Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: защо?нови [re: LoveHate]  
Авторasasa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.02 02:25



mai nikoi niama da nadsko4i balkanite :) nali zatvoa v ada do kazana na Bulgarite nikoi ne pazi :))))))



Тема кака жюстин...нови [re: TlN-TlN]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано28.10.02 18:31



пътувам аз една сутрин към офиса, слушам радио франс и по едно време кво чувам - цитирам по памет "всеки вторник по обед - уеб дизайна, онлайн търговията, онлайн присъствието, маркетинга и онлайн ала-бала или интернет като начин на живот. едно предаване на жюстин томс". кой ял-ял... хората дето хал хабер си нямат от нито едно от тия неща вече прокламират и от ефира... къв да ги диря аз на такова място?! въпреки че много ми се ще да чуя едно от тия предавания деа...


| и майка ти не е права...
|



Тема Re:нови [re: georgivar]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано28.10.02 18:32



Taka ... ti si inteligenten ... potentsial si ... znaesh kak se pravat pari ot web-a ... tva ako ne ti e nekva ogromna taina shte mi go kajesh nekoi put ... no kato na designer ... a ne kato na manager ... i sega ...
poneje nishto ne razbrah kakvo ti, ili nqkoi drug iskashe da kaje tuk - zashtoto az ne uspqvam da se spravqm taka dobre s poddrujkata na novite AGP-termini v govora ni ... - imam slednoto predlojenie ... az iskam da otida i da vida i chuq tam kakvo shte kajat ... bqh se navil edin vid - tazi godina da gi vidq "tqh" na jivo !!!! no ima vhod - a ti mojesh da pravish pari >>
ima Вход - А Ти можеш да правиш пари !!!!
zashto ne uredish da doideme 10-na choveka dolu gore tuka moe da se saberem ei tai da pogledame ... i poslushame de ... shtoto nqma da ima reviu s madami qvno ... i nie shte doidem i ako naistina ima neshto koeto da se chue i zapishe ... ili puk ni napravi vpechatlenie - edva li nqkoi ot nas shte se otmetne ... nqma i da se bieme tam estestveno de ... no puk pone moje da ne sme poveche protiv cqlata tazi idiliq ...
Kakvo shte kajesh priqteliu moi ?

Show Me Some


MADNESS!!!

Тема Re: zashto li?нови [re: georgivar]  
Автор Stipe (Bandwagon)
Публикувано30.10.02 08:26



1. Ти колко пари си направил от Web-a?
2. Защо хората, които искаш да ти помогнат със знанията си, трябва да плащат вход? А хонорари ще им бъдат ли платени?
3. "за пари спечелени / спестени по готини начини свързани с писане на markup код".
Това последното твоя мисъл ли е? Мислиш ли, че точно писането на кода ти носи парите?
Ще си позволя да перефразирам :"за пари спечелени / спестени по готини начини свързани с чужд труд"



Тема za zaplashtaneto...нови [re: TlN-TlN]  
Авторdede (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 10:30



vsichko zavisi ot sudurjanieto. zavisi ot tova dali ima koi i kakvo da kaje. Cenite ne mislja che ima zashto da se obsujdat - simvolichni sa. Javno organizatora gi subira, kolkoto da pokrie chast ot zabubite si po naemane na zalata.

seminarite ili workshop - govorim za edno i sushto neshto vsushnost sa neshto polezno i nazapad se praktikuva dosta masovo. Ima seminari za photoshop, flash, web design i vsjakakvi drugi oblasti. Shte kajete to tam i ot pile mljako ima. Da, ama cenite sa drugi... zashtoto tam si uvajavat truda. vuprosa e nie kak da dokarame neshtata dotam.

eto edin link kum objava za podobna konferencia....:



popadali sa mi i drugi podobni broshuri i internet stranici i cenite vse sa si takiva...



