Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема моля ви, кажете ми къденови  
Авторblack magic kitten (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 14:25



къде сте учили всички дето го правите това? дизайн , уеб дизайн и т.н говорим за сайтове и реклама. поназнайвам по нещо от тук от там, но нямам реална представа къде да ида да уча за да се науча и аз. знам че не е от днес за утре и има доста да се учи, но искам да правя това!
какво трябва да знам, за да стана добра, а не да си играя за удоволствие само?


моля ви, кажете ми!



Тема Re: моля ви, кажете ми къденови [re: black magic kitten]  
Автор bluelemon (Opel Kadet®)
Публикувано27.10.03 15:36



Dushi4ka ne iskam da ubivam entusiazma ti no trudno e pak i malko kasmet triabva.

Welcome to the Mad Seasons world!


Тема Re: моля ви, кажете ми къденови [re: black magic kitten]  
Автор Fallen_Angel (St. Lucifer)
Публикувано27.10.03 19:19



Късмет, нерви, недоспиване, простотия...

Яко бачкане се иска, ама трябва някой да те "поеме" пона със начално ниво във някоя фирма.

Съвет: Търси каква да е работа отначало, дори и за 150-200 кинта, важното е опита и СиВи-то.



Тема Re: моля ви, кажете ми къденови [re: bluelemon]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 20:39



е-ееее не плаши момичето де Лимоне :)
Трудно е, но не невъзможно, като повечето цели за постигане у тоа Жвот.
Просто не спирай да търсиш по обяви, и да разпитваш не/познати, и рано или късно ако не си мноо придерчива шта земат чираче... то така се почва, а после е "лесно"
PS. ne zabravqi 4etmoto!



Тема Re: моля ви, кажете ми къденови [re: Fallen_Angel]  
Автор sasho (...............)
Публикувано27.10.03 20:53



Е, Fallen Angel, не учи момичето как се подбиват цените на пазара. Ама иначе си прав, тъй се прави.



Тема Re: моля ви, кажете ми къденови [re: black magic kitten]  
Автор agent_orange1 (истински)
Публикувано27.10.03 22:43



Абсолютно подкрепям колегите. И аз така започнах. Цяла година бях на мизерна заплата - 300 лв., но имах възможността да бъда обучен от доста добри професионалисти в добра фирма. Сега взимам около 3 пъти повече...
Иначе ако е въпроса за обучение - в Нов Български Университет има специалност "Графичен дизайн". Но не знам какво е нивото. Иначе в Софийския и в Техническия има следдипломна квалификация по темата, но трябва да си завършила вече висше образование.
Най-важното нещо е посточнството и упоритостта. И винаги бъди с широко отворени очи - гледай какво правят другите, опитай се да анализираш какво ти харесва и какво не в дадена реклама или сайт. Има и доста литература на пазара.
Успех!



Тема Re: моля ви, кажете ми къденови [re: agent_orange1]  
Авторчepнo мarичecko koтe (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 23:57



да ама аз искам да уча точно това, а е да се блъскам 5 години за "следдипломна квалификация" а и те хората в университета са като в даскало - учат само за изпитите, иначе - не чак толкова. не вярвам, който и да мми твърди, че в българско ВУЗ можеш да научиш достатъчно за да ядеш от наученото после. за това се ориентирам чрез питане и за това ви питам. за идиотия, както се спомена, и за безсънни нощи - не се притеснявам. просто не мога да видя в цялата картинка от къде да започна? помогнете ми?
какво означава да ме взематт "за чирак"? нямам тапии за това и онова, така че ще ми е трудно да се докажа... не ми е заради заплатата или парите, защото знам че човек се развива. но искам да започна НЯКАК, дори и за по - малко от 120 на мецец! искам ДА СЕ НАУЧА!



Тема emi...нови [re: чepнo мarичecko koтe]  
Автор ByteSize (Spider man)
Публикувано28.10.03 01:24



... te horata tva ni kazvat be macka! 4etete i u4ete .. kade ... emi izberi si.. na kolko godini si??? az sam na 16 (po4ti 17) i mi ostava o6te edna godina do zavar6vane na high school... sled tova ... Destination: Bulgaria! osnovnata mi pri4ina e $$$$ tva e 4e ne znam dali v nov bularski 6te me zemat dori ako sam s kanadska diploma za gimanziq..??? ti na kakvo nivo si??? zavar6ila li si ne6to??? u4i6 li ne6to??? kakvo "poznaiva6" (kato programi) ???



Тема хенови [re: ByteSize]  
Авторчepнo мarичecko koтe (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 02:03



на 20 съм.
frontpage, java, corel и такива ми ти
html също, ама ги поназнайвам, не съм спец



Тема а и ... [re: ByteSize]  
Авторчepнo мarичecko koтe (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 02:05



не е нужно да си толкожа рязък, а и мен кинтите не ме греят, докато не с тана достатъчно добра за да ги печеля наистина.
а и аз за НБУ нямам много добро мнение да ти кажа...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.