Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:57 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ::: malko web ot bate vi Tin....нови  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано19.09.02 17:14



::::::::



::::::::


Ot priatel za priatel .... i to free .... che nekoi beshe kazal che sam mnoo commercial stanal




Тема Ми...нови [re: TlN-TlN]  
Автор RG® (Lifeless Snake®)
Публикувано19.09.02 17:31



Супер!

Тва с фишките най-ми хареса. /г3/

Дано некой не прочете логото като fist.

Че то изкуство, изкуство, ама...



Hannibal ad portas!


Тема Re: ::: malko web ot bate vi Tin....нови [re: TlN-TlN]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано19.09.02 17:36



Нашокай канчето на меркетинга за елементарните правописни грешки, които са допуснали. Иначе визията .. ко моа да кажа - то само говори за себе си

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: ::: malko web ot bate vi Tin....нови [re: Borg]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано19.09.02 17:38



i kaji kvi sa ... che az she tree da gi opraam




Тема Re: ::: malko web ot bate vi Tin....нови [re: TlN-TlN]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано19.09.02 17:42



ahum...naistina miaza malko na dwoino "t" ma edwa li sha sa obyrka tolkoz niakoi:)) men peperudite ma zaradwaha:)
imashe edno podobno logo na "Shark" pri koeto nadpisa imashe forma na akula..dosta izwesntno i twa e edinstwento deto ewentualno bi me pritesnilo:) no kato cialo wsichko iglejda mnou got:))
to ne che razbiram ot web ma da si fyrla i az stinkite:)



Тема Re: ::: malko web ot bate vi Tin....нови [re: R1dler]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано19.09.02 17:45



abe po-skoro trqbwa da gi pritesni saltacite ot AKULA che sa go kopnali brutalno selski...


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: ::: malko web ot bate vi Tin....нови [re: TlN-TlN]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано19.09.02 17:47



Здравейте, и добре дошли в уеб страницата на "Артфиш"


Нашето изкуство се гради върху търсене на модерното и практичното.
Харесва ни да провокираме зрителското мислене с работите си. Стреми ме се да използваме хармонията и красотата на природата, като работиме с естествени материали и съчетаваме съвремения дизайн с формите върху които времето е оставило своя отпечатък.

Здравейте, и добре дошли в уеб страницата на "Артфиш"


Нашето изкуство се гради върху търсене на модерното и практичното.
Харесва ни да провокираме зрителското мислене с работите си. Стремим се да използваме хармонията и красотата на природата, като работим с естествени материали и съчетаваме съвременния дизайн с формите, върху които времето е оставило своя отпечатък.


Намери разликите :Р

BTW можеш да махнеш едното добре дошли (най-добре всичките), защото се получава повторение. Не претендирам за грамотно писане (сигурно има и други грешки), но тези бяха очебийни.

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: ::: malko web ot bate vi Tin....нови [re: TlN-TlN]  
Автор Morty (минаващ)
Публикувано19.09.02 17:47



emi super e, mnogo radva, b/w za ribite, imashe niakakva firma za ribolovni takumi s podobno logo, drug e vuprosut 4e ribata si e riba



Тема Идея от мен:нови [re: TlN-TlN]  
Автор RG® (Lifeless Snake®)
Публикувано19.09.02 17:52



<Здравейте и добре дошли в уеб страницата на "Артфиш"



Нашето изкуство се гради в търсене на модерното и практичното.
Харесва ни да провокираме зрителското мислене върху работите ни. Стреми ме се да използваме хармонията и красотата на природата, като работиме с естествени материали и съчетаваме съвремения дизайн с формите върху които времето е оставило своя отпечатък.



"Артфиш">
----------------

Здравейте и добре дошли в уеб страницата на "Артфиш"



Нашето изкуство се гради в търсене на модерното и практичното.
Харесва ни да провокираме зрителското мислене с работите си. Стремим се да използваме хармонията и красотата на природата, като работим с естествени материали и съчетаваме съвременния дизайн с формите, върху които времето е оставило своя отпечатък.



"Артфиш"

-----------------------
Мисля за някои стилистични промени в първото изречения.
И... бих пренесъл обръщението на два реда след в.

И бих фулнал целия текст.

Успех!



Hannibal ad portas!


Тема !!! NESHTO VAJNO !!!!нови [re: TlN-TlN]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано19.09.02 18:00



Bat Rado go znam che best of the best az ... spor nema kak se pokazva s sempul site i malko razdvijeno vijdane s poveche color po detailite i header-a ...
// ebaaaaah reklamata ... sigur mi e za pruv put !!!//

Saaaa na men mi e interesno ... i sha podfana edna propaganda ... neznam koi site tochno e postnal v bg site tazgodishnoto izdanie .. ma mi e interesno ... dali pak nema da preebat ora kato kolegata ... ta po toq povod ... kat doe vreme da udarite po edin glas za nashiq uvajavan SuClubar Tin-Tin !!!

Az taq godina nema da uchastvam shtoto te she ma izfurlat oshte na klafikatsiite Imaiki predvid kak se otnesoh grubo i bolezneno kum tqh ... ta taka ... i da ne zabravite za glasovete za kolegata ... pone az garantiram che shte si zaslujava ... i drugoto koeto shte podhvana e antidvijenie "Neka Povurnem varhu tova koeto shte nagradqt tazi godina - Rakanov.com". Ama iskam silni lichnosti i silni aroganti ... zashtoto ustavihme vsichki che po nejniq liuboven nachin ne stava ... sa az sum siguren che samo ako edin ot ABC Drislain .. ops ... Design go prochete tva dir. prejdevremenno shte dade nagrada za korporativno B2B industrialno urbanistichen art i humanen site na mister groznikov ... Rakanov edin vid ... vuobshte vsichki kategorii shte budat otnovo v zadniq analno smurdqsh dvor na Rakanov.com ... tai che ... da se stegnem ... splotim ... da platim primerno za edin banner ... anti rakanov ... neka budem zli i otmustitelni kakto nikoga predi ... neka ne budem pobediteli v nadprevarata a pobediteli v jivota ... neka se SPLOTIM I JIVEEM SRESHTU BOKLUTSITE ... uaaaaaaaaAAAAAaaa Ideqta za bannera veche q osmislqm seriozno ! dobra e ...

Show Me Some


MADNESS!!!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Snaker на 19.09.02 18:08.</EM></FONT></P>

Редактирано от Snaker на 19.09.02 18:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.