Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: My wayнови [re: selski-1]  
Автор ValBo (търсещ)
Публикувано05.04.03 22:07



I kakva e razlikata ot tova da si napravish EPS????



Тема Re: Equation editorнови [re: selski-1]  
Автор Celeste ()
Публикувано05.04.03 22:58



Da be nauchih si go, ama tva ne go naprai po-malka boza

На вкус и цвет товарищей нет


Тема Re: My wayнови [re: ValBo]  
Автор selski-1 ()
Публикувано06.04.03 23:30



Samo napomnqm che korela gore dolu se spravq s otvarqneto na multypage ps.



Тема Re: Equation editorнови [re: ole]  
Автор _nea_ (новак)
Публикувано09.04.03 09:55



Само че при мен не го хапва - нито с place as object, нито с place as text.......
Кажи ми точно какво правиш, че при теб става - по гореописания при мен не работи - със същите версии софтуер съм!




Тема Re: Equation editorнови [re: _nea_]  
Авторole (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 11:19



отворих си ню по дефалт Word .... инсерт-нах обект.... EQ.... Editor 2.0.... izleze malkata джиджавка ... нашатках каквото хванах..... получи се ниакаква боза от символи и формули... там ми се скапа и шрифта при формулите но игнорирах това.....save as ... RTF........ posle PM 6.5... open един темплейт които ползвам.... плейс..... и влиза.... но формулите са като картинка....... Еи тва е... това което си мисля че може този твой файл да има и още ниакакви там добавки и глупости картники и за това П.М. да не го иска.... а и ртф незнам дали записваш... понякога и това има смисъл



Тема Re: Equation editorнови [re: ole]  
Автор _nea_ (новак)
Публикувано09.04.03 15:15



Basi, pravih go tova, no ne shte i ne shte, da ne bi neshto po nastroikite mi da ne e taman....prosto ne znam!!!
Za sega se sprqh na staria variant - formulata kato eps o i q pleisvam kato tekst mejdu ostanaliq tekst - ama shte mi se razkaje igrata.....



Тема Re: Equation editorнови [re: _nea_]  
Авторole (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 15:34



съжалявам... надявам се да не ми попада подобен случаи... но като се замислия всичко каквото ми е идвало на Ворд, П.Поинт или Ексел съм го правил на ново... така че успех



Тема Re: Equation editorнови [re: ole]  
Автор _nea_ (новак)
Публикувано09.04.03 15:44



10x :)))



Тема Re: Equation editorнови [re: _nea_]  
Автор borkin (дърводелец)
Публикувано15.04.03 18:45



math type mu e maikata - save as eps i place v PM. e vliza kat kartinka ama kvo tolkoz. ako shte se korigira dbl click vurhu formulkata i pak math type.
zarezhi gi tia MS tupotii.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.