Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема не точно off topicнови  
Автор mim. (брюнетка)
Публикувано14.08.02 16:44



някои от вас знаят че миналата година за около 3-4 месеца бях студентка в т.нар. МЕИ специалност Инженерен Дизайн. оказа се че все още съм до около 20 септември ако не запиша този семестър. това означава да започна отначало тези 4 месеца (то друг изход няма де), да се скапам пак от тичане и тъпи мутри на професори дето включват компютъра от копчето на монитора и прочие университетски кретении. работата е там че може би все пак си струва, а и вече съм приета веднъж и това ми е последен шанс, ако го изтърва ме чака пак кандидатстване ако реша да уча, рисуване на кубчета и гърненца и учене как да държа мишка хахахахаха. Въпросът е да бъде или да не бъде. (бах тоз Хамлет, нещо друго неможа ли да измисли) общо взето везната със за и против е уравновесена. и сега си мисля че или ще запиша и ще отложа още 1 година, или ще запиша и ще уча, освен ако не ми хрумне другото. и ще падне едно дезигнване на водопроводни кранове, на маслени помпи, портрети на колеги, пейзажчета, първи стъпки в 3D (мале дано са сменили професора, че по-голм кретен от него не бях виждала) и зубкане на математика.
аде стига олкова писане
кажете някоя умнотия ако ви се казва


Sheep go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема Re: не точно off topicнови [re: mim.]  
Автор ..::piks::.. (jugger)
Публикувано14.08.02 17:02



ne moge da iskash drug da vzeme reshenie vmesto teb!
vigdam 4e oshte ne moge da se otyrsish ot "syvetite na baba"...
li4no az NIKOGA ne sym bila "za" MEI...tova si go znaesh de
4udq se kyde gi vidq teq + pyk to4no tam...
v stremega si da ne zagubish malkoto moge da napravish golqm propusk...
ne e samo MEI na toq svqt!

•fish•doesen't•think•coz•fish•know•everything•


Тема Re: не точно off topicнови [re: mim.]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано14.08.02 17:14



kat si go zapochnala ... mi dea znam .. zemi go kretai tam

Show Me Some


MADNESS!!!

Тема Re: не точно off topicнови [re: mim.]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано14.08.02 18:15



em az ne bih kandidatstwal tam...dori twa.
ma kato si go pochnala det vika Snaker ili go dowyrshwai ili go otebawai...
da byde ili da ne byde...mi ia nauchish neshto ia ne..kat wtoroto e po weroiatno... ma pyk diplomkata moe i da ti ia poiskat tuk tam.
w kraia na kraishtata wyprosa e twyrde bezmislen..ili ti se hodi..ili ne... pa twa si gu reshawash ti:)



Тема Re: не точно off topicнови [re: mim.]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано14.08.02 22:57



Абе то тва, дето го бачкаме не се прави с диплома, ама един ден кой знае ...
Иначе вземи ни нас с минимиро - единия завършил, ма не потърсил дипломата, а другия почнал, ма незавършил - и двамата бачкаме

... е аз съм по-доър => я го завърши, може пък да оказва влияние ;-)))



Тема Re: не точно off topicнови [re: mim.]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 09:32



Я марш да учиш, стига си мрънкала. математиката е само първата година и отчасти втората. Кат' си почнала веднъж - карай докрай. Дето викат 'ората по-горе - дипломата може и да ти я поискат някъде. Пък една диплома за граф. дизайн е винаги от полза. Зат'ва - 'айде на лекции колежке моя . И да поздравиш Попска от мене.

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: не точно off topicнови [re: Borg]  
Автор mim. (брюнетка)
Публикувано15.08.02 10:25



ако не беше Попска ами някой свестен преподавател вече да съм се строила на чинчето хахахахаха
а математика ний учим само 2 семестъра ти май си се понабутал


Sheep go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема Re: не точно off topic [re: mim.]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 10:47



Хе хе, малко си се пообъркала ;)) Имаш после дескриптивна геометрия да учиш, девойче, че и механика (което си е чиста физика), та така :))

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: не точно off topicнови [re: Borg]  
Автор mim. (брюнетка)
Публикувано15.08.02 11:06



дескриптивната геометрия е при 1 пич Стоев
той беше сигурно най-свежия образ който знам от там
при него се рисува с моливче и гума в повечето случаи
вече за механиката незнам, не стигнах до нея


Sheep go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема Re: не точно off topicнови [re: mim.]  
Авторbsb_2 (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 11:17



А всъщност защо си се набутала точно "Инженерен дизайн"? Аз съм останал с впечатлението, че работиш онова, дето му викат "графичен".
Като разгледах какво се учи, ми се струва, че точно първата година би ти била доста скучна. После става по-интересно. Но пък от друга страна, тъй като е "инженерен", доста се набляга на технологиите - и с пълно право, според мен.
Не можеш ли да се разбереш с преподавателите? Тъй и тъй, работя, може ли да не ви идвам на лекциите. Съответно за упражненията да си говориш с асистентите или който там ги води да си ги изкараш в по-удобно време. Надявам се, че повечето хора ще са разбрани и ще ти влязат в положението.
От друга страна, ако не ти трябва диплома, а имаш желание да научиш например "Ергономия и eргономично проектиране I" (каквото и да е то), нищо не ти пречи да ходиш на лекциите и без да си записана студентка, още по-малко пък трети курс. Доколкото знам, никой не иска студентска книжка на входа на аудиторията. Разбира се, моят опит показва, че каквото се научава, се научава от упражненията, но какво да се прави...
А в крайна сметка можеш да отидеш на една-две лекции, без да се записваш, да му се усмихнеш на преподавателя и да го помолиш за допълнителна литература и после да си четеш сама, без да се тормозиш с разписания, присъствия, изпити и прочие измишльотини.
Ами ето, казах някоя умнотия...
Боян




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.