Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 25.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Rasterna i Vektorna grafika?!?...нови [re: laisa]  
Автор Morty (минаващ)
Публикувано23.08.02 14:06



haide stiga plaka, kato ti donesat sait na Quark 4 togava shte te pitam



Тема Re: Rasterna i Vektorna grafika?!?...нови [re: Morty]  
Автор ico (новак)
Публикувано23.08.02 14:27



Saita na quark niama problem ;))))



Тема Re: Rasterna i Vektorna grafika?!?...нови [re: laisa]  
Автор spacer (spectator)
Публикувано23.08.02 14:38



Хабе, моме, за тия визитки на Ексел, дето са ти ги донесли, чета за поне шести път.
Искаш ли, за твое улеснение, да говориме с модератора да ти напраи една темичка (точно под клуб рулз) и там всеки да може да прочете за тия визитки, а? Няма проблеми, он е наше момче.




------------------

Seeeya! Isn't that a great post? Click here for a lifetime membership!


Тема Re: Rasterna i Vektorna grafika?!?...нови [re: spacer]  
Авторlaisa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.02 14:48



Sorry, брате:) В тоз клуб пиша за трети път само, бъркаш ме с някого:) Дат а питам (кат една глупава женка), кат ти домъкнат BMP о т мрежата свален и поискат на А4 да им го увеличиш, ко праим:)



Тема Re: Rasterna i Vektorna grafika?!?...нови [re: laisa]  
Автор spacer (spectator)
Публикувано23.08.02 14:54



Сменяме си работата













--

Seeeya! Isn't that a great post? Click here for a lifetime membership!


Тема Re: Rasterna i Vektorna grafika?!?...нови [re: laisa]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано23.08.02 14:57



sega...neznam dokolko se useshtate no pochwa da zatypiawa topic-a.
laisa dushko komentara ti niama nishto obshto s temata.
koi kwo prai i koga go prai e sywsem druga tema.
kat "edna glupawa jenka" se izkazwash. chestno da ti kaja na pochti wseki mu nosiat razni govna ot wreme na wreme i obshto wzeto ni e iasno koi gi nosi. ne mislia che wizitkite ti w Excel sa neshto novo i mnou interesno.
ae sprete da capate foruma a?



Тема Re: Rasterna i Vektorna grafika?!?...нови [re: R1dler]  
Авторlaisa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.02 15:09



Посипвам си главата с пепел и горко ридая:) Ама какъвто въпросът, такъв и отговора:) Принципната разлика не е в това, което се вижда на екрана, а в алгоритъма, които описва обектите (хайде да си спомним, що е това вектор). Има програми-кръстоски между двете (не само за дизайнери:), и файл-формати, които съдържат както векторно описание, така и bitmap карта.
Брей, веднъж да се изжалвам, веднага ме наплюха. Хайде със здраве и бирата да ви е винаги студена:)



Тема Re: Rasterna i Vektorna grafika?!?...нови [re: laisa]  
Автор Slack© (the_surfer)
Публикувано23.08.02 15:31



Vij sea laisna - ima vsiakavi hora na tozi swqt i ne mislq 4e ti si se rodil nau4en /ta bilo to i na Office97/ Ima web designers,programmers,Database gods ;), *nix admins i pro4ie i pro4ie...Tova 4e 4oveka ne znae 6to e to grafika ne zna4i 4e ne e expert v nqkoya ot drugite oblasti. Ne podcenqway tolkoz drugite 4e ako Ide6 vyv club LInux tam moje da ti se posmeyat i na teb.

---- live and learn ----


Тема Re: Rasterna i Vektorna grafika?!?...нови [re: Slack©]  
Авторlaisa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.02 15:48



Абсолютно си прав:) Най-верятно ще ми се смеят с право. Просто въпроса е некоректно поставен (в смисъл-обяснете ми как работят тези програми и каква е принципната разлика). Защото крайния потребител не го интересува с каква лопатка си изкопал дупката. Това е като безсмисления спор кое е по добро - Corel или Illustrator:) и ако човек иска нещо да научи, подходът е малко по-инакъв (лично мнение)



Тема Re: Rasterna i Vektorna grafika?!?...нови [re: laisa]  
Автор spacer (spectator)
Публикувано23.08.02 16:10



Sorry che "capam" foruma, no edinstwenoto neshto koeto se opitah da naprawq e da obqsnq (izwun kluba) na choweka s 2-3 prosti dumi pone ideqta kakwa e, predi da stane, twa deto stana. Sigurno ne mu e neobhodimo da znae kak se "opiswat wectori" Prosto mi beshe predelno qsno che tazi tema za sywsem kratko shte se napylni s bulwoch i shte pochneme da se psuwame....

W klub LINUX rabota nqmam, taka che nqmat shans da mi se izsmeqt. Wizh w 15-20 mozhe....

BTW picha oshte ne se e obadil. ili se e stresnal ili e zagubil interes... Ma twa beshe. Doide i moq red za otpuska, taka che izpusna wlaka.

Sorry ako sym obidil, izdraznil ili dosadil na nqkoi.... Bye


----

Seeeya! Isn't that a great post? Click here for a lifetime membership!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.