Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема .....::::: n a c h i :::::.......нови [re: R1dler]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано07.10.02 15:04



......................
.....
..
.


sa.... za bOrg: ami borge... nesho ne mi se zanimavashe da go doizchistvam detail po detail.... nali se seshtash 20 000 obekta v Corel kolko tochki sa obshto .... za men beshe vajen krainia efect kat se place-ne v raster.

I EDIN VAPROOOOOS kam fanovete i znaeshtite Adobe Ilustrator:

Poneje na men Corela mi e v kravnata grupa... i si znam che si e iako bug s mnojestvo obekti kat bachkash.... naprimer "combine", "trim" i t.n. ta ia mi kajete kak se darji Ilustratora pri takav ti vector work ... toest s mnojesvto tochki -"vazli" ... toest i toi li izdisha iako.

Dobre che v kashti sam s mashina 1.8Ghz ta mi varvi barzichko.... ta ako ilustratora e nekvo reshenie da se metkam s nego?

Am?



..........................




Тема Re: .....::::: n a c h i :::::.......нови [re: TlN-TlN]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано07.10.02 15:15



Moe mnenie (moe, moe, moe, moe..... sa she ima da me psuvat)
Az sum s 1,5Ghz mashina i obshto vzeto za kvoto i da stava vupros Corela niakaksi po burzo varvi :\ (Corel9,11->Illustratro9,10 sravniavam).
Obache tva moje da e shtoto bachkam na AI po bavno :))))))))))))))))).
________________________________________________________________
E.T. phone... home...

Za mnogo obekti zasega samo freehand mi e napravil vpechatlenie che se spravia ama ne moga da go razbera tva taia programa. :)))
________________________________________________________________
Hubavo vectorche :))) ma i na men ne mi stanaha lubimi tia zapulvania :))



Тема Re: .....::::: n a c h i :::::.......нови [re: TlN-TlN]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 15:16



Ми при мен (Duron 1200, 512 RAM) Илюстратор-а си се държи прилично (особено 8), ама аз и не го ползвам с чак толкоз много обекти. Преди време бях нацвъкал едно А3 със сумати работи, и тогава малко забави, но пак беше поносимо (немога да сравня с корел - не съм го ползвал). Ако не ти трябва прозрачност и други растерни ефекти да ги прилагаш на вектори - сложи си Illustrator 8, много по-бърз е от 9 (10 доколкото знам е бъгав).

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: Един технически въпроснови [re: Borg]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано07.10.02 15:17



borg: emi az w zelenoto krygche vidiah kwo ima...ma se chuda na meraka ti da izkomentirash tochno twa. se taaa. ne mu e miastoto za podobni razgowori.

Tin: az illustratora neznam ich. chuwal sym che se otnasial s razbirane kym tablet-a i mai e wiarno...ama ne mi stignaha nerwite da go razrowia po seriozno.
BTW: otnosno spray-a...po princip konteinerite imat konusowiden izdatyk tochno pod "fyss-fyss" kopcheto i lipasata mu tuk + predstawianeto na struiata kato edin obekt s dot fill (wmesto obichainite niakolko lchertichki fsyyyyyyyyt) me obyrka pyrwonachalno.:)



Тема TIN-TINнови [re: TlN-TlN]  
АвторPS2x2 (Нерегистриран)
Публикувано08.10.02 03:58



vish moge da ne mi zemas hmnenieto kato merodavno

no as pravia baia planove na Vektori ne sa krasivi ili za pokazvane no sa s atcki mnogo obekti

stolove masi celi gradini i celi etagi ot kushti

prosto savet ne e nugno da se saobraziavash

FREE HAND ili CAD softwer za tova dobar primer e ArchiCAD Naprai si Obektite regi deli kopirai multiplicirai bez NIKAKVI grigi tam i varviat i dvete xiliadi pati po burzo ot COREL na koito sam FEN no ne stava za golemi neshta i ilustratora koito e mnogo dobar za men softwer no za sugalenie tegak za neshtata s koito se zanimavam

moiat izbor za soft za mnogo mnogo vektori e ArchCAD a no i FREE HANDA se spravia 4udestno vse pak toi e i risuvatelen imash tam GRADIENTI i pro4ia koito v ArchCAD a ne sa nevazmogni no sa zle napraveni



Тема Re: TIN-TINнови [re: PS2x2]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано08.10.02 10:45



... 10x za mnenieto ... da ti kaja i az se zamislih za FREE Hand-a... predi 10godini... (togava beshe na Aldus) kogato zapochnah da se zanimavam s komp. graphica ... pochnah s free hand v edno spisanie... i ot togava ne sam go pipal.... mnogo mi e interesno da go razgledam pak... da imash nekav URL det da moga da si go drapna?




Тема Re: TIN-TINнови [re: TlN-TlN]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано08.10.02 12:05



на data.bg мисля че имаше цялото Studio MX...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.