Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Abobe InDesign 2!!!нови  
Автор Mesmerisa (нюейджърка)
Публикувано23.03.03 02:31



Абе хора, влюбих се в тази програма! Мигновено, обсебващо и фатално!!!
Досега бях работила с Page Maker, Quark...имала съм инцидентни съприкосновения с Corel Draw (голЕм срам).....чак сега разбирам как съм се мъчила... Чувствам се като човек, който досега е ходил все с тесни обувки, но дори не е подозирал за това, защото си е свикнал някак...знаете как е...

Тази програма просто ме захласна.....нямам думи...мога томове да изпиша сигурно... Няма да се впускам в детайлни описания - просто мога само да кажа, че е прекрасна!!! И я препоръчвам на всеки! Горещо!



Тема Re: Abobe InDesign 2!!!нови [re: Mesmerisa]  
Авторagree (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 13:03



taka si e:))



Тема Re: Abobe InDesign 2!!!нови [re: Mesmerisa]  
АвторEyeOfTheSky (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 16:49



agree abso'fukin'lutely ..
a btw da ti se namira njakoja interesna extra /plug-in/ ?? .. az imam njakolko ne6tica - sklonen sam change primerno :)
incatalog, inprint, interface improver + vsi4kite raboti na alap vklu4itelno intools sas serials - vsi4kite si rabotjat perfect..



Тема Re: Abobe InDesign 2!!!нови [re: EyeOfTheSky]  
Автор Mesmerisa (нюейджърка)
Публикувано24.03.03 20:10



Не, за съжаление нямам никакви екстри - нямало и кога да търся, защото програмата я имам само от няколко дни. Виждала съм най-разнообразни и доста интересни "глезотии" за всички продукти на Adobe на този адрес:

http://share.studio.adobe.com/Default.asp

За InDesign не са много, но има все пак.



Тема Re: Abobe InDesign 2!!!нови [re: Mesmerisa]  
АвторEyeOfTheSky (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 11:15



ave te mai hubavite extri ne gi pravjat adobe - nai jakite ne6ta sa na alap - inpathfinder naprimer ..
10x vse pak



Тема Re: Abobe InDesign 2!!! [re: EyeOfTheSky]  
АвторBaven (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 16:02



A ne vi li bavi mnogo pri Redraw ili Scriilvane na Paga s Hend? Na men dosta mi bavi ako na Paga ima golemi tifceta.



Тема Re: Abobe InDesign 2!!!нови [re: Baven]  
АвторNoproblem (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 00:12



Prosti4ko e!
Malko pove4ko RAM... ili Prevklu4vai Display Performance na Optomized dokato si pravi6 formi4kite ili tekstoobrabotkata. Drugiaq nomer e s layerite. Slaga6 rasterite na otdelen layer i dokato navigira6 kato lud da opraviash niakoq druga dosadna gre6ka go izklu4va6. Pomaga





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.