Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Tattoo again...нови  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано25.09.02 18:41



Mi tva e poster-a na Fest-a:)) Vseki da sa chuvstva pokanen, obeshtavam, che nema da zajalivate.



Znam, che e kichozen, ama ako niakoi moe da se spravi po-malko kochozno s tolkoz text i tolkoz logota da zapoveda dogodina.
Snimkata e pravena ot Dilian Markov pod veshtoto mi rakovodstvo, za koeto sam mu mnogo blagodaren.



Тема Re: Tattoo again...нови [re: LoveHate]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано26.09.02 09:46



снимката си е добра, ама вярно, толкова мнага логота на едно място, леле ... само това червеното направо дразни окото.

Върху тъмния фон на снимката без подложката в червено, а просто с малко сянка може пак да изпъкват добре.



Тема Re: Tattoo again...нови [re: Eva*]  
Автор spacer (spectator)
Публикувано26.09.02 10:08



Абе дразнело било окото...... Ти да не мислиш в стаята да си го закачиш и като отваряш очи сутрин да си викаш: "тюх как ме дразни тва червеното". Нали трябва, подминавайки го на улицата, да се обърнеш и да се загледаш. В случая с тая тъмна снимка червеното си върши чудесна работа. Не че няма по к'во друго да се загледаш де.... :)))) И мене плаката ме дразни мноооого, но май по-точната дума е teaseing me, така че всичко е наред. :)))

Не че не уважавам мнението ти. Дори напротив! Просто аз съм на друго. Ако не си съгласна ще се радвам да го обсъдиме. :))))

------------------------------
*Killing Is My Business!*
------------------------------


Тема Re: Tattoo again...нови [re: spacer]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано26.09.02 10:25



Spored men e mnogo dobro. Njama kak da ne mu oburnesh vnimanie na ulicata (s tova cherveno). A i snimkata e ubiec, pone na men mnogo mi haresva.

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: Tattoo again...нови [re: Eva*]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано26.09.02 11:10



Mnogo sa daaaa... znam, daje ei sia slojih oshte edno...

Na mestoto na chervenata dolna fasha snimka nema kakto bi mogla da se setish, tai che predlojenia ot teb variant otpada poradi nesavmestinust s hardware, otdelno drop shadow-a go izhvarlihme ot sredstvata za izraziavane oshte minalata godina:)))

A che drazni, fakt, ma to tva mu e celta, da moje da se zabeleje iz cialata macaniva po sofiiskite ulici. Mali si chuvala termina INFO DESIGN i predpolagam si zapoznata s osnovnite mu harakteristiki. Ne che toia poster e varha na info design-a, ama mu spazva osnovnite pravila i si misla che shte svarshi rabota. Abe tova dali e prorabotil, shte se razbere na 6.X.2002.



Тема Re: Tattoo again...нови [re: LoveHate]  
АвторEstacada (Нерегистриран)
Публикувано26.09.02 11:28



Extra e plakata sensej!!:))
Namiram go za po-gotin ot minalogodi6niq.

6te se widim pri razlepwaneto mu!



p.s. pi6i mi otziwi za flash4eto pls! znam 4e e fenska istoriq, ama men si me kefi:)



Тема Eva*нови [re: Eva*]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано26.09.02 12:04



v profilite si oprai linka kam snimkata -> http://media.abv.bg/img.phtml?th=1&id=30435

slojila si edno http:// v poveche




Тема Ма кванови [re: TlN-TlN]  
Автор RG® (Lifeless Snake®)
Публикувано26.09.02 12:31



булка, а?!



Hannibal ad portas!


Тема Re: TlN-TlNнови [re: TlN-TlN]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано26.09.02 12:57



много си любопитен? да видиш снимката ,

ето я! дано ти хареса

Редактирано от Eva* на 26.09.02 13:06.



Тема Re: TlN-TlNнови [re: Eva*]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано26.09.02 13:00



Vseki moje da ia vidi darling, ne zabravia, che tin raboti web vse pak, i ako ne moje edin obarkan url da shvane....



ama tva ne e mnogo pop temata, vikam................




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.