Тема Re: za zaplashtaneto...нови [re: dede]  
Авторatom (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 11:43



da de ama tam niama da ti se pokaje m3 comunication i da ti se hvali kolko e velik ..... tam shte te nauchat na neshto ot koeto posle shte izkarash pari:)



Тема :::::::::; RAZLIKATA :::::::::::нови [re: atom]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано31.10.02 11:54



e she ako go biaha organizirali 3M shteshe da e bezplaten vhoda.... ama tezi sa M3

.... i posle mototo bilo ne na plagiatsvoto.... che te sa zapochnali s imeto na firmeto si




Тема Re: Mojesh da vurvish na mainata si ...нови [re: dede]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано31.10.02 11:59



eto go i purviq ot seriqta postove ... zashtoto mi pisna ...

EBI SI MAIKAtA BE TRUBOVIDEN NOVATORSKI CREATIVNO-IZPRAZNEN WEBADJIQ

ABC - tova koeto znam che sa pravili kato web design samo moje da me kara da si mislq che sa dostatuchno debelooki da smetnat che sa tolkoz napred s materiala che i da pravat natsionalen konkurs ...

Jurito - vseki boji put e ot tipa - ot durvo do tuhla chetvorka i nekompetentno s malki izkliucheniq ... mislq che izbirat s konkurs oligofrenite s nikakuv opit da jurirat ...

Zaplashtaneto - az moje s maldejite i kolegi tuka na vecher v kruchma da sedam i izpivam i izsiram posle po 100 kinta ma 5 leva nema da dam za neshto koeto znam che go pravqt hora koito sa im nalqli pari ot nikude i sa ot - izmereni v punove za kolichestvo nekadurnost - + bezkrainost PUN nagore ... Nachi edin moi komandir v kazarmata mi kazvashe kato reshava krustoslovitsa i ne moe da q reshi - meta q prez prozoretsa i samodovolno kazva - " Pod nivoto na intiligentnost mi e ..." - nachi predstavi si az sum tup a tiq sa ultra Ge-Force turbo prosti. Makar che sum siguren che sa vsichkite s po 2 vizshi, s po 15 disertatsii i 23 spetsializatsii ... az prodavam poveche ot tqh i me poznavat poveche hora ... tochka - az sum na dunoto oshte.

International Conference meropriqtiqta - mnoooooogo dalech sme oshte che daje da se opitvame da go prilagame tuka - ne i s tezi hora, ne i po tozi nachin, ne i s taq ideq, ne tolkova nekadurno. Da ne govorim za svetilata koito hodqt tam ... i za "svetilata" koito se kanqt tuka - te ako sa ot malaisiq i tam sigurno ne gi znaqt ...

Sega ako cherpish edna bira che vuobshte trebe da ti pisha moe i da ti drupna po leka psuvnq ...
ae basta ...

Show Me Some


MADNESS!!!

Редактирано от Snaker на 31.10.02 12:02.



Тема Re: za zaplashtaneto...нови [re: atom]  
Авторdede (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 14:10



kakto vijdam ne kazvash neshto razlichno ot mojata teza. Az kazah che neshtata zavisjat ot sudurjanieto, a cenata e smeshna che da ja obsujdame. :)

v tozi hod na misli... sum lubopiten dali ima hora v bulgaria, za chiito lekcii njakoi bi si mrudnal du-to da otide da gi slusha... a da dade pari?...

vseizvestno e che bulgarina trudno priznava kapaciteti i postijenia... ta zatova pitam.



Тема Re: za zaplashtaneto...нови [re: dede]  
Авторatom (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 14:35



e, az sum edin ot tezi chudaci, koito bi dal pari za da chue neshto. samo deto mnogo tezi deto moje da mi kajat neshto (razbirai zapadnite specove) biha iskali cena koiato az nebih si pozvolil, poradi kachestvoto na uslugata. tai che si ostavam samouk:)
pone dokato ne pochna da vzimam prilichna (evropeiska zaplata). neiskam da se oplakvam, prosto taka sa neshtata v BG, a shtom sum tuk znachi niamam pravo da se oplakvam:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.