Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема принтаджиите, дайте акъл хардуерно...нови  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано10.09.02 11:06



новата приумица в офиса е, че трябва да се купи някаква принт машина или комбайн или еба ли го кво, което да ни спести ходенето по печатниците, щото имаме количества от рода на 100 бройки на корица и разни такива, които се менят много динамично... абе с две думи шефа реши, че не е кирия да се ходи по печатници... са ми е възложен рисърч дееба ква аджаба е таа машина, дето ше ни свърши работа... аз не съм в час мноо мноо за какво иде реч, но доколкото съм гледал техниката в ксерокс центъра, мисля че имат нещо подобно... кажете ми плс къде да погледна характеристики и модели на подобни апаратури... не се изразявам много логично, ама не знам как да го обясня... абе принт и(ли) копирен офис център некъв... идейки?


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: принтаджиите, дайте акъл хардуерно...нови [re: pro_O1]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано10.09.02 11:19



Kaji mu na tvoia shef da se gramne, ako razbira se nema 100 - 150 hiliadi USD izlishni. Ako gi ima, da ne se garmi, grijete se za nego i go zavivaite redovno da ne istine.



Тема Ако ти се рови... [re: pro_O1]  
Автор RG® (Lifeless Snake®)
Публикувано10.09.02 12:03






Май тва са фирмите, дето предлагат машини на цената на BMW!

П. П.
Xerox представиха едно време машина за динамичен печат.
Демакс имат такава.



Hannibal ad portas!

Тема Re: принтаджиите, дайте акъл хардуерно...нови [re: LoveHate]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано10.09.02 12:12



mdam... Xerox Fiery... reshenie za okolo $70-80,000 sus se printera i RIP-a...



Тема Re: Ако ти се рови...нови [re: RG®]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано10.09.02 12:14



I studio Plakat go imat t'va Xerox/Fiery.... amaaaaa......... nali se seshtash :))



Тема Re: принтаджиите, дайте акъл хардуерно...нови [re: Aвaтapчe]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано10.09.02 12:18



Kolejkata Fani ot Xerox reche edna dvoino po golemichka suma, minalata godina, kato beshe demonstraciata, daaaaaa.....

Abe ko sha sa ligavite, vzimaite napravo edno Indigo, che po mu se rentira kopieto :)))

Batka, tva sa gluposti palni, za da se dadat pari za takava mashina, trebva da se eksploatira, s vashte korici shte ima da ia izplashtate....



Тема Като имат пари за даване...нови [re: LoveHate]  
Автор RG® (Lifeless Snake®)
Публикувано10.09.02 12:24



Едно време имахме една машина, наистина беше по-скъпа от BMW 5 /special made/.

Беше гордостта на офиса.
Всички гости бяха длъжни да й се възхищават.

Но - вършеше страхотна работа!



Hannibal ad portas!


Тема Re: Като имат пари за даване...нови [re: RG®]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано10.09.02 12:51



abe da mi kupat na mene bmw-to... az she im prawa bez pari koricite... :)))



Тема Тва си енови [re: Aвaтapчe]  
Автор RG® (Lifeless Snake®)
Публикувано10.09.02 12:55



добро предложение!

Ще го приемат!



Hannibal ad portas!


Тема Re: принтаджиите, дайте акъл хардуерно...нови [re: LoveHate]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано10.09.02 14:13



wiv sq az ne moga da mu go obqsnqwam towa ;-/ prosto e reshil che trqbwa da se nameri nekwo reshenie... ako shte i wisokoproduktiwen kopir ili cweten lazeren da e... shtoto sq znajsh kwo mi e? na hp 960 da printq na photopaper wsichki tiq lajna? shtoto sme golemi cigani i wadim ot 10 kladeneca woda da ne se stigne do pechatnica... naprawo mi ebawat majkata s idei... sa ne znam za kwa suma goworim ma sigurno ima nqkwo shto-gode adekwatno ofis reshenie za $5k ili dea znam kolko e sklonen da dade kalpaka... az samo praa nekyw research ;-(


| и майка ти не е права...
|




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.