Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 28.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Bulgaria map  
Автор O!rнянчo (ентусиаст)
Публикувано05.08.02 13:13



Трябва ми карта на българия, но стилизирана, по възможност с прозрачна.
И герба на софия.
Къде мога да намеря такива картинки(може би ще ми трябват после знамена на румъния, беларус и т.н.)
Благодаря предварително

Живи, здрави


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано05.08.02 14:18



e kaji v kuv format de.....
imam BG karta, daje s podrobnostite...planini nizini..... cvetna...... vektorna....

Backup not found: A)bort, R)etry, M)assive heart failure?


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Авторbsb_2 (Нерегистриран)
Публикувано05.08.02 14:24



Visio - вече продукт на Майкрософт. Вътре има векторни карти на държави, но са само контурите. Друг е въпросът като какво може да се експортват.
Самият продукт е доста голям, та няма смисъл да го инсталираш само за някакви карти, но сигурно някой твой познат го има инсталиран - много е полезен.
Един герб на София има на

- не знам доколко може да ти върши работа, гадничък е.

Боян



Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано05.08.02 14:50



карти на цял свят
и векторни - т.е. pdf-i които като ги вкараш в някоя векторна програма и изчистиш каквото не ти трябва са идеални




Sheep go to Heaven! Gods go to Hell!

Тема Re: Bulgaria mapнови [re: mim_]  
Автор O!rнянчo (ентусиаст)
Публикувано05.08.02 15:12



10x, този pdf най-вероятно ще ми свърши работа.
Става дума за малка страничка с връзки към различни държави, със стилизирана карта вляво от текста на хипервръзката.

Живи, здрави


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано05.08.02 15:32



ако самата държава няма pdf a jpg само винаги може да си я вземеш от континенталния pdf, доста са подробни


Sheep go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано05.08.02 15:36








Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Автор old_moon ()
Публикувано05.08.02 21:51



kaji kakvo tochno ti triabva, i shte ti go pratia.
imam vektorizirani karti na vsichki gradove v bg, vkliuchitelno i bg i pytna karta na evropa.
izdavame pytevoditeli i bazata ot danni si e lichno nasha.
kaji kakvo iskash da ima na katata,
poneje edva li shte sa ti nujni vischki imena na selca, iazoviri, malkite rekichki i t.n.

i oshte neshto, v chist vecktoren vid ne moga da ti go dam.

Za gerba na sofia ako ti popadne vektoriziran, shte sym ti blagodaren ako go spodelish s men.
a znamena na kakvito iskash dyrjavi, samo kaji i shte ti pratia.

www.DaoBg.com - Българският Портал за Бойни Изкуства


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: old_moon]  
Автор achko (the little one)
Публикувано05.08.02 23:58



ako ne te zatrudnqva moje6 li da mi prati6 edna karta na bylgariq s absoliutno vsi4ko >>> relef, reki, seli6ta, polezni izkopaemi i tn.

dogodina sym s profil geografiq pyk imam edna karta ostanala ot studentskite godini na maika na koqto pi6e Tolbuhin i drugi takiva :)

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: achko]  
Автор old_moon ()
Публикувано06.08.02 10:59



heh
kolko mb imash svobodno na poshtata? :))
edva li sht eprochetesh imenata na selcata ot razmerite, v koito moga da ti pratia cialata karta :))))

no polezni izkopaemi niama na kartata :)))))))

www.DaoBg.com - Българският Портал за Бойни Изкуства


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: old_moon]  
Автор achko (the little one)
Публикувано07.08.02 18:38



zaebi togava

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: old_moon]  
Автор O!rнянчo (ентусиаст)
Публикувано08.08.02 12:11



Мдааа, сега ще са ми нужни два хубави флага а България и Великобритания, а акоса анимирани още по-добре.
Напаво ще ти поръчам по един голям, хубав статичен и по един малък анимиран(ако ти се намират де)
много благодарности
ognyanmanchev@abv.bg

Живи, здрави


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано08.08.02 12:33



Alooooooo, BG flag li nemojesh da si napravish ????? Che toi i na GB edna trudnost... adi moliati se... gluposti...




Тема Re: Bulgaria mapнови [re: LoveHate]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано08.08.02 12:55



be w nujda e choweka:))
BG i GB flagowete slojna rabota...mani ti:))))
ma shto da se abi da cykne za 5 min pri polojenie che niakoi moe da go dade nagotowo:)))
copy paste brat...ne se abim da praim nishto..cialata ni rabota takawa:)))



Тема Re: Bulgaria mapнови [re: R1dler]  
Автор O!rнянчo (ентусиаст)
Публикувано08.08.02 13:24



Хиляди извинения, ако това да помогнете на някой ви пречи толкова.
Нямам никакъв опит в рисуването, но ме накараха да направя една страница и мисля, че за да има нещо хубаво на нея е по-добре флаговете поне да са нарисувани от човек, който МОЖЕ да рисува. Иначе ако е за връзване на 10 черти и аз го мога това, ама въпроса е да се получи нещо хубаво като краен резултат.

