Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема restaurant menus  
Авторmitko (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 20:12



Знае ли някой откъде мога да си дръпна готови free template за менюта за ресторант за Page Maker, Corel или Quark? Намирам но все платени. Връзката ми е много лоша и затова нямам възможност да търся



Тема Re: restaurant menusнови [re: mitko]  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 22:46



Ама този форум нещо се измести от темата,все повече хора питат за готови шаблони или картинки а уж форума е за графика и дизайн, толкова ли нямаш фантазия да измислиш едно меню. В най скоро време очаквам да видя тема за шаблони на некролози.



Тема Re: restaurant menusнови [re: pepa]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 09:04



He he he
mi taka i gi praqt, samo snimkata i imenata smenqt, da ne mislish che vlagat nqkakvo "tvorchestvo" :)))




Тема Re: restaurant menusнови [re: Celeste]  
Авторjimi (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 13:23



moga da ti napravq desing na menuta sreshtu 10 lv./4as za izrabotka posle che ti gi dam kato .psd ili .ai v zavisimost ot kakvo iskash ....mcjimi@abv.bg ako iskash pishi mi....m/u ot plovdiv sam ako ima nekvo znachenie



Тема Re: restaurant menusнови [re: Celeste]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 13:56



vizdal sum dosta menuta v koito e vlozeno tvo4estvo



Тема Re: restaurant menusнови [re: M]  
Автор Celeste ()
Публикувано29.07.03 15:17



Mai neshto ne si me razbral(a), za menutata nqma spor - pone za tezi koito az sam vijdal (a az vinagi se zaglejdam, profesionalno izkrivqvane) golqmata chast ot tqh sa "tvorcheski napraveni".
Stavashe vapros za nekrolozite che gi pravqt po shabloni. Imah poznat koito raboteshe tochno tova.

На вкус и цвет товарищей нет



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.