Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:53 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Flash navigation  
Авторaboutflash (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 18:26



Zdr,
imam problem s navigacijata na sajt, kojato predstavljava rollover ot GIF-ove. Problemut e che v Internet vtorite kartinki se zarejdat znacitelno bavno. I obratno - kogato se premesti pokazalecut na mishkata, purvoto izobrajenie otnovo se pojavjava dovolno bavno. Probvah da go opravja, no produljava da ne se polucava. Pregledah HTML-a, no ne shte da e ottam. Imate li ideja kak da se spravja s tova?! Misleh si dali njama da se reshi vuprosut ako se napravi vuv Flash? Obache tam shte trjabva da mi kaze njakoj kakvo da napravja. Pozdravi i blagodarja, ako njakoj reshi da mi pomogne.



Тема Re: Flash navigationнови [re: aboutflash]  
Авторload (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 15:55



triabva da preloadvash vsichki kartinki



Тема Re: Flash navigationнови [re: load]  
Авторaboutflash (Нерегистриран)
Публикувано15.08.03 10:57



Tam e rabotata che problemut se pojavjava kogato kartinkite se zaredjat na servera, ne na PC-to.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.