Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Corel Draw®нови  
АвторManiak (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 10:34



Това е една доста добра програми за обработване на графики.Има доста възможности и е подходяща за рекламния бизнес.Ако тук има някой, който има 11-та версия, може ли да ми каже какви са новите неща, защото в момента нямам възможност да си я взема.Очаквам отговори!!!



Тема Re: Corel Draw®нови [re: Maniak]  
Авторdr.makra (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 12:37



imam Corel 8,
no i Illustrator 10 (nai-novia), koeto po prinzip e sushtoto - vectorna programa samo che na Adobe, mnogo iaka i razprostranena, Kazaa imash li?



Тема Re: Corel Draw®нови [re: Maniak]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 21:37



Razu4i i zadrobrei purvo s Coel 8. Ne se nahvurliai na posledna versia, kakto i ne zabraviai 4e e vazen rezultata, ne versiata



Тема Pravo pitai predi da otgovorish...нови [re: M]  
АвторManiak (Нерегистриран)
Публикувано04.07.03 05:17



Izpolzval sam i Corel 8 i Corel 9 i Corel 10 v momenta i Corel 10 za men e nai-dobroto s nai-mnogo vazmojnosti.Pone e nai-podhodiashtoto za bisnesa na bashta mi de...



Тема Re: Corel Draw®нови [re: M]  
Авторselski (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 08:43



Az ti preporychvam da ne se zanimavash s corel 8 - mnogo e bygav.
Po stabilni sa corel10 sp2 i corel 11 sp1.
Corel 11 moje da convertva paragraf text v krivi i ima po-dobyr ps i pdf interpretator.



Тема Re: Pravo pitai predi da otgovorish...нови [re: Maniak]  
Авторmonipro (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 13:40



Maniak, ya pokaji kakvo si pravil na corel,che mi e interesno.
Az taka i ne navlqzoh navytre s corela, no opredeleno ima nqkoi predimstva pred photoshopa, s kojto po princip rabotya.



Тема Re: Pravo pitai predi da otgovorish...нови [re: monipro]  
Автор123124123 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 14:10



Е как може да сравняваш програма за работа с векторни изображения с такава за растерни???



Тема Re: Pravo pitai predi da otgovorish...нови [re: monipro]  
Автор McLaren (будала)
Публикувано06.07.03 21:04



Не че съм специалист, ама ако наистина работиш професионално с Фотошоп, не е ли по-добре да използваш за векторна графика Adobe Illustrator. Не че задължително ще е по-добре от Корел. Както казваше едно време LH в този форум, когато му беше модератор, де, "Какво можете да направите с Illustrator, което аз да не мога с Корел". Ама интерфейса на Illustrator е много сходен с този на Фотошоп и Adobe Image redy. И би трябвало по-добре да работи с шопа. По същия начин както Freehand работи по-добре с Flash отколкото Corel.
А иначе аз познавам доста хора, които си изкарват хляба с Corel 8. В къщи можеш да си качиш която искаш версия, обаче ако трябва да купиш нов софтуер за студиото, ще го направиш ако се налага. А с Corel 8 какво не може да се направи

don't trouble the trouble until the trouble troubles you!


Тема Re: Corel Draw®нови [re: Maniak]  
АвторmAkra (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 10:30



Pi4a izobshto ne mu dreme za Corela, Illustrator i prostotii, moge da gi ima vsi4kite versii, no samo gi e otvarial i naklikval tuk tam. Kak s6e kagesh:
"...Corel 10 za men e nai-dobroto s nai-mnogo vazmojnosti. Pone e nai-podhodiashtoto za bisnesa na bashta mi de..."
kuv mu e biznesa na bashta ti? da ne e kupil macromedia??????



Тема Какво точно да ти покажа?нови [re: monipro]  
АвторManiak (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 06:58



Възможностите, които има програмата или някакъв пример за оброботване на текст и вектори.Ако искаш мога да ти пратя по мейла.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.