Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Freelance  
Авторlvender (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 20:16



Vseki koito se interesuva ot freelance moge da poseti

http://www.glorange.com/obiava/work.htm



Тема Re: Freelanceнови [re: lvender]  
Автор nubizusA (непознат )
Публикувано18.09.02 22:17



w tishinata na porodenoto mul4anie , ostana samo edno eho:
тимплейтиии, тимплейт...,ти,тимммм...??????



Тема Re: Frylanceнови [re: nubizusA]  
АвторLMNT (Нерегистриран)
Публикувано19.09.02 00:02



team work, team play, teamplate...



Тема Re: Frylanceнови [re: LMNT]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано19.09.02 10:15



nishto obshto ...

Show Me Some


MADNESS!!!

Тема znachi ako sam razbral pravilno.....?нови [re: lvender]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано19.09.02 10:54



Pravi se dizain (layout) .... 1 broi? , ako se udobri se pravi dizain na 12 stranici + html development kato navigaciata e flash ...... + "vkarvane" t.e. neshto kato redesign na oshte 10 html stranici .....

i sichko twa za 160usd?


..... mai nesho, az li ne sam v chas s BG cenite .... teia pichove li tashak si praat ....


brrrrrrrrr




Тема Re: znachi ako sam razbral pravilno.....?нови [re: TlN-TlN]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано19.09.02 11:20



barabar s flash-a ilustracii navigacia i t.n. .....to dori az nema da sa fana da ne goworim za nekoi bash si webadjia...det sa vika "iskash da ibesh blondinki..s pet stinki" ma ne staa.



Тема Re: Freelanceнови [re: lvender]  
Автор Morty (минаващ)
Публикувано19.09.02 11:49



lek suvet, parite - napred



Тема Re: znachi ako sam razbral pravilno.....?нови [re: R1dler]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано19.09.02 11:49



be to staaa ,,, glada e golem..... onia den edin poznat za da lapne nekav US. proekt se navede tolkova che mu se videha slivicite prez dupkata na gaza

estestveno me preeba i mene shot se biahme razbrali da darjim edna prilichna cena za US klienti .... primerno 600usd za 10 html stranici, onia ti kaam se navede do 300usd.

Verno che ne e dizainer .... i rabotite mu sa chicho smeh... ama ti kaam preebi drugarche da ima.....


ZAEEEEEEEEBI




Тема Re: Freelanceнови [re: lvender]  
Автор Morty (минаващ)
Публикувано19.09.02 14:40







Тема Re: Freelanceнови [re: lvender]  
Авторlvender (Нерегистриран)
Публикувано20.09.02 11:32



Уважаеми Колеги,

Моля да приемете този начин на обръщение, макар аз самият да не съм дизайнер. Работим в една и съща сфера.

TEMPLATE = TEMPLET ! Извинявам се за грешката на думата в обявата.

Цената: НЕ смятам че е ниска. Работата която имате да свършите е за 1 седмица (7 дни). Ако работите добре ще можете да изкарвате по $450 - $500 на месец. Ако някои не е свикнал да работи за да получава пари, това е ногов проблем, но много биха се радвали да взимат тези пари.

Забележка: Някой беше намекнал, че цената би трябвало да е $600 за 10 HTML-а. Бих предложил, да намира работата той, а ние ще я вършим за $300. Така той ще може да взима по $240 - $260 чисти, без да си мърда пръста.
А защо $240 - 260 ? Защото има комисионни и такси при трансферите.

Накрая бих искал да разберете нещо. Тези митове за Американски фирми дето идвали с кошове пари да си правят сайт, са меко казано неверни. Има и изключения, но това са моите наблюдения като цяло.

Няма да се меся повече в полемиката Ви. Искам да знаете, че достатъчно много хора смятат тези пари за реален и добър приход към заплатата си.

Поздрави на Всички.
Десислав Гузгунов.



Тема Re: znachi ako sam razbral pravilno.....?нови [re: TlN-TlN]  
АвторZlG-ZAG (Нерегистриран)
Публикувано26.09.02 17:41



Abe da ti kaja s tebe ili bez tebe pak sashtia shteshe da e rezultata.



Тема Re: Freelanceнови [re: lvender]  
АвторZlG-ZAG (Нерегистриран)
Публикувано26.09.02 18:00



Az predpochitam da pravia saitove za po $600 i da si gi pravia sam. Ama samo da te svetna che i za poveche ima klienti i teia klienti znaiat mnogo dobre za kakvo plashtat.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.