Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:40 28.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Aбе приятел, ти чувал ли си...нови [re: scrape]  
Автор bateventzi (ученик)
Публикувано16.10.03 15:34



Няма да подбивате пазара ей, винаги ше се намери някой тъпак който иска отя месец да си подмени телефончето с по-ново и ше ебе майката на всички останали. По добре бачкайте качествено за повече пари за да знаете за какво се борите в тоя живот. После да не се чудите защо предлагат 3 лева. Човека пробва някой дали няма да закачи и нищо чудно да се фане някой дебил. Ако не му се навие никой, другия път ще помисли дали няма да даде още някой лев за това. Просто някой хора трябва да се научат че за това нещо си заслужава да се плаща и това е, иначе не ни броят и за хора даже, мамка им капиталистическа :))))



Тема Re: Aбе приятел, ти чувал ли си...нови [re: bateventzi]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано16.10.03 15:45



Samo taka ...!!!!
a be nqma li neshto kato gildiq na tia deto se zanimavat s predpechat ili neshto kato sindikat ili znam li az kakto tam se kazva, da zashtitava interesite na raboteshtite v taq oblast?!



Тема Re: Aбе приятел, ти чувал ли си...нови [re: Celeste]  
Автор sasho (...............)
Публикувано16.10.03 19:52



Аз пък съм навит и за 1,50 лв.



Тема Re: Aбе приятел, ти чувал ли си...нови [re: sasho]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано16.10.03 21:24



6a gi napraa bez pari...ei tak 6to si nqmam rabota v momenta...



Тема Re: rabota za photoshop retutcerнови [re: okoto]  
Автор tn1 (странен...)
Публикувано16.10.03 22:42



prati mi primerna snimka ili URL na maila, da ti kaja dali si struva. inache az s tova se zanimavam.

well well well...


Тема Re: rabota za photoshop retutcerнови [re: tn1]  
Автор bateventzi (ученик)
Публикувано17.10.03 10:27



С кво се занимаваш бе??? с работа за оня дет духа, еи го първия дето ще си да де гъзъ за някой друг лев, щото му притрябвало ново gsm-че тоя месец. Дебили, осъзнайте се бе



Тема Re: rabota za photoshop retutcerнови [re: bateventzi]  
Автор tn1 (странен...)
Публикувано17.10.03 14:56



bate... neshto se nadriska.
ne si gubi vremeto s bezsmisleni postove, a raboti.
kakvo iskash da kajesh sreshtu moia post. kade prochete, che rabotia za onia deto duha? konkretno pitam! m? m???

p.s. ne se trevoji che shte ti podbia cenata. siguren sam che rabotia za po-dobri pari ot tebe. ili tova tochno te pritesniava?
spored mene sme v edin otbor. sas zdrave!

edit: sega vdiah tova za deblite... ne si dobro momche...

Редактирано от tn1 на 17.10.03 14:57.



Тема Re: rabota za photoshop retutcerнови [re: tn1]  
Автор bateventzi (ученик)
Публикувано17.10.03 17:28



Напротив, много съм добро дете даже... За парите няма значение, не знаеш каде работя и за какви пари, нали така, не зимаш най-добрите пари на света. Пък и не това е въпроса, ама явно не си се концентрирал, мъ, мъ.
отговор: прочетох това за оня дето духа, при темата с 3те лева за ретуш. Аз лично мога да отделя няколко часа (повече от 24) за една илюстрация. Ако работя за 3 лева на такава, нямаше да си платя несамо нет-а ами и тока за тоя компютър. Затова не си губи времето, щото ти заминаха цели 15 стотинки докато постваш. Ама аре и аз да не си го губя щото стана 5,30 ч.
аре със здраве...



Тема Re: rabota za photoshop retutcerнови [re: bateventzi]  
Автор bateventzi (ученик)
Публикувано17.10.03 17:37



А за "дебилите". Не съм искал да обидя никого, но е дебилско да се навиеш на трохичка, като знаеш че пак при теб трябва да дойдат, и тогава ще ти дадът цял залък. Щото колкото и да получава човек (който не си е сам шеф) винаги това е само малка троха от тортата на тоя над него, ако си много оупън трябва да си чатнал досега...



Тема Re: rabota za photoshop retutcerнови [re: bateventzi]  
Автор sasho (...............)
Публикувано17.10.03 22:05



Направо ме кефи в тоя клуб като излезе някой пост за работа. Такива яки дебати се заформят, че не знам къде ще му излезе края.
Айде, пичове, не се карайте - правете това, от което най-добре разбирате. Peace!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.