sled tovaнови [re: monipro]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 16:39



... i sled tova tozi gif stava na petna, gadni rasteri i dr. i nikoga njama da poznae6 kvo si pravil. Ako ti trebe za web - suglasen sym, no ako ti trebe za pe4at - po-dobre nedej da probva6 - 6te pla6tat dopylnitelno filmi. Ima6e edno mnenie za tifec 4rez krivi - tova e naj-dobroto koeto moje da se napravi.



Тема Re: лого на прозрачен фоннови [re: Jonata]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 19:13



Евалата за това изказване Jonata !
Само че този стил на работа е доста непонятен за повечето ....хм колеги...Което е добре за мен :)))

A относно селекциите: най-професионалния и прецизен( А И БРЪЗ) в повечето случаи метод е от път към селекция. Освен ако фона не е еднообразен



NFS6 mi omryzna



Тема mdammmmmmmнови [re: diver]  
Автор bluelemon (Opel Kadet®)
Публикувано18.11.03 10:18



Bravo ve maina 2 tona pisania za edno logo Spored men logoto triabva da se vektoraizne v ILLUSTRATOR kakto znaete vektornia format shte pomogne da se ugolemiava do bezobrazie. V slu4aia ako ima kartinka ili neshto rasterno koeto niama kak da se vctorizira stava malko po slojno no vinagi moje da se pririsuva ako ne se skanira na 1200 ili kolkoto moje po goliama rezolucia za da se postigne maximalno goliama kartonka s dobro kachestvo sled tova se kombinirat eps i kartinkata v tiff ili psd format niama nikvo zna4enie. Niama da pisha pove4e shtoto ne iskam da govoria naizust bez da sam vidial logoto. Tva e maina koito kakto si znae taka da si ba4ka to zatova ima konkurencia i kachestvo na otpe4atuka i t.n. Aide kolegi sas zdrave i mnogo tvorcheski uspehi


Welcome to The Mad Seasons World!


Тема Re: mdammmmmmmнови [re: bluelemon]  
Автор bateventzi (ученик)
Публикувано18.11.03 15:31



Заключавам. Лого - най-професионално е векторизиране и експорт във епс. Писна ми, какви са тия селекции това да не е училищна сбирка, я се хващаите сериозно... логото трябва да си е векторно, както каза някои....

:)))
Мнооо съм добър на НФС 6
Скоро ще съм и на НФС 7



Тема Re: mdammmmmmmнови [re: bateventzi]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано19.11.03 16:40



ок,че всички станахме професори,май не е на убу. обаче... съобразявате ли се, че човека май не е много навътре с тия неща??? затова му предлагам НАЙ-ЛЕСНИЯ вариант, не най-добрия. и не мисля, че ще печата. ама хич не мисля. иначе за векторите съм съгласен.



Тема Re: mdammmmmmmнови [re: bluelemon]  
Авторyamamoto (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 08:56



Thanks evreyone! Spravih se ! Beshe istinski school. A inache ima myasto za vsichki pod slanceto, ne e opasno che ima konkurenciya. Po loshoto e ako ya nyamashe ili ako nyamashe takiva strahotni priyatelsko-kolegialni otnosheniya.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.