Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:28 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема nali znaete...нови  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано28.10.03 15:51



... 4e ima edni mi6ki kato himikalki i sa mnogo odobni za risuvane... KAK SE KAZVAT???? vijdal sam gi po "filmite za filmi" ... mislq da si zimam takava... a i kakvo mislite za wireless laser mouse ??? dobri li sa??? i NE wireless no pak laser dobra li e??? molq vi se mi kajete 6toto mnogo qko 6te se nabutam ako si zema nqkoq paracaliva mi6ka !!!! seki a si kaje mnenieto



Тема Re: nali znaete...нови [re: ByteSize]  
Авторvall (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 16:54



тия мишки като химикалки си имат електронна подложка с определена площ от А6 до А3 и се наричат ТАБЛЕТИ.

Най-добрия производител е WACOM.
Вноситела на WACOM за БГ е фирма АДКОМ, най евтиния модел Ваком Волито, и струва 115 лв без ДДС има и друг Графайр 2 струва 177 без ДДС, професионалните са Интуос 2 и струват по над 600 лв

първите два ги има на добра цена тук:





Тема Re: nali znaete...нови [re: ByteSize]  
Автор pax (разпознат)
Публикувано28.10.03 21:55



а безжична оптична мишка е пак 100 лева ... ама май не си струва ... ся съм с такава ама нещо ми лагва понякога ... ще си взема пак с кабел, ама задължително оптична



Тема a kak e ... [re: pax]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано28.10.03 23:27



... TABLET na angliiski.. 6toto 6te si zimam ot 4ujbina... ?? tablets li e???



Тема a i moje li...нови [re: pax]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано28.10.03 23:28



... tablet da se izpolzva kato obiknovenna mi6ka ????? ima li scrool, butoni i tn ...????



Тема Re: a i moje li...нови [re: ByteSize]  
АвторHekъф (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 00:59



Може също така да го ползваш за лъжичка и да си бъркаш чайчето с него. А също така да си взимаш секрет за глисти и тения...
Айде стига си се ебавал с хората и стига флууд в клуба



Тема SERIOZNO BE!!!нови [re: Hekъф]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано29.10.03 16:27



seriozno govorq !!! moje li da se polzva kato obiknovenna mi6ka.. 6toto tova koeto az sam vijdal e kato himikalka i ne vidqh da ima mnogo kop4eta po nego... kajete kak se kazvat ti mi6ki na angliiski ??? tablets li sa ?????



Тема Re: SERIOZNO BE!!!нови [re: ByteSize]  
Авторнekъф (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 17:18



йес



Тема Re: SERIOZNO BE!!!нови [re: нekъф]  
Автор bateventzi (ученик)
Публикувано29.10.03 18:15



начи на таблета, можеш да ползваш и мишка, тои си жаржи с една такава



Тема oo super!!!! na4i 6te si vzema!!!нови [re: bateventzi]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано29.10.03 23:59



mersi 4e mi kazahte !!! ama var6i rabota za risuvane nali??? 6toto v momenta sam s edna ebasi skapanata mi6ka.. s top4ence... :) i mnoo mi se zabavq nqkak si... risuva nqkvi pravi 4erti ...!!!! mnoo e zle!!! a lazerntie ne pravqt nikvi problemi nali ?????




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.