Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:23 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема basi razbirateliteнови  
Автор _nea_ (непознат )
Публикувано09.08.02 18:44



Misleh, che tozi forum e da se spodelqt problemi, a ne da se demonstrira koi kolko znae!!!!!
S design se zanimavam ot skoro i ne tolkova intenzivno, za syjalenie ne znam tolkova, kolkoto bi mi se iskalo, no v kraina smetka vsichko e vypros na praktika - pone za tova predpolagam ste edinodushni!!!!
A , tova koeto se poluchi pri razpechatvane si e OK, po nachina po koito si go bqh napravila sama........
Razbirateli!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: basi razbirateliteнови [re: _nea_]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано09.08.02 18:54



Bravos, chestito, osanna forever... i zashto triabvashe da se vdiga tolkoz shum ?

Vide li, che chovek kato sam moje da si pomogne, nikoi ne moje ? Btw da znaesh, che na niakoi printeri za 136 lv s DDS ne moje da se verva mnogo :)))




Тема Re: basi razbirateliteнови [re: _nea_]  
Автор spacer (spectator)
Публикувано09.08.02 18:57



Сега олекна ли ти? И това изявление струваше ли си новата тема?

Гледай сега. Аз нама нищо против хората с проблеми нито срещу техните постове. Това, че сутринта за момент си представих как "сканираш" монитора само ме развесели, но това си е проблем на моето услужливо въображение. :))

Това, на което искам да ти обърна е внимание е: Недей да даваш определения от рода на "този клуб е едикъвси... "! Този клуб сме сме вие, ние, те, ти и т.н. Това, че чат-пат се намира по някои преминаващ пейзан, който да се направи на велик, си е съвсем нормално явление и не виждам к'во толкова те притеснява.



-----------------------------------



Тема Re: basi razbirateliteнови [re: spacer]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано09.08.02 19:02



Da beee... az pak kak ne si go predstavih tva sutrinta:)) Nabivam si CTX-a v UMAX-a i scan :))))) Btw, moje da se poluchi dosta interesen efekt, moje da probvam s monitora na kolegata :)))

Btw kato stana duma za scan, niakoi da e uspial da podkara stabilno UMAX 4000U /ili neshto ot seriata/ na Win 2000, che golemi problemi sa pri mene.




Тема Re: :)нови [re: LoveHate]  
Автор _nea_ (непознат )
Публикувано09.08.02 19:10



taka si e........no iskah da vidq i drugi mneniq



Тема Re: nqma! :)нови [re: spacer]  
Автор _nea_ (непознат )
Публикувано09.08.02 19:11



prosto se qdosah na nqkoi hora........ok! spirame do tuk s temata!



Тема Re: basi razbiratelite [re: spacer]  
Автор bass (so deep!)
Публикувано09.08.02 19:32



Точно това "сканирах монитора" ме накара да допусна, че е възможно Preview-тата да хвърлят в смут душата момичешка, следствие на което беше и онова тактично запитване :-\\

Редактирано от bass на 09.08.02 19:31.



Тема Re: basi.. (za Niki)нови [re: _nea_]  
Автор Zmeyat (тъжен)
Публикувано09.08.02 22:16



Az razbiram i vuzmushtenieto vi, i tova, che zakrivate temata, no mi e adski bolno da me narichat (Niki) "tupo durvo" i pr. v publicho e-prostranstvo - samo zashtoto sum kazal kakvo mislya! Ta na golemiya muzh iskam da mu kazha: 1. I za pruv put da vizhdash monitor - pak sh'e razberesh dali neshto se resizeva pravilno, ili ne - az kazah da OPITA! 2. Ot samoto nachalo beshe yasno, che ne e Web stranica, ama nyakoi hora pishat predi da sa procheli... 3. Ako ti si strasten pochitatel na FrontShit i dr. WYSWYG mizerii i TVOITE stranici sa "layna" vuv visokite rezolyucii - moite ili vuobshte ne se resizevat (

), ili se resizevat PROPORCIONALNO ()... Ta ne e zle da se nauchish i da obshtuvash, osven che si bash-maystorut!

Zmey.




Тема Хмм :)нови [re: LoveHate]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано09.08.02 22:34



Аз примерно две седмици се мъчих да подкарам Umax 2100U на какъвто и да е Windows на оригинално Intel 815 дъно. Да ви предупредя - не става. Нищо не помага.

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.


Тема Re: basi razbirateliteнови [re: LoveHate]  
Автор bass (so deep!)
Публикувано09.08.02 22:59



Ako ne te myrzi, be more specific - tiya dni (v konteksta na povsemestnata mi borba za migraciya kym XP) podkarah edin arhaichen Umax Vista S-12 (SCSI obache). Mozhe pyk da ima prilozhimo know-how...

Редактирано от bass на 09.08.02 23:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.