Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Kajete si mnenieto za tova...нови  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано13.11.03 18:07




o6te ot sega si znam 4e ima da se pravqt mnogo popravki no problema mi e 4e ne znam kakvi... no neka vi kaja za kakvo e tozi plakat flyer kakvoto i da e... OnovaKafe e kafe ot tipa "se edno si si u vas" kadeto ako ne ti haresva muzikata samo svirva6 "6efe mahni go tva" ili ako ti haresva svirka6 "sipi o6te 6efe...na maX!!!" ... kafe kadeto ako iska6 moje6 da si lse opne6 na divana da si pei6 kafeto (birata) i da s i 4ete6 spisanie bez horata da si 6u6ukat "maliii toq selqnin kak se porsnal kato rezan tur4in !!! ne go e sram" .. kafe kadeto 4algata e mit ot nepoznati zemi!!! .. edno ot onezi kafeta v kotio se vliza nadolu (v maze) i izvendaj otkriva6 edin undergorund svqt ... kafe kadeto sqkakav vid iskustvo e silno podkrepqno!!! .. kafe kadeto moje6 da si visne6 i da si govori6 s nqkoi dori i bez da pora4va6 i nqma da bade6 isgonen... kafe kadeto svalkite sa silno podkrepqni !!! ...s dve dumi undergorund kafe !!!
na4i tva kafe e prosto edin moi plan za v bade6ete :) mnogo 6te se radavm ako mi kajete ne samo kakvo mislite za plakata (ako moje taka da se nare4e) ami i kakvo mislite za cqlata ideq kato cqlo az li4no mnogo si padam po takiva mestenca kadeto vinagi si4ko e nestandarto... blagodarq na vsi4ki koito se iskajat!!!

a eto i pic na kafeto (edna staq ot kafeto) bez Photoshopvane...

Everything Is Possible<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ByteSize на 13.11.03 18:12.</EM></FONT></P>

Редактирано от ByteSize на 13.11.03 18:14.



Тема Re: Kajete si mnenieto za tova...нови [re: ByteSize]  
Автор Fallen_Angel (St. Lucifer)
Публикувано14.11.03 01:30



Вуте (въй, как грозно звучи, нема повече така, честно!), та значи, Сайз, малко не ми вдъхва мисли за "задушевна домашна обстановка тоз флайер. Не знам що, ама малко едно такова... де да знам и аз, аре фе, нема ли некой дизайнер да каже нещо? :)



Тема Re: Kajete si mnenieto za tova...нови [re: ByteSize]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано14.11.03 12:35



Извинявай момко, но в училище не са ли те учили да пишеш на БЪЛГАРСКИ? или според теб е по gazarsko да пишеш на маймуница?
още повече че главното предназначение на един плакат е да даде, с бегъл поглед дори, яснота за предназначението си, а не да се прави на Шлиман четящия за да се сети какво е написал плакатотвореца

и аз го мога, и тате го може, ама козата си сака пръч


Тема yeah..i men ne6to ne6to ne me kefi...нови [re: AliBabach]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано14.11.03 17:08



abe gledah go sto pati ve4e i ... abe ne6to ne me kefi !!! prav si .. ne6to ne vadhava doma6na obstanovka mamka mu... tva e problema 4e v moito saznanenie az si go predstavqm mnogo gotino ama ne6to ne moga da go presazdam v 3D max tolkova dobre.... a fliera ... sorry 4e ne e na BG ama toq 6rift ne6to nqma kirlica mama mu.... abe.... hi4 ne me kefi!!! ideqta za kafeto e super ama fliera .... iskam mi se da go napraa nqkak si po extravaganden... malko po darazak!!! aaa !!! to kak (kato ideq) iskam da isglejda:

vijte germanos pokana (parvata na parvi red) ... super gotina e!!!!! ne6to takova mi se 6te da napravq ama...

