Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:13 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Help za skin na moita programaнови  
Автор Waz Gaa (_)
Публикувано13.08.02 18:28



Predi izvestno vreme pak bqh tuk. Bqh se zaribil po ideqta da si pravq skinove na angl-bulg rechnik AEnglish Dictionary. Togava se poqviha 2-3 mnogo dobri predlojeniq. Sega veche osushtestvih moqta ideq t.e prozoreca poddurja skinove. Problema e, che nqma edna profesionalna ruka da napravi 4-5 skincheta, da se radvat horata na raznoobrazie.

Rechnika moje da si svalite ot

Napravil sum specialna programa, koqto ulesnqva praveneto na skinovete. Ako ima vuprosi pitaite...

Plz help

by Waz Gaa


Тема Re: Help za skin na moita programaнови [re: Waz Gaa]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано13.08.02 19:13



Ahum, dai infoto, az ti go polzvam rechnika i tai kato e malko veroiatno da ti dam nekvi pari, moje da ti napravia nehsto za kompensacia.



Vsashnost to infoto bilo v rechnika. sega darpam poslednata versia i obeshtavam da ti napravia pone 2 skin-a i da ti gi dam da si gi slojish za teglene. Tova go priemi kato moite 10 lv po proekta ti :)

Редактирано от LoveHate на 13.08.02 19:40.



Тема Re: Help za skin na moita programaнови [re: Waz Gaa]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано13.08.02 22:40



Много голям бе - 6.01 MB
Докато го изтегля ще излезе друга версия.
Ако нещо ми дойде в главата може и аз да напрвя скин ... ама без да обещавам.
Па ако ми хареса речника ще го рекламирам.



Тема Re: Help za skin na moita programa [re: Waz Gaa]  
Автор tn1 (странен...)
Публикувано13.08.02 23:22



:) zdr
shte si poigraia pyk, ako stane neshto moje i da ti go pokaja, ako ne me hvane onzi svian :))))))))))))))
pari az mai ne moga da otdelia

well well well...


Тема Re: Help za skin na moita programaнови [re: Waz Gaa]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано14.08.02 11:50



Ei ti parvia skin:




Napravih si go za sebe si, ama moje i drug da go haresa, znam li. Mojesh da go slojish na site si za teglene.

Btw, tva si bilo zabavlenie, dobre che ne e bezumnoto bachkane deto prejiviah kato si pravih skin za winamp-a:))) A rechnika e dobar, dostatachno palen i raboti bezorkazno.




Тема Re: Help za skin na moita programaнови [re: Waz Gaa]  
Автор Waz Gaa (_)
Публикувано14.08.02 15:41



Love Hate, Minimalist-a ми хареса, качвам го. Ако искаш регнум и записване за нюзлиста само дай мейл и юзърнаме (5 char min). Това се отнася за всеки допринесъл :-)

Очаквам още интересни предложения...
Благодаря Ви за вниманието

by Waz Gaa



Тема Re: Help za skin na moita programaнови [re: Waz Gaa]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано14.08.02 16:06



Ei ti i vtoria skin, mnouuu razligoten :))) Na niakoia vliubena gimnazistka obache sigurno shte i haresa mnogo:) Abe sled vcherashnite zanimania s Ch. Manson mi trebvashe neshto bonboneno.




aide... ako mi ostane merak shte ti napravia neshto metal :)

p.s. Ima edna malka greshka v comment-a na minimalista, opravi parvata duma kato na toia tuka, molia




Тема Re: Help za skin na moita programaнови [re: Waz Gaa]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.08.02 16:24



a scrollbarowete she li moat se skinoswat w nqkakyw moment?



Тема Re: Help za skin na moita programaнови [re: LoveHate]  
Автор Waz Gaa (_)
Публикувано14.08.02 20:38



hah ludu. dai oshte 5-6.
za 1 den 3 skina. bravo :-)

BTW opravih go oniq

BTW2 zabravih da ti kaja, da se probvash da pravish nqkakvi malki promeni za deactiviranoto sustoqnie (izblednqvane naprimer). stava po izpipan skina.

by Waz Gaa

Редактирано от Waz Gaa на 14.08.02 21:18.



Тема Re: Help za skin na moita programaнови [re: pro_O1]  
Автор Waz Gaa (_)
Публикувано14.08.02 20:42



Ne mislq da stigam chak dotam. Tova e rechnik i e hubavo da polzvam napravo Windows controlite za pokazvaneto na teksta (scroll-barovete vlizat v tazi chast). Gledai gore dolu da si pasvat. Mislq, che i taka e dobre. To i inache ako ne si pasvat, tova znachi, che nqma da pasva na Windows temata na potrebitelq => nqma da si go svali.

by Waz Gaa




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.