Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема LoveHate?нови  
Автор Roger Sanchez (електронен бог)
Публикувано18.09.02 19:19



Откъде накъде ще заключваш теми ей така без причина?! Това Mac vs. PC за графична обработка си е един напълно нормален спор за този клуб при условие има толкова много програми за Пи Си и за Мак. Хората си се държаха цивилизовано там и точно по начина, по който трябва да се държат при едно такова обсъждане. Или може би и ти си на принципа "Имам малко власт и искам целият свят да научи за това!".

You can't change me.


Тема Re: LoveHate?нови [re: Roger Sanchez]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано18.09.02 19:24



krotko bratched. twa e club za grafika i design ne za maloumno obsyjdane na platformi.



Тема Re: LoveHate?нови [re: Roger Sanchez]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано18.09.02 19:38





...ei ti, veseli se do pripadak i nedei da mi davash opredlenia za vbadeshte...



Тема Re: LoveHate?нови [re: R1dler]  
Автор Roger Sanchez (електронен бог)
Публикувано18.09.02 20:05



Платформите са част от цялата тази работа ... графика може да се прави и с Пи Си и с Мак - защо да не се обсъждат предимствата на едното или другото?!

You can't change me.


Тема Re: LoveHate?нови [re: Roger Sanchez]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано18.09.02 20:06



dai mi PS i shte ti naprawia grafika nawsiakyde.
platformata niama nishto obshto.



Тема Re: LoveHate?нови [re: LoveHate]  
Автор Roger Sanchez (електронен бог)
Публикувано18.09.02 20:14



Хубаво ... тва като отговор не ми хареса ама нейсе. Най-добре я заключи и тая тема че да не скочат тука същите хора.

You can't change me.


Тема Re: LoveHate?нови [re: R1dler]  
Автор Roger Sanchez (електронен бог)
Публикувано18.09.02 20:19



Не се и съмнявам ама не е в това въпроса. Не става въпрос изобщо за глупостите като това че едните имали проблеми с кирилицата а другите с бързодействието (примерно) както си спорят пичовете в темата, която към която е дал линк LoveHate. Такива обсъждания наистина не са за тука. Въпросът ми е защо например обсъждането на това дали Фотошоп за Пи Си или Фотошоп за Мак ще свърши работата по-добре е тема-табу?

You can't change me.


Тема Re: LoveHate?нови [re: Roger Sanchez]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано18.09.02 20:24



Abe priateliu mladi, ti prochete li ia taia tema deto e zakliuchena izobshto, tva si beshe ebati hardware spora i napravo si beshe za triene, ama haide holan.

Kaji sega kakav ni e na nas dvamata mejdulichnostnia problem, ta da go reshim i da ne me pravish centar i na badeshti intelektualni i obshtochoveshki polemiki.

Btw, edno ot zadaljeniata na moderatorite v toia, i v drugite, clubs e da se staraiat da zapazvat dobria ton a ne kato v dadenia primer.



Тема Re: LoveHate?нови [re: Roger Sanchez]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано18.09.02 20:24



hm...ami da rechem : zashtoto niama da ima razlika.
wsichko zawisi ot towa koi sedi zad mashinata, a ne koi e proizwel mashinata. Az zad PC shte se oprawia po byrzo ot kolkoto zad Mac...praktika... no razlika w kachestwoto na krainia produkt prosto niama da ima.



Тема Re: LoveHate?нови [re: LoveHate]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано18.09.02 20:29



aide miriasai i ti shtoto ot podobni "Haide holan - da sedi" 1-st page na kluba na nishto ne prilicha...kat e za triene - TRII BE DA IBA..ne mi se prawi na dobria batko moderator duha na "dobria ton".




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.