Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема QuarkXPress 5.oнови  
АвторViktor (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 02:10



Iscam da mi pomognete tarsia knigata in PDF gratiss na versia ta QuarkXPress 5.0 i sachto taka ako mi dadete niakoi upatvania za programata .Mnogo pozdravi na vsicki ot Italia. S hiladi pojelania za Uspeh, zdrave i sctastie!
Adressa mi e netneo70@yahoo.it



Тема Re: QuarkXPress 5.oнови [re: Viktor]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано29.01.03 03:38



Eeeeh...nasheneca si e nashenec daje i na zapad ..... se gleda kyoravoto :o(

Mi zemi si ya kupi bre, za 4ii bacash 4a tam kat edna kniga za Quark ne moj si kupi

A)bort, R)etry or S)elf-destruct?


Тема Re: QuarkXPress 5.oнови [re: minimiro]  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 13:25



Прав се че нашенеца си е нашенец, личи си най-вече по злобата ти



Тема За злобата и за книгите...нови [re: pepa]  
Автор ValBo (търсещ)
Публикувано29.01.03 14:22



Първо за книгите и линковете.
Не знам да ли си забелазала драга пепа, но тук всеки иска нещо. /Ако не ми вярваш погледни по долните постинги. /
В това няма лошо - искат хората да се развиват! Хубаво, но колко от тях първо малко си напрягат мозъка и сядат пред компютъра да потърсят в хелпа или нета?
МНОГО МАЛКО!
Най-често постват нещо без даже да прочетат и предните постинги!
Нищо не пречи да се използват търсачките, нещо което правя редовно.

Та за книгите -- библиотеки в интернет има много и на разни езици. Има и на италиански. За съжаление няма на български - това защото сме малък и непереспективен пазарр понеже нашенецът все гледа да мине леко, ако може и без пари.
А книгите, които се продават на Славейков струват скъпо и малко от нас си си ги купуват - имаме си хелп за справки!
За линковете:"QuarkXpress+book+italian" на това съчетание моят любим Гуугъл изкара следните резултати

Търсене за QuarkXpress+book+italian. Резултати 1 - 10 от около 2,140. Търсенето отне 0.19 секунди

Някъде там има НЕГОВАТА книга!!!

Има и неговата програма от хакерски сайт!

За злобата - не е злоба - умора е!
Писна ни от нежелаещи да се напрегнат малко хора
Затова и се преместихме вече, скоро ще си останете сами!



Тема Re: За злобата и за книгите...нови [re: ValBo]  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 14:51



Много си прав за всичко,но момчето пита може би това му е и повод да се преобщи към клуба,можеш да му помогнеш помогни му,не можеш не го обиждай,преместихте се в друг клуб ама и там се обиждате,плюс това клуба е за това да си помагаме взаимно,знам прав си и на мен ми е тъпо като прочета "къде да намеря безплатен клипарт или кой шрифт е това"ама нека да запазим добрия тон и отношения помежду си като не ти харесва някоя тема игнорирай я и толкоз.



Тема Re: За злобата и за книгите... [re: ValBo]  
Авторnerazbral (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 14:33



"Писна ни от нежелаещи да се напрегнат малко хора
Затова и се преместихме вече, скоро ще си останете сами!"

ne mi stana qsno tova edin go e pislal i si govori v mnojestveno chislo ?! ili nqkolko dushi sa sednali da pishat posting?!
I tova "skoro shte ostanim sami" - zaplaha ili predpisanie e?!
A be neshto ne mi e qsno, chetesh (te) nqkakav posting, nqkoi zadava vapros, ami kato nqmash namerenie da mu pomognesh s otgovora si zashto IZOBSHTO mu otgovarqsh.





Тема Re: За злобата и за книгите...нови [re: nerazbral]  
Автор ValBo (търсещ)
Публикувано30.01.03 15:04



Драги неразбрал - имам навика да не отговарям на криещи се зад анонимността "хора", но за теб ще направя изключение!
За помоща - помагам до колкото мога. Никога АЗ, а колегите ми по клуб не си крили знанията. Но когато става въпрос за нещо сложно и трудно.
Не когато някой го мързи да си мръдне д-то, а иска на готово - "дайте ми". А не "...търсих, борих се - стигнах до тук! Помагайте нататък."
Не става така!
Дадох му 1000 линка да търси, да си намери в тях, малко от малко да се мръдне!



Тема Re: За злобата и за книгите...нови [re: ValBo]  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 11:09



като не харесвате клуба не го посещавайте,но и не гонете хората които искат да пишат в него, плашите ги с "умората" ви



Тема Re: За злобата и за книгите...нови [re: ValBo]  
Авторsavsem nerazbral (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 11:12



A be ili az ne moga da cheta ili savsem sam izglupql (tova e tvarde veroqtno).
1-vo zashto mu e na choveka kniga na italianski ?!? Toi prosto e v Italia, tova savsem ne znachi che moje da chete specifichna teminologiq na italianski !!! Togava zashto mu e da tarsi "Quark+book+Italian" - tova ne go razbrah.
2-ro kakvo kato na "Slaveikov" imalo knigi za Quark!!!! Da ne bi VSICHKI da jiveet na "edna raka rastoqnie" ot Славейков !!!!

... Минавам на кирилица, защото се скапа нещо тука. ...

Е не може всички да живеем в София !!!!

И накрая, от къде знеш, че човека не е търсил преди това и например не му се отдало да намери това което му трябва.
Не може така да се напда някой с такава злоба само защото е задал въпрос.
За едно само съм съгласен с теб, преди да попита някой трбва да се е потрудил над проблема и да е стигнал до "задънена улица" - и тогава да търси помощ. По този въпрос спор няма.

А пиша с такъв ник, защото според мен няма значение с как се казвам точно, Първанов, ЕдиКойСи, Разбрал, НеРазбрал ..... за тебе ще съм също толкова "познат" с какъвто и ник да се регистрирам.

Целия този постинг го написах, защото много се дразня от една черта която се проявява не знам защо при някои сънародници. Когато имат информация за нещо си я пазят само за себе си, да не би случайно някой друг да се "изучи" повече от тях, и да ги "надмине". Трябва ли всеки от нас да открива топлата вода по 10 пъти на седмица, или може "някой" да поясни, че има такова нещо "топла вода" и всички да не се занимват повече с проблема,а да се трудят заедно за решаването на друг проблем.



Тема Re: За злобата и за книгите...нови [re: savsem nerazbral]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано31.01.03 11:26



Абе толкова ли е сложно та не разбираш? Тук се напълни с хора, които задават въпроси, чийто отговори са на един клик разстояние, то хубаво да получиш решението наготово, но нека да е поне нещо, за което има минимално затруднение да си го намериш сам...
Това с нежеланието да споделяме знанията си, естествено, е пълна глупоста и може да се провери с малко ровене из форума. Напоследък никой не иска знанията, и това е тревожното, въпросите са тип "как да направя правоъгълна селекция?" и на другия ден "а как да направя кръгла селекция?".
Все пак винаги е по-хубаво да си говориш с човек, който има някакво желание и интерес да се занимава, който се рови и търси, който харесва това, с което се занимава...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.