Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 27.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема koe v tankata 4ast??нови [re: monipro]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано20.11.03 15:39



koe v tankata 4ast kakvo e..??? aaaa tva li... tva trqbva da e prosto 4ast ot dizaina na 4a6ata ne se izvinqvai za savetite!!!! mnogo mersi daje!!! no da vidq dali sam te razbral.. ti predlaag6 da napravq 4a6ata malko po 3D taka li??? mnogo dobra mi se struva ideqta!!!! samo 4e mislq da q napravq 3D s toon material na 3D max i da q shopna sled tova... a slamkata verno 4e bila tanka be!!! tq be6e po debela ama az ne6to i praih ... ma4eh se da q napraa malko po 3d ama kato 4a6ata ne be6e 3d nqma6e da si ti4a izob6to... a mejdudrugoto az pi6a kakto govorq !!! taka 4e e poluvina... :) oba4e pak sega polovina ne6to pove4e me kefi... polovina 6te bade! mersi mnogo za saveta... skoro 6te postna imiga... 6te e e flyera s 3d 4a6a i s jalt font mersi mnogo za saveta!!!!!!

Everything Is Possible


Тема Re: Kajete si mnenieto za tova...нови [re: ByteSize]  
Автор zmey.gorqnin (пещерна версия)
Публикувано20.11.03 20:04



бе нищо не видях, щот 404 - file not found, ма идеята за кафето ми аресва. пък ако туриш и една интернет връзка, та да мога да идвам с лаптопа, само при теб шси шмъркам кавето :)




Тема Re: koe v tankata 4ast??нови [re: ByteSize]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано21.11.03 11:18



ami radvam se togava!
uspeh i 4akam da postnesh finalnia variant



Тема VEDNAGA!!!нови [re: zmey.gorqnin]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано21.11.03 19:06



mi za kade sme bez i-net vrazka!!! ;))) 6te ima mnoo qsno !!! ne vij 4e si4kite posteri po stenite sa ot PS daje 6te mislq da ima naprao nqkolko kompa za avariino polzvane!!

Everything Is Possible


Тема Re: мен лично...нови [re: ByteSize]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано23.11.03 02:43



... не ми харесва.

Синия тон в който е потопено всичко е приятен, но текстовете са под всякаква критика. "Онова кафе" е назъбен, и това го прави още по неприятен. Ефекта със пробиване и сянка от зад може и да се получи добре ако се направи по фин, по-тънък. Sofia Cofee House е много лошо четим.

Синьото обаче освен че е притяно трудно може да се свърже с кафе, чашата също не подобава на чаша за кафе, по скоро ми прилича на мелничка за чер пипер. Друга забележка е че линията на контура на тази чаша е доста неравен. Идеята с блурването на чаша за кафе е добра - говори за потъване в някаква задушевна атмосфера, но с този неравен контур дразни.

Бъркалката (прддполагам че е бъркалка) е със шарка каквато неизбежно я асоциира със сламка, и ако се приеме така, изгледа на "чашата" е като някакъв термус със сламка. Да не говорим, че кафе със сламка - просто не става.

Рефлекса на светлината в края на чашата е твърде силен и се конкурира със основния осветен участък.

Казвам тия неща в рамките на градивната критика, не се заяждам, просто се опитвам да дам нелицемерно менние

Аз бих предложил:
- да преминеш към топли охрави цветове,
- да изчистиш концепцията със шрифтовете и текста,
- да подбереш чаша която да напомня за кафе и да я блурнеш също
- да помислиш да вкараш идеята, на пара, на аромат в същия блурнат тон
- да спазваш по равен и изящен контур, който да потъва във блур, не си мисли, че блура ще ти спаси неравния контур.
- според мене текста би било добре да не участва в блура а пос ското да бъде равен, ясен ярко контрастиращ със блурнатата основа. По този начин ще се придаде усещане за стил, за класа. Но ще трябва майсторлък за да се докара това.

Надявам се да съм написал нещо полезно.

поздрави,
vall

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...


Тема FRAPPE se pie s slamkaнови [re: vallentin]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано23.11.03 13:05



mnogo se radvam na kitikata ti !!! no i az da napravq edna zabelejka :: FRAPPE SE PIE S SLAMKA ... a i da poqsnq ne6to... tova be6e 4a6a za frappe... znam 4e slamkata oba4e e tanka i mqza na barkalka.. ama o6te se u4a mamka mu ***** !!! ni6to! 6te se nau4a pak mersi za palnata kritika

Everything Is Possible


Тема Re: FRAPPE se pie s slamkaнови [re: ByteSize]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано23.11.03 13:42



Мда, аз не можах да направя асоциацията със фрапе. Но все пак чаша със фрапе трудно може да се използва за асоциация със кафене.

Аз лично не съм кафеджия и никога не съм пил Nesscaffe FRAPPE , но съм пил разни плодови фрапета. По принцип фрапето си е фрапе и само по себе си не е свързано с кафето. Nestle се опитаха да направят някакъв кафе продукт на базата на фрапето, но като че ли все още ен бихме могли да асоциираме кафене със фрапе.

Иначе давай тренирай. Аз като видя нещо дето не ми харесва си казвам. Бях в един американски форум дето само се хвалят - их, ах, ух, wow, great, amazing и прочие. Няма никаква полза от такова отношение, не те изгражда. В началото ти става хубаво, после ти се позамайва главата и накрая ти се доповръща. Типично американско лицемерие. В открития форум само се хвалят, а в лични съобщения един ми каза, че повечето неща били scrap.

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...


Тема 4ove4e..нови [re: vallentin]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано24.11.03 01:30



.. do bolka sa mi poznati si4ki severno amerikanski 4erti... i polojitelni i otricatelni !!! prsoto... abe moql ti se ne povdigai taq tema 6toto kolko moga da i ispi6a ne mi se misli!!! za sajenelie sam prekaleno zapoznat s severno amerikaniskiq intelekt...!!!!!!!!!! edno mnogo prosti4ko primer4ence... 10klas istoria .. parvata svetovna.. o4itelq vadi karta na evropa koqto nqma imenata na darjavaite i vodata ne e sinq mi svetlo zemtna a zemqta e bqla... v cqla staq nastapva haos i vazmuta... za6toto pri vida na kartata si4ki se bagvat narpavo!!! poznaite 6to !!!!!! emi nakraq edin pi4 nai gordo pita "abe gospdine koe e su6ata i koe e vodata na taq karta!!??" i si4ki ostnali oab4e .."mmm da i az sam malko obarkana.." !!! stava vapros za 10ti klas de4urliga!!!!!!!! kajete mi sega kav smisal imam ot tva tapo "4ujbinsko" obrazovanie ????
pazi me boje ot kanadskite 4eda!!!

Everything Is Possible



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.