Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: emi perfektno no...нови [re: ByteSize]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 21:33



Aaaaa.. kak taka, bez 4etmo ne moje!
Daje muzikantite 4etat teoriq, a kvo ostava za komputarniq svqt, koito se razviva i promenq s svetlinna skorist
E nqkoi si mislqt 4e e dostaty4no da dvijat plyzga4ite po histogramite(intuitivno) e dostaty4no
, no rano ili kysno golemite praznini v teoriqta si kazvat dumata, i to v nai nepodhodq6tiq moment( ne go kazvam ot li4en opit - nabliudeniq:)
Pravilno e da se zapo4ne s u4ebnik i pc ednovremenno, a posle koi kak moje.Spored stila :)))



Тема Superнови [re: Dan4oKalpazan4o]  
Автор ByteSize (Spider man)
Публикувано23.10.03 00:13



mersi mnogo na si4ki koito otgovoriha!!! super na4i sled godina i polvina se mesq v BG okon4atelno.. nqkoi me pita dali sam hudojnik... emi ne bih se opredelil kato hudojnik ami kato 4ovek koito obi4a i moje da risuva a tva 4e moga da risuvam na raka mi pomaga v photoshopa i to dosta.. kato naprimer smesici ot cvetove i takvia raboti no tehnikite i koe s kakvo moje da mi pomogne ne gi znaq 100%... za sajelenie seki den kato si kaja "ei sega ve4e go znam "celiq" photoshop " i iska4a ne6to ili pro4itam tuk za ne6to ot koeto i duma ne razbiram i mnogo se razo4erovam nqkoi drug kaza 4e ne sam si bil v BG ot otdavna... sa6nsot tova lqto si bqh v sofia za tri meseca no zaradi zagubenoto mi o4enie trqbav6e da se varna v Canada.. no sega pak sled tva koeto vie kazvate se 4udq mnogo seriozno dali kato si idvam taq zima dali da ne si ostana i da si se u4a v BG... ne zimata nqma da stane ama lqtoto kato si doida mislq si dali da si ostana okon4atelno??? vie kvo misltie??? imam o6te edin /moje bi/ posleden vapros
kolko vi otnema da stanete super dobri photoshoperi ??? ei taka kato po4nahte ot 0ta do sega kolko vi e otnelo ???

Редактирано от ByteSize на 23.10.03 00:16.



Тема Re: Superнови [re: ByteSize]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 22:20



1god teoriq(knigi i pc v ky6ti), 3,5god praktika (spianiq, vestici, reklamni materiali i dr) , o6te se u4a. Naposledyk ot foruma!
Sedi v kanada, 4e mnoo konkurenciq 6te stane tuka :)))
PS. bavnorazviva6t se, sym



Тема knigiнови [re: Dan4oKalpazan4o]  
Автор ByteSize (Spider man)
Публикувано23.10.03 23:16



q kaji kakvi knigi si 4el??? az imam to4no edna!!! vqrno 4e e kam 400 stranici no ... malko mi se struva.. 6toto minah ob6to zeto prezi si4ko v neq i o6te ne se 4uvstvam stabilen... s praktika... da de ama za da moje6 da zapo4ne6 da praktikuva6 trqbva nqkoi da te naeme.. za da te naeme trqabva da si dobar nali?!

dneska mi predlojiha da napravq design za CD front + everntualno back... edna priqtelka sviri v grupa i me pomoli i poneje mi e friend i kazah 4e 6te e free... (sega 6te obera psuvnite znam!) no ako ne i go bqh dal for free kolko mislite bih mogal da zema za ne6to takova???



Тема Re: knigiнови [re: ByteSize]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 01:51



Vij ti mai4e tyrsi6 prekaleno konkretni otgovori za ne6ta koito sa malko otnositelni i individualni. Tova kolko byrzo 6te naprdne6 i dokyde 6te stigne6 ne moje da se fiksira, zavisi ot mnoo ne6ta-ambiciq, akyl, pa daje i kasmet( da popadne6 na hora)
Kogato zapo4nah si misleh "e sa znam si4ko za "PhotoShop, Quark, Corel-6e gi razbiq" a q me gledai sia kvi typi vyprosi zadavam vyv foruma %)
Teoriti4nata podgotovka e vajna, no s ni6to ne moje da zameni tova koeto moje6 da nau4i6 i vidi6 na jivo, kogato zapo4ne6 rabota v reklamna ky6ta ,naprimer( e ne v sqka). A za da popadne6 tam bez opit, trebe tarpenie i jelanie i ...poznanstva! Ne e nevyzmojno, taka 4e ...go go go




Тема edna osluga plsнови [re: Dan4oKalpazan4o]  
Автор ByteSize (Spider man)
Публикувано24.10.03 04:02



6te mi naprai6 li edna osluga pls??? otidi v mail.bg i otvori mail photoshop@mail.bg (parola: adobe) i tam 6te vidi6 edin mail koito se kazva ByteSize art work ili ne6to ot toq sort.. v nego ima dve .... risunki da gi nare4em :) koito az sam zabrakal v photoshop vij gi i mi kaji kakvo misli6... na kakvo nivo sam??? tova ne moga da razbera... moga li nasitna da se probvam v nqkoq agenciq ili ne6to takova ili o6te da si "sedq v ka6ti" ??? mersi

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ByteSize на 24.10.03 04:03.</EM></FONT></P>

Редактирано от ByteSize на 24.10.03 04:03.



Тема Re: edna osluga plsнови [re: ByteSize]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 21:32



В тази папка няма писма- e otgovora na mail.bg, pi4. Ne znam kvo si prail...
Mnogo hora sa zapo4vali rabota v bran6a bez haber da si imat kakvo e photoshop, quark i tn. Na mqsto se u4i nai-dobre i byrzo, taka 4e ne se uslu6vai, a tyrsi na4ini i vryzki. Uspeh :)



Тема mersi ...нови [re: Dan4oKalpazan4o]  
Автор ByteSize (Spider man)
Публикувано24.10.03 22:31



... mnogo! ;) v mail.bg kato napi6e6 aderasa parolata i kato vlezne6 vatre i natiska6 na "po6ta" ot gore... i tam 6te go vidi6 a az se registrirah v hit.bg i si4ko mina gladko ama sega ne moga da razbera kak da si sloja page tam??? mersi mnogo za pomo6ta ... kato ima6 vreme hvarli edno oko na picovete v photoshop@mail.bg (parolata e adobe) visko 6te ocenq mnenieto na vseki !!!



Тема Re: mersi ...нови [re: ByteSize]  
Автор bateventzi (ученик)
Публикувано27.10.03 11:37



Добре бе, хубави са. Повече ми хареса MyDesktop.jpg има добър изглед. Явно се справяш. Само една дума ще кажа против - направи ги по четливи думичките. Енергииниа елемент ми е нещо разводнен, може да ти е отнел повече време, но както знаеш по-важна е идеята.



Тема Re: mersi ...нови [re: ByteSize]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 17:03



Dosta tehnika ima6 ama ne mi izglejdat smisleni - po-to4no mislja 4e sa praveni samo za da pokaje6 tehnika - mnogo samocelna rabota. Ama prodyljavaj da raboti6 - probvaj ne6to po-opropsteno




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.