Живи, здрави


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано08.08.02 13:32



Vij sega, nikogo ne si naranil dushevno. No tova da iskash niakoi da ti dade BG flag e hiper neseriozno... toi se sastoi ot 3 pravoagalnoka vse paka /bial, zelen i cherven ot gore nadolu/

Oshte po neseriozno shte e az da se zanimavam s programirane, ama az i ne se zanimavam.

Use Gooogle:






Тема Re: Bulgaria mapнови [re: LoveHate]  
Авторшпaцep (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 14:46



Ама човека иска да си го развява, брееее....

(флагчето де) Предполагам че това ще е за избор на език на сайта. Пич, аз по принцип съм.... такова, добронамерено момче (дасаиба) та бих те посъветвал съвсем приятелски да скипнеш тия развяващи се хуйни (флагчетата де). Знам че клиента понякога си настоява ама ако можеш да минеш поне без анимацията ше е супер. Това ти го казвам само от гледна точка на потребител който не обича като влезе на сайта пред очите да почнат да му се развяват разниииии...... флагчета де. А аз съм забелязал, че съм некъв стереотипен човечец (дасаиба) та предполагам, че и други, така като мене, им действа изнервящо.

Това, съвсем приятелски! Поздрави spacer!



Тема Re: Bulgaria mapнови [re: шпaцep]  
Автор O!rнянчo (ентусиаст)
Публикувано08.08.02 16:44



Абе да се развяват...
съвсем грозно става. Ако сте ходили на www.government.bg, там има един хубав БГ флаг, който не се развява,но е имитирана снимка на развято знаме и се получава много готино, нещо подобно исках да намеря и за английския.
ама накрая ще взема да сложа трите правоъгълника... Lovehate, каква беше последователността, зеления преди червения обратното?
Пък ще си развявам други работи ...

Живи, здрави


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано08.08.02 17:08



Razviavai si gi sega kooolkoto iskash:








Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Автор spacer (spectator)
Публикувано08.08.02 17:11



Лелееее, как ме накара да обиколя цялото ...ано www.government.bg!!!! Сигурно аз съм кьорав, ама тоя флаг дето разправяше за него, не го видях!

А за знаменцата... радвам се, че се вразуми най-накрая и ще се хванеш да си ги нарисуваш. И не ми разправяй, че ти било трудно. То и аз не го обичам тоя Фотошоп много (то па се едно да си обичаш кирката, дет вика aus) ама се мъча там, пъна се нещо.... Обаче, тука имаше един симпатяга дето се беше изказал много добре по повод събирането на разни мърдащи гифчета от сайтовете и увенчаването на собствената ти страница с тях.

Ей, хора, ако някой изнамери на Тин статията "как се става.." може да му я пусне на чиляка...

Аре, О!гнярчо, успех в начинанието :)))


----------------------------------------




Аааа забравих! По-леко с развяването да не цапнеш някой!

Редактирано от spacer на 08.08.02 17:13.



Тема Важното е - бялотонови [re: O!rнянчo]  
Автор RG® (Lifeless Snake®)
Публикувано08.08.02 17:27



да е отдолу!

-------

Вееше се на старото правителство в... сайта!

Hannibal ad portas!


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Автор spacer (spectator)
Публикувано08.08.02 19:00



А тези прекрасни знаменца, които ти е изкопал ЛХ можеш да си ги развееш без проблем и с малко повече фантазия. Там има си разни филтри "wave" и т.н. Хващаш се с тях и после си правиш едно лейърче отгоре, даваш го на мултиплай, слагаш му "bevel and embos", хващаш един бял цвят и почваш с четката нагоре надолу, мацаш, триеш...... Без да те притеснява че не знаеш к'во правиш, то и аз не знам..... ъъъ ииии, та мацаш значи насам натам ииии.. ето:


На т'ва ГБ май му сбърках сенките, ама не дръж на тия работи. :))))) Мога и ПСД-то да ти изпратя ако искаш, но пак ти казвам, че е по-добре ако сам си ги направиш (нито съм ти виждал сайта, нито знам к'во точно искаш). Не толкова сложно, щом аз се справям!






-----------------------------------



Тема АААААААААААААААААААА!!!!нови [re: spacer]  
Автор O!rнянчo (ентусиаст)
Публикувано09.08.02 01:05



Те т'ва ми трябваше!!!
мнооого благодарности, иначе тея неща на ЛХ можех и аз да си ги намацам, особено на любимия флаш...
Ама дедазнае моята проста тиква как се развяват байряци! Ей сега хващам Ф-шопа и така хубаво ще ги увъртя, че свят ще им се завие...
А знамето, за което говорих е
http://www.government.bg/photos/pic_dondukov1/flag.gif
исках нещо от тоя род, или по-красиво
Абе, добре де, исках да крадна нечия идея, вместо да се напъвам аз да мисля как може да се изкриви знаме качествено...
Съвсем много благодарности, запрятам ръкавите, включвам компютъра(най-вече) и почвам

Живи, здрави


Тема Re: АААААААААААААААААААА!!!!нови [re: O!rнянчo]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано09.08.02 10:53



Mi da gi beshe namacal be otvorenia web master, da ne beshe reval kato izostavena bulka, aman ot tarikati ... razbirashti ot krasivoto.




