Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 27.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема kak vi se struva...нови [re: bateventzi]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано29.10.03 16:24



;))) mersi! ... kak vi se struvat 60lv. za edin web site s ob6to 4 ili 5 web pages??? kato ima i gifove ..??? tolkova mi prelojiha i az kazah 4e 6te si pomislq... e drug e vaprosa 4e az o6te sno6ti ospqh da go napravq sitea 6toto mi bqha dali pics i info ot predi tva taka 4e ak ose saglasq napravo go submitvam... a i sa6to taka se iska az da go ... domeinvam.. demeke az d mu sloja domein... te si imat domein ve4e nqkav... ama isakt az da sloja strancite v neta taka 4e da se otvarqt ... da go hostvam!!! (zabravih dumata!) kajete spored vas kolko bi trqbvalo da zimam... se pak kato se ima predvid 4e sam na4inae6t de...



Тема Re: kak vi se struva...нови [re: ByteSize]  
Авторнekъф (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 17:23



като ти гледам въпросите - взимай ги тия 50 лв. и се ритай по гъза и викай ура! А може като го хостнеш ситето да пуснеш един линк да го разкритикуваме:))



Тема dalboko sam vazmuten :)нови [re: нekъф]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано30.10.03 00:05



ok 6tom kazva6 ... ama az se interesuvah VIE the masters kolko bihte chardjuli za tazi osluga ????



Тема Re: I az da kajaнови [re: Celeste]  
Автор Black Magic Kitten (непознат )
Публикувано03.11.03 12:42



ми добре -
1 - как става това с "намирането на фирмичка"
2 - окей, въпроса е тъп, но "по какво" трябва да имам НЯКАКВА предварителна потготовка, за да "ме вземат"?



Тема Re: I az da kajaнови [re: Black Magic Kitten]  
Автор Celeste ()
Публикувано03.11.03 13:20



Не знам как да ти отговоря - предполагам няма рецепта за това как да си намерим фирмичка, в която да ни вземат на обучение.
Единственото, което се сещам да те посъветвам да не спираш да търсиш, в случай, че си решила твърдо да се занимаваш с това.
При мене навремето беше "чист късмет". Мисля, че когато човек много иска нещо - живота му предоставя шанс да го реализира по един или друг начин. Търси си своя шанс и гледай да не го пропуснеш.

А по въпроса какво "трябва" да знаеш за да те вземат. Хмммм, аз досега не съм виждал такъв списък с "неща които трябва да знаеш". Предполагам с операционните системи трябва да са ти ясни (в общи линии). Добре да си виждала, да имаш някакви основни познания по Фотошоп и някоя от векторните програми. Не е лошо ако си и виждала "що за животно е" Индезайн, Куаркексперес или Пейджмейкър. Ако умееш да рисуваш това също ще е в твой +. И най-вече да имаш желание и страст да се занимаваш с тази работа.

Успех

На вкус и цвет товарищей нет



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.