Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема PhotoClip DM334нови  
Автор ventzo (приятел)
Публикувано04.09.03 15:00



Hi,
nqkoi ima li nqkakvo mnenie za toq cifrov aparat...
Ako ima neka ostavi mnenieto si tuk, iskam da si vzema takyv no neznam do kolko moga da mu se doverq kato aparat.

Ako ima nqkoi snimki ot nego neka mi prati na email:


Aparata moge da go vidite i na adres

Редактирано от ventzo на 04.09.03 15:10.



Тема Re: PhotoClip DM334 [re: ventzo]  
АвторBuTaMuH4o (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 02:50



Здравей приятел!

Аз съм работел с този цифров фотоапарат или по точно с такъв модел. Имам в предвид от серията PhotoClip до колкото знам са три вида. Първия е малко простичък, не се различава много от другите по функции но паметта му е малко. ТОй струва около 180лв. Втория модел, с който работех аз, беше наистина хубав. На мен лично ми хареса. Можех да слагам МП3-ки, снимките бяха на ниво, всичко става.. като за любителски фотоапарат. Цената му незнам. Снимки можеш да видиш тук : http://TheView.hit.bg . Има и трети. Сега видях линка който си оставил, и това което виждам изглежда повече от привлекателно. Третия от серията за който не казах нищо, прилича но много малко на този модел. Изглежда има и други видове. А този който е в сайта, неговите характеристики, наистина са добри. Ак още си копуваш цифров фотоапарат и си решил този, мисля че няма да збъркаш !!! ТОВА Е :) чао и... приятно снимане !



Тема Re: PhotoClip DM334нови [re: ventzo]  
Авторmerany (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 13:19



Eto moite prejiviavania s nego:
imame go ot 1 godina, v na4aloto mi se struva6e gore dolu dobre, dokato o6te niamah mnogo vpe4atleniq. Na pyrvia mesec mu svar6iha bateriite. Tova e normalno, no kakvo se slu4i kato gi smenihne... Ami ne tragna! Probvahme s drugi i posle pak s drugi...Ni6to!
Pri opita da go zanesem na remont (be6e o6te v garancia), ustanovihme 4e tia ne vaji, za6toto sme propusnali da izpratim niakakva blanka v serviza v 7 dneven srok sled pokupkata. Otkade da znam 4e taka se pravai!
Kakto i da e, sled niakolko meseca se opravi sam. Ot tuk si izvadih izvoda 4e tezi ma6inki sa dosta nestabini kato cialo.

Za snimkite:
Snima nai-dobre v zatvoreni pome6tenia, na otkrito e mn. 4uvstvitelen kam svetlinni izto4nici i 90% ot snimkite stavat mn. svetli. Ne moje da se dviji6 izob6to dokato snima6, za6toto snimkite se razmazcvat, 4ubstvitelen e i na nai-malko treptene na rakata.
Tova ne e cifrov Fotoaparat!
Stava za vsi4ko drugo osven za snimane.

Ina4e mp3 playera e dobar. Moia model, koito e ot nai prostite, oba4e niama funkcia replay, sled kato prosviri vsi4ki mp3ki, tr. na raka da go nakaramda po4ne pak ot na4alo. Tova me drazni.

Abe za tolkova pari - tolkova, no ako tarsi6 ka4estvo, to lipsva vav Photoclipa.



Тема Re: PhotoClip DM334нови [re: ventzo]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 15:44



A ti za kakvo shte go polzvash?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.