Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема dobre de...  
Автор achko (the little one)
Публикувано16.08.02 23:40



mnogo sym s skaran s tiq vectori...

dnes hvanah da redq edni bukvi i edni fa6i pokrai tqh na photoshopa ama si vikam
"ei 6to se my4a az taka, nali ako sa vectorni po-lesno se editvat pyk i po byrzo stava..."

puskam illustratora v10 !!! i po4vam... cykah cykah napravih kakvoto iskah i re6ih da zamaja finalno v shopa

gledam az export kym PSD i si vikam ei kva hubava programka e toq illustrator >>> 6e go zaliubq!!! exportvam az puskam shopa vadq kartinkata i... tzvetovete korenno promeneni... ugh vikam si az tzvetovite profili sigurno ne6to sym omazal...

aide obratno v illustratora cykai tzvetovite profili ama vsi4ko si mi izglejda OK >>> gledam si i na shopa profilite i te po sy6tiq na4in napraveni...

pak proverqvam dali sym v CMYK ama tam sym, exportvam na eps na psd na ne znam si kvo i gadnite tzvetove si stoqt edni takiva bledi i umreli...

vikam si "6e ti *** mamata" i po4vam s shopa da pravq nqkvi tzvetovi korekcii ama nqma... ne moga go dokaram sy6toto

kajete sq 6to sym kriv kat bastun?


PS dokato go pisah tova mojeh da sedna da si napravq sy6toto na shopa ama nali principa e vajen... pyk i ne mi se pravqt edni i sy6ti raboti po nqkolko pyti

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: dobre de...нови [re: achko]  
Автор ico (непознат)
Публикувано17.08.02 12:34



Koia e versiata na Photoshopa i kakvi sa ti cvetnite profili ?



Тема Re: dobre de...нови [re: achko]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано17.08.02 12:58



ми...
експорт към епс
опен епс ин фотошоп - кат цмик
треа да е наред - само с леки нюанси, щото ПС и ИЛЛ не показват еднакво цветовете - независимо от еднаквите цветови профили...

ако не е - направи го РГБ в илюстратора - щото той по дефолт си баца в цмик и си го отвори РГБ в ПС...

и ако пак се маже - дистанционно май не мога да кажа повече...



Тема Re: dobre de...нови [re: achko]  
Автор achko (the little one)
Публикувано17.08.02 13:27



ico, za CMYK e na euroscale coated v 2.0 i v shopa i v illustratora >>> photoshopa e 7

Avatarche, i v eps e sy6tiq hui samo deto nqma layers

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема edin ?нови [re: Aвaтapчe]  
Авторfghnfgh (Нерегистриран)
Публикувано17.08.02 18:59



abe ja me osvetlete: za da se pechata tva koeto se vizda trjabva njakvo CMYK njaku da se izpolzva, pravilno li go e razbrala oburkanata mi glava?
tva CMYK kude se okazva, tva broj cvetove li e , kvo e?



Тема Re: edin ?нови [re: fghnfgh]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано17.08.02 19:05



..... :o)

... zaebi...nit ti tryaa da znaish, nit sha razberesh...po ubavo se oburni kum nekoi det shti reshi problema burzo i na nivo.....

Backup not found: A)bort, R)etry, M)assive heart failure?


Тема Re: edin ?нови [re: fghnfgh]  
Автор achko (the little one)
Публикувано17.08.02 21:18



abe i az go tyrsq tva deto ti se otpe4atva kvoto vijda6 na monitora ama nikvo go nqma

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: dobre de...нови [re: achko]  
Автор achko (the little one)
Публикувано17.08.02 21:35



poneje tova tuk e na pyt da stane absoliuten offtopic az 6te vzema da pozamaja malko...



ta tova go napravih dnes... (trqbva da e flyer) sno6ti v illustratora be6e edno takova sinio ama dnes za raznoobrazie re6ih da go napravq lainqno :)

PS si4ko e na photoshop, JPG-to kakto si go save-nah v CMYK taka si izleze
eh deba... mrazq go toq pe4at... sq sym siguren 4e kato go otpe4atat nqma da ima mnogo ob6to s tva...

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: taka li smqtash da go razpechatvash?нови [re: achko]  
Автор _nea_ (непознат )
Публикувано18.08.02 15:02



Izvinqvai, ama ti taka pri rezolution 72 i size 12,03/ 20,00 li smqtahs da razpechatvash?



Тема Re: taka li smqtash da go razpechatvash?нови [re: _nea_]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано18.08.02 15:16



mykaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
neshto mi prilosha....wnezapno

R1D PREDUPREJDAWA CHE CHETENETO NA CLUBS.DIR.BG "KOMPIUTYRNA GRAFIKA I DEZIGN MOJE I NAI WEROIATNO SHTE BYDE OPASNO ZA WASHETO ZDRAWE"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.