Тема Re: АААААААААААААААААААА!!!!нови [re: LoveHate]  
Автор O!rнянчo (ентусиаст)
Публикувано15.08.02 22:17



1:sorry za lag-a
2:ne sym otworen
3:ne sym webmaster
4: LH, mozhesh spokoyno da si go * wyw *, aman ot otworeni moderatori

Живи, здрави


Тема Re: АААААААААААААААААААА!!!!нови [re: O!rнянчo]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано15.08.02 22:32



mmmmm a ti kakwo si tochno?
che si neshto... ami neshto si iawno...neshto det pishe i pita za gluposti...neshto deto go myrzi...mmmm? izpusnah li neshto?



Тема Re: АААААААААААААААААААА!!!!нови [re: R1dler]  
Автор O!rнянчo (ентусиаст)
Публикувано16.08.02 21:47



E dobre de, az sym neshto, koeto razbira ot mnogo neshta po malko i kakwoto ne znae, pita. Po-dobre, otkolkoto da osere wsichko, ne mislish li?
Osobeno kogato go nakarat da prawi neshto, w koeto ne e Bog, kakwito yawno ste wie....

Живи, здрави


Тема Re: АААААААААААААААААААА!!!!нови [re: O!rнянчo]  
Автор Bob Sinclair (електронен бог)
Публикувано17.08.02 03:07



Еееее
Що така бе пич.
Прав е човека, че това не е кой знае колко трудно да се направи ... не може всичко наготово в тоя живот. Ето хората отделиха все пак време да се занимаят и с твоя проблем, а ти ги псуваш. Не е хубаво така.

I can feel it.
Can you feel it.


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано11.01.21 14:20



Fwd: споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра
от:
Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg)
дата: 09.01.2021 00:52
до:
v_polyanova@abv.bg



---- Прикрепено писмо (споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра) ----

Подател: Valeria Polyanova <v_polyanova@abv.bg>
До: info@dir.bg
Относно: споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра
Дата: 09.01.2021 00:15

Все още нямам достъп до клубовете ви.
Споделено със собственика на Фейсбук - копие: Details Re: VIP HELP ME! Re: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing от: Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg) дата: 24.12.2020 20:49 до: fbi@subscriptions.fbi.gov як: v_polyanova@abv.bg https://www.facebook.com/login/identify/?ctx=recover&ars=facebook_login Find Your Account

No Search Results Your search did not return any results. Please try again with other information. Please enter your email or phone number to search for your account. Cancel >-------- Оригинално писмо -------- >От: Valeria Polyanova v_polyanova@abv.bg >Относно: VIP HELP ME! Re: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: >Изпратено на: 24.12.2020 19:59 Това съдържание не е достъпно в момента Когато това се случи, обикновено причината е, че собственикът е споделил съдържанието само с малка група хора, променил е кой може да го вижда или го е изтрил. Към новините Назад Посещение на Помощния център Thie is message for my as a owner of account https://www.facebook.com/KRECHI77 Help me, I beg You. There I have friend, one but real - She work at White House at Washington many years and Iliana is chief at one of Departments - at the place where Congress members and US President read The books. Somebady associated me with You, FBI, but I am only user, not agent. >-------- Оригинално писмо -------- >От: FBI >Относно: Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials — FBI >До: v_polyanova@abv.bg >Изпратено на: 23.12.2020 23:46 Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials -- FBI National Press Releases Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials The FBI and CISA possess highly credible information indicating Iranian cyber actors almost certainly were responsible for the creation of a website called Enemies of the People, which contained death threats aimed at U.S. election officials in mid-December 2020. Dec. 23, 2020 Full Press Release You have received this message because you are subscribed to one or more of the following categories: National Press Releases Manage Subscription | Unsubscribe If you have questions about this service, email us at . Help | Privacy Policy | Visit >-------- Оригинално писмо -------- >От: Valeria Polyanova v_polyanova@abv.bg >Относно: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: >Изпратено на: 23.12.2020 22:04 https://www.facebook.com/photo?fbid=2761225590756798&set=pcb.2761217740757583 >-------- Оригинално писмо -------- >От: FBI fbi@subscriptions.fbi.gov >Относно: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: v_polyanova@abv.bg >Изпратено на: 21.12.2020 22:15 FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing Thirty-two years after the terrorist bombing of a Pan Am jet over Scotland killed 270 people, including 190 Americans, charges have been filed against a former Libyan intelligence operative for his alleged role in building the bomb. Dec. 21, 2020 Full Story You have received this message because you are subscribed to one or more of the following categories: FBI Top Stories, Washington Manage Subscription | Unsubscribe If you have questions about this service, email us at . Help | Privacy Policy |




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.