Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:25 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема OMA file formatнови  
Автор agent_orange1 (истински)
Публикувано13.09.02 12:43



Донесоха ми един диск с разни файлчета - епс, дъра-бъра и един с разширение ОМА. Като тръгна да го отварям се отваря с Илюстратора. В менютата (плейс, оупън, експорт) на АИ обаче никъде не се споменава за такъв формат. Можете ли да ми кажете какъв е тоя файл? Предполагам, че е за Мак. Аз лично съм с РС.



P.S. Отварях го с текстов редактор и там пише, че е създаден с АИ.

Редактирано от agent_orange1 на 13.09.02 12:44.



Тема Re: OMA file formatнови [re: agent_orange1]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано13.09.02 13:41



edinstwenia "problem" koito imash e che NE ZNAESH kakwo e *.oma dokolkoto razbiram???
i iskash da izkajesh predpolojenito si? i da pochakash niakoi s MAC da proweri dali na negowia AI go ima twa .oma w place, export ili open?
tyi li?


p.s. oshte ne se zaiajdam samo se uveriawam che sym shwanal smisyla na temata predi da zapsuwam.



Тема Re: OMA file formatнови [re: R1dler]  
Автор agent_orange1 (истински)
Публикувано13.09.02 13:50



По принцип въпроса ми беше наистина кво е тва ОМА. Схванал си. Не очаквам някой специално заради мен да проверява квото и да било. Просто ИСКАМ ДА ЗНАМ. Жаден за знания дето се вика;). Исках някой, ако знае за какво става въпрос да ми обясни или да прати линк към някоя страница с обяснения, щото аз като търсих не намерих. Както и да е. Пратиха ми бележка и сега съм по-наясно за какво става въпрос.



Тема Re: OMA file format [re: agent_orange1]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано13.09.02 13:51



malko si tyrsil znachi.



Тема Re: OMA file formatнови [re: R1dler]  
Автор agent_orange1 (истински)
Публикувано13.09.02 13:56



Може би ако бях наясно какво точно търся щеше да е по-лесно.



Тема Re: OMA file formatнови [re: agent_orange1]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано13.09.02 14:16



i sled kato niakoi dobrodushno te e otkrehnal na belejka moje bi shte bydesh taka dobyr da postnesh infoto s obshtoobrazowatelna cel ta da ne cyfne oshte niakoi ******** s podoben prodiktuwan ot jajdata mu za znanie ******AN question? A?



Тема Re: OMA file formatнови [re: R1dler]  
Автор agent_orange1 (истински)
Публикувано13.09.02 14:32







Тема Re: OMA file formatнови [re: agent_orange1]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано13.09.02 14:56



goreshto blagodarim.
razbirash li nachi...prosweshtawai se narode shto e to OMA i s kwo se to iade.



Тема Re: OMA file formatнови [re: R1dler]  
Автор ValBo (търсещ)
Публикувано13.09.02 15:00



R1dler to vqrno dnes e petyk - 13, ama 4ak tolkoz da si vkisnat i da se zaqzhdash -ne biva;-)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.