Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:48 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема imagebank.comнови  
Авторmar (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 10:35



Mogat li da me osudiat (men ili firmata, za koiato rabotia) tezi ot Imagebank, che im polzvam kartinkite, makar che polzvam Low-resolution-ite i si gi doobrabotvam v PS (smeniam tzvetove, dobaviam efekti i t.n., no primerno ostava izvestna prilika s purvonachalnata snimka)??? Pitam seriozno.



Тема Re: imagebank.comнови [re: mar]  
Автор agent_orange1 (истински)
Публикувано13.06.03 11:00



Принципно да. На практика - малко вероятно. Така или иначе е супер разпространена традиция в БГ караденето на снимки, идеи и т.н. Правят го всички - от най-големите до най-малките. Примери колкото искаш и за каквото искаш. В карайна сметка на никой не му се дават по $200 - $300 за правата на някоя снимка.



Тема Re: imagebank.comнови [re: agent_orange1]  
Авторmar (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 11:04



ama shtoto toia sait shte se gleda v chujbina i da ne stane nikoia belia...???
pixelite kato sa se promenili oshte li e tiahna sobstvenost jpg-a?
(za ideiata mi e iasno)



Тема Re: imagebank.comнови [re: mar]  
Автор agent_orange1 (истински)
Публикувано13.06.03 11:40



Ами не знам... Какво значи "променили са се пикселите, още ли е тяхна собствеността"? Ти ако откраднеш кола и я пребоядисаш имаш ли основания да претендираш, че вече е твоя?
За какво е тоя сайт? Масов ли е или за определена аудитория? И не можеш ли да намериш подходящи снимки от някои свободни сайтове?



Тема Re: imagebank.comнови [re: agent_orange1]  
Авторmar (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 12:03



mi ne znam bezplatni saitove za snimki (triabvat mi kazina i hora) ;)



Тема Re: imagebank.comнови [re: mar]  
Авторнepиrиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 23:22



Заради такива като теб, много от добрите фотографи в България се орентираха към чуждите сайтове за стокова фотография да си продават снимките там, предоставят им пълни авторски права и те вече имат грижата да се разправят с някой крадец.Не вярвам и на теб да ти е хубаво някой да ти открадне това над което си се трудил. След като фирмата ти взима пари от клиента за сайт,трябва да го предупреди че ще трябва да си плати за снимките. Искрено се надявам да ви осъдят.



Тема Re: imagebank.com [re: нepиrиcтpиpaн]  
Автор6a6ma (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 00:37



Produljavai da se nadqva6. Ako tova se slu4i zna4i sme stignali i zadminali razvitite strani. Opravili sme si zakonite , ve4e nqma korupciq i marsiqnci sa sleznali pred parlamenta. A dedo gospod 6e go gledame v 6outo na Slavi da obsujda problemite na ku4etata dingo i tehnite bubreci. Mejdu drugoto az znam za svobodni saitove ama tehnite kartinki ili sa ne rez 200x200 ili sa otkradnati ot ne 4ak tolkova svobodni saitove. Ako nekoi znae za svobodni saitove s hubavi kartinki, snimki i tn. da si kaje pls. A za tova 4e pikselite sa promeneni hm. Mi saveta mi kam tebe e osnovno da preraboti6 snimkite ta i rodnata maika na tiq det sa snimani da ne gi poznae . Ina4e ako nekoi re6i da se zaqjda s tebe nepremenno 6e si nameri povod i pri4ina ta dori i 6rifta na teksta da e.



Тема Re: imagebank.comнови [re: нepиrиcтpиpaн]  
Авторmar (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 16:01



kvi pari i kuv klient - saita si e lichen - za firmata



Тема Re: imagebank.comнови [re: mar]  
Авторнeperиkтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 20:09



Не се натягам, а съм от ощетените, от такива като теб,м/у другото в този форум освен да се питате каде и какво да вземете безплатно друго не правите, вместо да си седнете на задниците и поне векторните картинки да си нарисувате,бях много против graphilla.com ама тези които си преместиха там май ще се окажат прави.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.