Everything Is Possible

Тема Re: yeah..i men ne6to ne6to ne me kefi...нови [re: ByteSize]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 17:38



tova maj e po-dobre da go del_ne6 i da zapo4ne6 nanovo. sorry pi4. az ni6to ne mojah da raz4eta ot gornata 4ast na flaera (ujasen font). Drugo: vsi4ki znaem 4e ima mnogo filtri photoshopa, ama njama nujda da gi izpolzvame naljavo i nadjasno. Probvaj ne6to semplo i uspokoitelno (kato za doma6no kafe). Vajnoto e 4e ima6 merak



Тема Re: Kajete si mnenieto za tova...нови [re: ByteSize]  
Автор sasho (...............)
Публикувано14.11.03 21:24



Много зле, човек! Работи повече!



Тема to be Deleted and continued [re: sasho]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано14.11.03 22:50



maliii ... kolkoto pove4e go gledam tolkova pove4e po4va da ne me kefi !!!! ebasi kvo sam si mislel be!!!! ... a vidqhte li linka na fliera koito vi dadoh po gore??? nqkoi moje li da mi kaje na kva programa se pravi toq efekt ... na botilkata kak e narisuvana nqkak si i cvetovete ne se prelivat realisti4no ami... abe super e!!! nqkoi ima li si ponqtie kak se pravi tva????

a btw ve4e sam po4nal na novo da go pravq onq flyer taka 4e to be continued (in a better way i hope!!!)

Everything Is Possible


Тема Re: to be Deleted and continuedнови [re: ByteSize]  
Автор bateventzi (ученик)
Публикувано15.11.03 13:36



Абе не го режете така човека, той сам ше разбере че не е готино, отгоре натова ми се струва тъпо, кафе дето е само за "наши хора", да се рекламира с флаери, те наште хора шси го знаят :)))
Не се предавай Размер, много хъс имаш, трябва само да бъде правилно насочен... :))



Тема CONTINUED !!!нови [re: bateventzi]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано16.11.03 03:40





totalno promenen flyer!!!! eto kak go napravih (popravete me kadeto gre6a)
Motivaciq :) :: poneje mnogo se bqh pogonosil i posramil s minaliq si opit za flyer (moje bi i toq da e skapan .. ne znam) za edna no6t napravih i mazah o6te 3ri varianta dokato nakraq stignah do tova... vse o6te go podobrqvam ;)
spomnih si edin staaaar Tip po reklama ne6to ot klasa po business... kak da ispolzvmae razni elementi kato strelki za zaglavieto na produkta... prmerno .. butilka koqto so4i s varha na gore estestveno kam imeto "absolut vodka" naprimer :))) ... v tozi slu4ei sam ispolzval slamkata i formata na 4a6ata do nqkade kato strelka kam imeto na kafenceto ;)
IS4ISTIL sam go ot sqkade!!! :))) prosto re6ih da go napravq na CMYK za da ne se isku6avam ot raznite filtri i efekti
Cvetovete .. emi tva sino prosto mnogo me kefi i za tva sam go ispolzval nego... a posle re6ih da go omaja s bqlo 6toto nai qrko se kontrastira i se nabiva da o4i taka.. se pak celta e reklamna deinost nali!?
KIRILCA RULEZZZ!!! ;)))) nqmam mnogo kirilice6ki fontove 6toto si4ki siteove za kirlice6tki fontove sa na ruski a az osven kukuriz i spasiba ni6to drugo ne znam na ruski... ta za tova ot si4ki koito imam se sprqh na tozi (terminator:)))) ) ako nqkoi moje da mi prepora4a nqkoi drug... KAJETE!!!! ;)
a sega da vi pitam !!! mislq si 4e backgounda ne e mnogo dobre i moje da bade malko po fun.... ??? i led4etata (ei oniq trite kvadrat4eta v 4a6kata) dostata4no realisti4ni li sa ??? imam predvid... razpoznavat li se 4e sa led4eta ili sa si samo nekvi si kvadrat4eta??? ako ne se razpoznavat.. kak da gi opraa???? are i ako imate o6te nqkvi saveti i kritiki molq vi ;)))) kajete 6toto az verno vi slu6am i posle se u4a taka i kato nqkoi den stana super dobar PhotoShopCorewQuark Man 6te ste gordi s mene !!!!!

Everything Is Possible

Редактирано от ByteSize на 16.11.03 03:44.



Тема Re: CONTINUED !!!нови [re: ByteSize]  
Автор bateventzi (ученик)
Публикувано16.11.03 12:09



няма такава снимка, според моят ИЕ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.