Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 23.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Do Vsi4ki  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано30.10.03 01:24



molq vseki koito se zanimava s PS ili kakavto i da e design da poseti tozi link i da si kaje mnenieto za tezi... Risun4ici!!! visoko ocenqvam mnenieto na VSEKI !!! ne me 6tatede!!!kajete mi kakvo mislite!!! ne si pesetete kritikite PLS !!!





<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ByteSize на 30.10.03 01:25.</EM></FONT></P>

Редактирано от ByteSize на 30.10.03 01:25.



Тема Re: Do Vsi4kiнови [re: ByteSize]  
Автор agent_orange1 (истински)
Публикувано30.10.03 10:12



Като цяло не е зле. Но имам няколко забележки - прекалено много ефекти, повечето от тях си пречат (комбинацията от outer glow и drop shadow не е много удачна); шрифтовете в една от картинките, където имаше повече текст са абсолютно нечетивни, можеш да сложиш други "дигитални" шрифтове, които по-лесно ще се възприемат; на някои от рамките (или там каквото са тези неща по краищата на рисунчиците:) ) имат motion blur - не стои добре, според мен.
Имам и няколко въпроса:
1. Само с фотошоп ли си работил?
2. Всичко ли ти си го рисувал или си ползвал някои готови работи и плъг-ини? Имам предвид кораба и огньовете от буквите най-вече?
3. Имаш ли някаква конкретна идея с тези неща или просто си eкспериментирал?

Като цяло поздравления за свършеното. Личи си, че имаш желание. Бих ти препоръчал да седнеш и да прочетеш някоя и друга книжка за дизайн. На издателство Софтпрес (ако не се лъжа) има книги и за уеб и за дизайн на печатни материали. Там е засегната и темата за шрифтовете и за други основни неща. Мисля, че ще имаш полза.

Успех.



Тема Re: Do Vsi4kiнови [re: ByteSize]  
Автор design2 (непознат)
Публикувано30.10.03 10:43



Като цяло ме кефят - без
risunki_11.gif (много е грозно тялото),

много светлина, много нещо!

забележка или въпрос - защо си използвал гиф формат
не би ли станало по-добре - с jpg?
иначе са свежи - рисунки ли са това?



Тема parvo...нови [re: design2]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано30.10.03 15:26



.. mersi mersi mnogo 4e se otzovahte i si kazahte mneniqta !!!! dali izpolzvam samo PS? da... i ponqkoga (ve4e super rqdko 3d max) ... v risunkata V2 the red falcon(4erveniq korab) e izpolzvan predimno 3d max... no oganq sam si izpozval PS!!! i si4ko e risuvano nikvi plug ins ne sam pipal... 6toto ne znam kak da ba4kam s tqh ne za drugo ... a ideqta.. emi nqmah nqkakva specialna ideq... ei taka si experimentirah prosto :) eto o6te edin experiment koito sno6ti napravih !!! nqmah vreme da go ka4a na sitea oba4e az mnogo mu se kefq za6toto ne e tolkova pretrupan ... aaa za digitalnite 6riftove koito ne se 4etat ... emi tai kato samo si experimentirah i nqma6e ni6to sa6testveno da napi6a za tova sam gi ispolzval... za da ne se raz4itat 6toto samo gluposti pi6e tam (tva sam vijdal da go pravqt i drugi... ne 4e go potkrepam ama .. experimentirah si!!!) a za koq risunki_11.gif stava vapros... sigurno za sinqta macka nali??? daa.. znam 4e tqloto e mnoo kofti!!! ama se pak tva e the very 1st tqlo koeto sam pravil na raka taka 4e :)))) ni6to de! 6te se osavar6enstvam!!! ;)))) ....kajete kakvo mislite za tazi risunka???



Редактирано от ByteSize на 30.10.03 15:28.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.