Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:45 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема togava...let the 6markaneto begin!нови [re: design2]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано09.11.03 22:37



ei sega 6e si go 6mrakna After Effects... i Primier sa6to !!! az sam s PS 7.0 ... ima li nqkoi po visok??? kato versiq estesveno... (oto4nqvam 6toto sam siguren 4e ian4e 6tqh da polu4a otovori ot sorta na moq e kinta i dvaise ama 6te proasne i tn!)

Cheers !!!


Тема Re: fill flash...нови [re: monipro]  
Автор zmey.gorqnin (пещерна версия)
Публикувано09.11.03 23:26



super blade pro си го свалих от техния сайт http://www.flamingpear.com/, а си го "купих" от www.astalavista.com, от там намерих кейгенератор за всички продукти на фирмата. knoll light factory вече не се сещам отде го чопнах (аз имам стотици филтри), ма ако земеш да потърсиш в kazaa lite, нема да сбъркаш ;) потърси на software с ключови думи photoshop plugins и глей кво става.



Тема Re: togava...let the 6markaneto begin!нови [re: ByteSize]  
Автор zmey.gorqnin (пещерна версия)
Публикувано09.11.03 23:29



аз имам photoshop cs, ма не бих казал, че е по-висока версия от 7.01. ненапразно не са го кръстили 8.0...



Тема Re: fill flash...нови [re: zmey.gorqnin]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано10.11.03 11:34



ok,mersi za infoto.shte se probvam.makar 4e s kazaa si e my4enie



Тема Re: togava...let the 6markaneto begin!нови [re: zmey.gorqnin]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано10.11.03 11:37



e dobre de, kakyv e toya CS? az zashto ne znam? az sym sys 7.0,makar 4e imam i update za 701, no ne sym go ka4il. mejdu drugoto kakvo e novoto v 701?



Тема i az imam sa6tiq vapros...нови [re: monipro]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано10.11.03 14:06



... nasitna kakvo novo ima v 7.01 ??? i ako si svalq cs 6te si imam o6te photoshop 7 otdelno nali ?! nqma da mi se prezapi6e otgore...?! abe kazaha mi 4e v toq cs imalo sio ot adobe... ima li i After Effects i primer??

Cheers !!!


Тема Хайде хайденови [re: zmey.gorqnin]  
Автор 3aйчe (бяло)
Публикувано10.11.03 22:27



не се изхвърляй да обясняваш нещо за софтуерче, което явно не разбираш и не ползваш - откъде го измисли това, че After върви с Premiere задължително - неможах да разбера ????
Та хубавко е след като си критичен към другите - да бъдеш критичен и към себе си и да си проверяваш информацията




Тема Re: Хайде хайденови [re: 3aйчe]  
Автор zmey.gorqnin (пещерна версия)
Публикувано11.11.03 01:29



кой е казал, че върви задължително бе пич?! я чети по-внимателно.
прав си, че не ги познавам. и ти не ги познаваш. и въобще ако някой ми каже, че познава и двете - лъже, щот са необятни. иначе аз с premiere работя от версия 5, сегашната ми е 7 pro.



Тема Re: i az imam sa6tiq vapros...нови [re: ByteSize]  
Автор zmey.gorqnin (пещерна версия)
Публикувано11.11.03 02:08



аз лично не съм забелязал разлика м/у 7 и 7.01. CS обаче е различен. тури си го, нема съжаляваш. той се инсталира отделно, а не върху съществуващата инсталация на 7, тъй че мож да си ги караш и двата.



Тема Прочетох го много внимателнонови [re: zmey.gorqnin]  
Автор 3aйчe (бяло)
Публикувано11.11.03 13:51



и тогава направих забележката.
Другото, което бих искала да ти кажа е, че според мен никой няма право да се бие в гърдите, че познава даден софтуер перфектно (еквивалент на отлично владеене - в CV-тата). А колкото до premiere - според мен програмчето си има ужасно много недостатъци, но сигурно заради цената си тя се наложи по телевизиите.
Признавам обаче - че с Pro-то са дръпнали напред




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.