Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема VECTORIZIRAN PORTRET ILLUSTRACIAнови  
АвторVlSUALS (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 17:01



niakoi moje li da mi pomogne kato mi kaje s kakvi pohvati vav vectorna programa moga da psotigna podoben effect/KAto na snimkata dolu/ vav illustrator ili corel ili flash ili freehand znam li .l.l vsushtnost predi tova moje bi se minava vava photoshop opredelen filter ....
probvah dosta nacini no mai nito edinot tiah ne se okaza uspeshen
super mnogo vi blagodaria predvaritelno za otgovorite





Тема Re: VECTORIZIRAN PORTRET ILLUSTRACIAнови [re: VlSUALS]  
Автор achko (the little one)
Публикувано16.02.03 21:59



emi slaga6 si snimkata i otgore smelo maca6 s raven cvqt razli4nite formi nezavisimo dali 6te go pravi6 vectorno ili rasterno...



Тема Re: VECTORIZIRAN PORTRET ILLUSTRACIAнови [re: achko]  
Автор sasho (...............)
Публикувано16.02.03 22:16



Отваряш картинката във Photoshop. правиш я в 1, 2, 3 цвята или колкото ти трябват. Разделяш отделните цветове на отделни слоеве. (преди това можеш да използваш Poster Edges или друг филтър, който ще я доближи до векторна)Преобразуваш изображението в черно-бяло и записваш всеки леър(цвят) в отделен .tiff файл. Отваряш всеки от .tiff - овете в Adobe Streamline и ги векторизираш. Отваряш Corel или Illustrator, импортваш файловете и сглобяваш и оцветяваш векторната си картинка. После се кефиш и пиеш бира.(сега пия бира и затуй се сетих да пиша за бирата)



Тема Re: VECTORIZIRAN PORTRET ILLUSTRACIAнови [re: sasho]  
Автор achko (the little one)
Публикувано16.02.03 22:41



aloo
az nai6 kolko biri 6te izpiq dokato pravi6 si4kite tiq nenujni operacii?



Тема Re: VECTORIZIRAN PORTRET ILLUSTRACIAнови [re: sasho]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 23:59



Vseki layer v otdelen tif fail :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ti mai se kefish na topla bira.



Тема Re: VECTORIZIRAN PORTRET ILLUSTRACIAнови [re: VlSUALS]  
Автор Celeste ()
Публикувано17.02.03 10:20



Ne razbrah ti za tazi snimka li pitash kak da q napravish ili po princip ?
Shtoto ako e za kakvato i da e snimka nadali mqnoi moje da ti dade tochna "recepta" kak da podhodish kam problema. Mnogo zavisi ot izobrajenieto.



Тема Re: VECTORIZIRAN PORTRET ILLUSTRACIAнови [re: sasho]  
Автор quizface (непознат)
Публикувано17.02.03 18:25



blagodaria ti sasho za dobroto reshenie koetro mi predloji shte opitam ,no predi tova triabva da si vzema streamline )))
vsushtnost ti si na mnenie che ne se risuva na ruka a directno crez filtri i vectorizacia se poluchava jelania efect ???



Тема Re: VECTORIZIRAN PORTRET ILLUSTRACIAнови [re: sasho]  
АвторVlSUALS (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 18:50



blagodaria ti sasho za dobroto reshenie koetro mi predloji shte opitam ,no predi tova triabva da si vzema streamline )))
vsushtnost ti si na mnenie che ne se risuva na ruka a directno crez filtri i vectorizacia se poluchava jelania efect ???



Тема Re: VECTORIZIRAN PORTRET ILLUSTRACIAнови [re: achko]  
Автор sasho (...............)
Публикувано17.02.03 20:30



Achko, просто се опитвам да помогна на човека. Ако имаш нещо по-добро като предложение не се ебавай с мен, а му отговори на него. Всички тези "ненужни" операции едва ли ще ми отнемат повече от 10-15 минути работа. Сигурен съм, че има поне още 3 метода на постигане на същото. Пък тебе ако те кефи и ако не ти трепери ръката рисувай с мишката.



Тема Re: VECTORIZIRAN PORTRET ILLUSTRACIAнови [re: sasho]  
Автор achko (the little one)
Публикувано17.02.03 21:53



aide s tiq operacii izkarai kartinka kato pokazanata
tova koeto e pokazala e pipano na ryka i az kazah kak stavat tiq raboti ama 6to taka nikoi ne mi vqrva???
na men mi treperi rykata ama nqma da me myrzi da sedna da si go napravq

i tova koeto si opisal stava ne za 10-15 minuti a za sekundi samo s corel trace naprimer...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.