Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: за Corel едно куесчънче :)нови [re: Galiano]  
Автор Morty (член)
Публикувано22.01.03 10:57



tova, 4e ne si v 4as s niakoia programa ne ozna4ava 4e tia e kalpava. uvolniavat se horata, ne programite



Тема Re: добреее ... ква била работатанови [re: outfaced]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано22.01.03 11:22



Nikoi ne ti kazva che rasteriziraneto na vektorni neshta e zabraneno :) Prosto po chesto e dobre da razchitash za chitava rasterizacia na PS a ne na Corel.
________________________________________________________________
E.T. phone... home...



Тема Re: ех , мерси ...нови [re: outfaced]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано22.01.03 11:46



mu/ drugoto az probvah prez eps :) niama problemi



Тема хмнови [re: ico]  
Автор outfaced (познат ;-))
Публикувано22.01.03 12:22



ми незнам при мен не става много по добре , искам да кажа пак си има разлика между другите линийки и контура дет е на обекта с Lens ... той пак стой някво по назъбено и недоизгладено

пробвах и с 10-ката и с 11-ката
а междодругото 11 ката самона мен ли ми се вижда много бъгава или съм попаднал на гадно копие, се ми забива , че ми онищожи и един файл даже

а иначе става да се растерезира и в корела, там ако се растерезира нормално пак се назъбва ... не ми се назъби само като му дадах прозрачен бекграунд ... май само в тоя случай се получи идиалния вариант

ма ето ги всички варианти всъщност

Редактирано от outfaced на 22.01.03 12:52.



Тема Re: хмнови [re: outfaced]  
Автор selski-1 (paper jerk)
Публикувано22.01.03 13:54



mmm
moito cdr11 sa dyrji sravnitelno prilichno( polzval sym 8 i 10) vryz winxp. Skoro she go probvam i vyrhu win2000prosp3.

tuka f toz tred chetoh che nqkoi e pisal che prozrachnoto raster kat se exportne kat eps stava na liniiki - am probvai da go napravish level3 eps-ne stava na liniiki ama hm pak moje da ti sa stori boza(stava na golemi pravoygylnicy ma mejdu tqh pak moje da stane nqkoq dupka... ).

drugu drugu
overprint i trap hich ne praq(shot tolkoz moga), no gledam che ima nqkykyv auto-trap i takiva istoriiki(daje image trap,koeto me uchudi) pri level3 postscriptove,,, taka che ako nqkoi go e polzval i mu se prikazva it'l be apreishieitid.

Are zdrave



Тема Re: хмнови [re: outfaced]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано22.01.03 14:29








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.