Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Става така...нови [re: M.]  
Автор vallentin (непознат )
Публикувано09.04.03 13:43



Ти като си имаш работа за над 2000 лева на месец без зор, що си даваш зор да ми отговаряш? Аз знам какво правя.

Като не ти е изгодно ОК, аз съм далеч от мисълта че съм предложил най-великата оферта, но все пак съм предложил нещо реално на хората, ти какво си им предложил, какво им даваш? Акъл и bad attitude? Не мерси!



Тема Re: Става така...нови [re: vallentin]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 13:55



nai-malkoto moga da im predloza gor4iv opit ot tarikati kato teb. i da gi naso4a kum rabota v koiato REALNO se vzimat pari, osiguriavat te i ne 4akash 3 meseca za niakakvi kirlivi $50



Тема Re: Става така...нови [re: M.]  
Автор vallentin (непознат )
Публикувано09.04.03 14:04



Хаде сега очакваме ги тези НАСОКИ за 2000 лв на месец без зор. Защото ако в следващия си постинг не ги дадеш РЕАЛНО, ще докажеш, че си само празнословец, а ако ги дадеш РЕАЛНО, и в следващия месец някой каже че ги е получил тези 2000 лв, или 120 лв на черно бяло изображение, аз ще помоля модератора да изтрие темата ми, става ли?



Тема Re: Става така...нови [re: vallentin]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 14:18



Valio, po krotko, dishai spokoino. Ti vze da se iznerviash neshto, za dumata zapo4na da se hvashtash gledam. 4estno da ti kaza si poslednia 4ovek na kogoto shte sedna da se dokazvam. ako si namerish baluci - OK /seshtai se kakvi hora shte se hvanat za tia pari/ vupreki 4e kato gledam primerite koito si dal ...
a i leko zapo4va da mi pisva i da se 4udia zashto si gubia vremeto s teb



Тема Re: Става така...нови [re: vallentin]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано09.04.03 14:35



Glei sa... chetoh tuka 1-2 dena i smyatah da ne se namesvam, ama vze da prekalyavash veche :)))) (ne se zasyagai sega de)... Kakto vijdash dosta ot postingite tuk sa negativni spryamo tebe i nachinanieto ti... Na kogo se opitvash togava da vtalpish che rabotata e yaka?
Ne che sum grafik, ili puk shte se hvana za takava rabota, no dokolkoto si predstavyam poluchavaneto na 1 kartinka za clipart stava po slednia nachin:
1. grafik (hudojnik) risuva kartinkata na hartia (shtot mi e trudno da si predstavya kak ya risuva napravo v Corel-a; moje da ima i takiva, ama...)
2. kartinkata se skanira
3. skaniranoto se trace-va s nekuf software
4. importva se v Corel-a (Illustrator, etc.)
5. "pochistva se" - t.e. namalyavat se tochkite, opravyat se liniite i dr...
6. ocvetyava se
7. zapisva se v jelania format...

e, trebe da ti kaja che za $2 prasta si nema da mradna da ya svarsha taa rabota, a pa kamo li da prodam i pravata na nyakoi deto posle sha go prodava tva neshto... oshte poveche che situaciata e "choveka vze image-to i kaza 'sha vidim'"...

mi tva si e moyto mnenie, ako iskash se sardi i peni, ako iskash - nedei...

ae sas zdrave i uspeshen business :)

Just a genius



Тема Re: Става така...нови [re: M.]  
Автор vallentin (непознат )
Публикувано09.04.03 14:45



Аз дишам много спокойно, и съм много далеч от изнервянето. Обаче като стигнахме до РЕАЛНИТЕ неща ти взе да викаш, оппа, оппа, чакай, чакай ... Така е с празнодумците, искат да говорят, говорят, говорят, твърдят разни неща, а когато поискаш РЕАЛНОТО покритие зад думите им, казват оппа, не се хващай за думите ми. Ами като нямаш дела,з а какво да се хвана. Казах ти дай ги трзи реални насоки за тези пари дето говориш и аз ще се извиня на хората за това предложение и с двете ръце ще и соча да изберат твоето, само дето твоето нещо го няма, или...?

Правилно не си губи времето с мен, и не губи моето с "реаните" си насоки.



Тема Re: Става така...нови [re: Blake]  
Автор vallentin (непознат )
Публикувано09.04.03 14:54



Здрасти,

много съм далече от това да се сърдя и пеня, благодаря ти за мнението. Клипарта може да се създава по много по-лесен и бърз начин от това което описваш. Достатъчно е човек да е наясно с някои ключови неща и нещата стават директно в софтуера. Това първо.

Второ никъде не съм казал, че предложението е велико, напротив казах, че е скромно. Мен ми трябват скромни хора, с тях може да се работи, надути самохвалковци и празнословци да не си губят времето с мен.

Ако някой смята че скромните хора са балъци, негов си проблем, аз смятам, че те са най-качествените хора.



Тема Zaiavka?нови [re: vallentin]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 15:38



BIj jelal da razgledam i eventualno zakupia ot vas izvestno kolichestvo cliparts /ciala biblioteka 100~200 na broi/. Kakva cena mojete da mi predlojite za tezi kolichestva?



Тема Re: Става така...нови [re: vallentin]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 15:41



Kakvo iskash, da ti postna 15 obiavi za rabota li? za da ti se dokazvam. da ti prili4am na trudova borsa. ne mislia. tova koeto tvurdia e 4e $2 e smehotvorno za rabotata koiato predlagash. neise, naistina mi pisna ve4e



Тема Re: Става така...нови [re: M.]  
Автор vallentin (непознат )
Публикувано09.04.03 16:05



Виж брато, и двамата си имаме работа, нека не се караме и да си губим времето един на друг. Не съм дошъл тук да се карам с никого да създавам неприятни емоции в хората.

Ти спомена, че даваш на хората реални насоки за по-добри алтернативи, а поисках от теб да ги дадеш тези насоки да кажем към фирми, които предлагат подобно нещо срещу повече пари. Ето защо настоях да направиш така. Защото считам за коректно един човек като отхвърля нещо реално, да даде съптветната по-добра алтернатива. Засега виждам че твоята алтернатива е да четат обавите за работа. НО както и да е не искам да се караме. Нито с теб нито с който и да е друг.

Така, че некая си гледаме бизнеса и ако нямаме допирни точки да не си пречим, като не можем да си помогнем.

Ето нещо полезно с което можеш да си ми полезен. Кажи например след като си запознат с работата и 2$ са смехотворни за теб, колко $ не са смехотворни за човек като теб? Нека само не разсмиваме публиката с цени от рода на 120 лв (65$) за изображение. За сведение ще кажа само, че в US рекламна агенция заплаща между 30$ и 60$ на час на дизайнера си. (разбира се има и цени от рода на 250$ на час, но това са изключения).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.