Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: CONTINUED !!!нови [re: bateventzi]  
Автор Fallen_Angel (St. Lucifer)
Публикувано17.11.03 02:13



И нетскапето каза същото...

Сайз, пробвай да я качиш пак? Може да е "дропнал" ъплоуда...



Тема eto go !!!нови [re: Fallen_Angel]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано17.11.03 15:46





trqbvalo e da go savena kato gif (save for web) i pri men ne se otvarq6e ama eto go sega!!! kvo 6te kajete?????

Everything Is Possible

Тема Re: eto go !!!нови [re: ByteSize]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 19:02



А м-чи-кво приятно е, неангажиращо :)
Може би некав контраст му трябва, елементче дето да закове вниманието-нещо... ма да се сещах какво ?



Тема ne6to koeto privli4a vnimanieto...нови [re: Dan4oKalpazan4o]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано17.11.03 23:39



... mi e trudno da napravq bez da ispolzvam efekti misleh si za lens flare ama .. nqma da se varje ... misleh i za po qrk niuans na sinoto ama pak ne stava 6toto nali e v CMYK i... abe o6te go ra4kam!!! 6te stane nqma kade da hodi !!!

Everything Is Possible


Тема Re: ne6to koeto privli4a vnimanieto...нови [re: ByteSize]  
Автор bateventzi (ученик)
Публикувано18.11.03 15:35



Ебе кво толкова те притеснява Цмик-а, верно изяжда гамата ама чак пък толкова....



Тема ne me pritesnqva ama...нови [re: bateventzi]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано18.11.03 16:25



... ne mi e komfortno v nego!!! za sajelenie sam sviknal s RGBto prekaleno mnogo i kato opitam da nadupq nqkoi svqt da bade super qrak i po4vam da si kasam nervite!!! oba4e v tozi flyer na germanos deto postnah cvetovete sa super qrki... kato v RGB sa... samo 4e 6tom e flyer na4i trqa da se printi nali??? ami togava kak sa napraveni tolkova qrki tiq cvetove ???

Everything Is Possible


Тема Re: ne me pritesnqva ama...нови [re: ByteSize]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 16:54



Otnosno akcenta: probvaj da napravi6 "sofia's.....house" jylti: C:0; M:20; Y:100; K:0 (toplo jylto). Na tova sinjo maj 6te mu otiba de. Ili njakakyv drug jult akcent...



Тема Re: ne me pritesnqva ama...нови [re: diver]  
Автор bateventzi (ученик)
Публикувано18.11.03 17:05



Aбе баит, ти как го правиш тоя цмик бе. Бачкай си в ргб и после го конвертваш накрая. като си реди. Относно цветовете, цмика не е толкова лош все пак. погледни си монитора за всеки случай и цветовите профили на шопа за цмик.



Тема Re: ne me pritesnqva ama...нови [re: bateventzi]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано19.11.03 16:18



а тъкмо това се канех да кажа и аз. обаче баит не забравяй от време на време да конвертваш в цмик, за да видиш как ше изглежда. не ползвай цтрл+У защото не дава реалните цветове за съжаление. просто си бачкай в ргб, ползвай си филтрите, но от време на време давай имаге-моде-цмик - скивай го как е и после цтрл+З. накрая му даваш един финален и окончателен цмик и тва е. може да се пробваш да работиш под цтрл+У, но ти казвам,че лъже.
относно флаера, за който говориш,нищо не пречи в нета да е ргб,нали? даже е задължително



Тема Re: long live RGB...нови [re: ByteSize]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано20.11.03 10:02



byte, purvo pomisli dali da ne sloji6 cqlata 4a6a,taka 4e da ima malko prostranstvo i pod neia. vtoro-kakvo e tova v tynkata i 4ast? treto-led4etata sa kato vyrzani na veriga-pusni ednoto da e otdelno,da se polu4i po-raz4upeno, 4etvyrto - slamkata ne e syrazmerna s taia 4a6a-napravi q po-debela ili po-skoro 4a6ata e debela i izglejda nqkak tromavo. probvai da risuvash pove4e senkite na 4a6ata na ryka, toia gradient ne e mnogo uspe6en. ako probva6 tezi syveti /za koito ti se izvinqvam,za6toto ne mi e rabota/, moje bi backgrounda nqma nujda ot pipane.
/m/u drugoto se pi6e 7 i polOvina/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.