Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема puteka li  
Автор nubizusA (непознат )
Публикувано12.08.02 17:48



// konceptualnoto otnosenie kum designa wkliu4wa grafi4noto izraziawane na idei i usestania i 4rez bukwi, kato osnowen grafi4en izraz za 4oweka.

""sedia i si pusha i go gledam.kakto i da se wartia si e trup.cial ,po4ti wko4aniasal se trup.//samo da ne po4ne da namiriswa//.ot kade se wze niaam spomen.
doidoh si na rabota. i na biuroto mi trup.smesno a.poznat mi se struwa.ma waobste ne zacepwam ot kade i koga sam go wizdal.twa triaa da e bil 4owek
deto e ba4kal s kompiutar.diasnata dlan nesto e deformirana, ot mishkata se triaa da e.da.liawat e namazana s grafit.mazni4ak. iawno grafino moliw4e na kohinor 4b.ei 4ak sega widiah 4e lezi na list karton.basi .triaa da go pomesta.nisto ne se wizda a nesto pishe.deeba tezi gowedoto.ops uspih ma kak padna i udari na trup.haha.ia da widim lista. ooo basi draskanicite
a twa sto mi zwu4i poznato .
pishe :"NO HOPE FOR DESPERATE DREAMER"
bati prostotiata
MA TWA SAM AZ WE....
UZAS



Тема Re: puteka liнови [re: nubizusA]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано12.08.02 17:54



a sa go narisuwai twa i moje...ama samo moje i da se vpechatlia.



Тема Re: puteka liнови [re: nubizusA]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано12.08.02 18:18



... molia?


i twa ako ne e Off Topic !




Тема Re: puteka liнови [re: TlN-TlN]  
Автор ..::piks::.. (jugger)
Публикувано12.08.02 18:22



neshto ne si na kef dnes, m?


•fish•doesen't•think•coz•fish•know•everything•


Тема Re: puteka liнови [re: TlN-TlN]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано12.08.02 18:31



Dneska lainata sa na mushkata:))) Trupovete utre shte me drazniat:)




Тема Re: puteka liнови [re: LoveHate]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано12.08.02 18:34



em brao be i lock-na tema s image inside zaradi neshto kafiawo po nekwa ryka det prilicha na "merde" i se predpolaga che e "merde"?:))



Тема Re: puteka liнови [re: R1dler]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано12.08.02 18:38



Na bati frankufona, za tui fracuzkoto, zaslijavash da cherpish :) Aide verno stiga sme se ligavili a ? Rebiata, davaite jiviom vmeste.




Тема Re:нови [re: LoveHate]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано13.08.02 10:41



replikata e na Leopold ...
i e v takuv red...
"rebqta davaite jit drujna"

Show Me Some


MADNESS!!!

Тема konceptualno izsirane ovekove4avashto....нови [re: nubizusA]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано13.08.02 12:06



.... bezmernia chasovnik tik-takasht na masata na kretenoidnia - shizoiden cherep na bezchovechnata post-kulturna dramatizirana sashtnost na valkopodobnia izrod narechen minimilistichen neo-dizainerski lainoobrazen povik izraziavsht drebnavoto i bezmisleno izhodvane na drebno-jalti opiti za socialno priznanie i pochit kam nezavarshenoto chovekoobrazno saznanie na edin toku shto izlupen savremenen tiranozavar na bezcelnoto sashtestwuvanie i bezmislennoto izsirane i povrashtano zeleno-podobno materno veshtestvo davashto post oligofrenski misli i razsajdenia na dalboko provincialno sashtestwitelno iznasileno ot gradsko i metropolitnsko samochuvstvie

AMIN




Тема Re: konceptualno izsirane ovekove4avashto....нови [re: TlN-TlN]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано13.08.02 12:21



lele... i TIN-TIN sa razTIK-TAKa....ne e na ubuu rabotata:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.