Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема TABLETS ??? kude i za kolko pariнови  
Авторtortagara6 (Нерегистриран)
Публикувано03.09.02 10:44



Znae li niakoi koi vnasia Tablets y nas i za kolko pari ??
i oshte neshto ako niakoi ima:
kakvi sa vidovete, vuzmojnostite i dali si zashlujava parite



Тема Re: TABLETS ??? kude i za kolko pariнови [re: tortagara6]  
Авторbsb_2 (Нерегистриран)
Публикувано03.09.02 11:36



Ами то това се обсъждаше преди два-три месеца тук. Аз, като непрофесионалист, да си кажа изводите, които си направих. Заслужава си, ако си художник, който работи оригинална работа - т.е. не ти дават да обработваш готови картинки, а те карат да измисляш нови неща. Всъщност има софтуер, с който се работи много по-удобно с таблет (не само софтуер за рисуване), ама при тукашната бедност рядко си заслужава.
Освен това май тук хората се съглсиха, че таблет с работно поле, по-малко от А4, е голяма болка - макар че някои работят и на А5 - и не си струва.
Лично за мен има една марка таблети - просто досега не съм чул някой да използва друга - Wacom. Внасят се от Adcom -



Боян



Тема Re: TABLETS ??? kude i za kolko pariнови [re: bsb_2]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано03.09.02 11:43



Morty polzva moia deto e made in taiwan, ot niakva nikumu neizvestna marka i razpravia, che se spravial ne po-losho ot staria mu wacom, ama estestveno vsichko opira do celi i navici, az taka i ne mojah da svikna s tablet.



Тема Re: TABLETS ??? kude i za kolko pari [re: bsb_2]  
Автор achko (the little one)
Публикувано03.09.02 11:45



s koi softuer se raboti po udobno s tablet? m?
zaintriguva me deiba...

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: TABLETS ??? kude i za kolko pariнови [re: bsb_2]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано03.09.02 12:05



A5 e ok za paint, spored men i mnozinstvoto :)
ot A4 az lichno se umoriavam mnogo byrzo, mahash kato lud na nego, a oshte po-golemite veche sa za arhitekti :)
A az vkyshti sym s A6 detski tablet i sym mu sviknal, daje malkia tablet si ima predimstvo za niakoi neshta :)



Тема Re: TABLETS ??? kude i za kolko pariнови [re: tortagara6]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано03.09.02 12:23



Arrrrghhhh ...
Pisna mi ... mm ... ma samo .... samo malko mi pisna ... a?
kolko puti ?

i predimstvata na A6 tableta deto Mescalito utochni moe da vurvqt na mainata si - inache kazano ... tableta e neshto s koeto ne trqbva da si pravish pqsuchni kushtichki v gradinkata shtoto prilicha na lopatka bez periferiq.

Show Me Some


MADNESS!!!

Тема Re: TABLETS ??? kude i za kolko pariнови [re: achko]  
Авторbsb_2 (Нерегистриран)
Публикувано03.09.02 12:50



Ами от здравословна гледна точка - с всеки софтуер (с графичен интерфейс, а не с команден ред). Мен вече ме боли ръката от мишката, ама...
Но не ми беше това първоначалната идея. Най-вече имах предвид combustion, но предполагам, че това важи и за други софтуери за обработка на видео. Е, вярно, че то пак отива в посока към paint.

Боян



Тема Re: TABLETS ??? kude i za kolko pariнови [re: bsb_2]  
Автор VisualFX (приличен човек)
Публикувано11.09.02 16:00



Здрасти!

Ами той Mescalito е прав с това махане
Аз лично предпочитам А5 на WACOM от серията Intous2 (в пакета: писалката с резервни части, мишката, упътване, CD-то с драйвъра, диск с Corel Painter, кант за подпиране на таблета отдолу и сума си найлон ) .

За цените в България не знам, но предполагам, че няма да е голяма разлика: Горепосочената джаджа струва около 400 евро.

Поздрав

vfx

Create something, which can fascinate you!


Тема Re: TABLETS ??? kude i za kolko pariнови [re: VisualFX]  
Автор nubizusA (непознат )
Публикувано12.09.02 10:36



KATO UWazawast sebe si diletant WECE SAM ZERTWA NA WACOM
ILI po TO4NO NA INTUOS A4 OVERSIZE
NEMAM DUMI PROSTO RAZLIKATA S $ETKATA E SAMO 20 %
MA OSTE SAM W SHOCK:)))))
a tableta e udoben ne samo w combustion i w digital fusion i w softimage \xsi i w maya i ...... be kwo ima da izrtezdam ma ustanowih nesto koeto podozirah predi da imam tablet.4udowistni nesta stawat s photoshopa.da tria da si define brushess ma staaaa iakooo...



Тема Re: TABLETS ??? kude i za kolko pariнови [re: nubizusA]  
Автор nubizusA (непознат )
Публикувано12.09.02 10:44



a zabrawih samo 1400 lwa e :((( da im e... maikite




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.