Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 27.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Bulgaria mapнови [re: old_moon]  
Автор achko (the little one)
Публикувано07.08.02 18:38



zaebi togava

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: old_moon]  
Автор O!rнянчo (ентусиаст)
Публикувано08.08.02 12:11



Мдааа, сега ще са ми нужни два хубави флага а България и Великобритания, а акоса анимирани още по-добре.
Напаво ще ти поръчам по един голям, хубав статичен и по един малък анимиран(ако ти се намират де)
много благодарности
ognyanmanchev@abv.bg

Живи, здрави


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано08.08.02 12:33



Alooooooo, BG flag li nemojesh da si napravish ????? Che toi i na GB edna trudnost... adi moliati se... gluposti...




Тема Re: Bulgaria mapнови [re: LoveHate]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано08.08.02 12:55



be w nujda e choweka:))
BG i GB flagowete slojna rabota...mani ti:))))
ma shto da se abi da cykne za 5 min pri polojenie che niakoi moe da go dade nagotowo:)))
copy paste brat...ne se abim da praim nishto..cialata ni rabota takawa:)))



Тема Re: Bulgaria mapнови [re: R1dler]  
Автор O!rнянчo (ентусиаст)
Публикувано08.08.02 13:24



Хиляди извинения, ако това да помогнете на някой ви пречи толкова.
Нямам никакъв опит в рисуването, но ме накараха да направя една страница и мисля, че за да има нещо хубаво на нея е по-добре флаговете поне да са нарисувани от човек, който МОЖЕ да рисува. Иначе ако е за връзване на 10 черти и аз го мога това, ама въпроса е да се получи нещо хубаво като краен резултат.

Живи, здрави


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано08.08.02 13:32



Vij sega, nikogo ne si naranil dushevno. No tova da iskash niakoi da ti dade BG flag e hiper neseriozno... toi se sastoi ot 3 pravoagalnoka vse paka /bial, zelen i cherven ot gore nadolu/

Oshte po neseriozno shte e az da se zanimavam s programirane, ama az i ne se zanimavam.

Use Gooogle:






Тема Re: Bulgaria mapнови [re: LoveHate]  
Авторшпaцep (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 14:46



Ама човека иска да си го развява, брееее....

(флагчето де) Предполагам че това ще е за избор на език на сайта. Пич, аз по принцип съм.... такова, добронамерено момче (дасаиба) та бих те посъветвал съвсем приятелски да скипнеш тия развяващи се хуйни (флагчетата де). Знам че клиента понякога си настоява ама ако можеш да минеш поне без анимацията ше е супер. Това ти го казвам само от гледна точка на потребител който не обича като влезе на сайта пред очите да почнат да му се развяват разниииии...... флагчета де. А аз съм забелязал, че съм некъв стереотипен човечец (дасаиба) та предполагам, че и други, така като мене, им действа изнервящо.

Това, съвсем приятелски! Поздрави spacer!



Тема Re: Bulgaria mapнови [re: шпaцep]  
Автор O!rнянчo (ентусиаст)
Публикувано08.08.02 16:44



Абе да се развяват...
съвсем грозно става. Ако сте ходили на www.government.bg, там има един хубав БГ флаг, който не се развява,но е имитирана снимка на развято знаме и се получава много готино, нещо подобно исках да намеря и за английския.
ама накрая ще взема да сложа трите правоъгълника... Lovehate, каква беше последователността, зеления преди червения обратното?
Пък ще си развявам други работи ...

Живи, здрави


Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано08.08.02 17:08



Razviavai si gi sega kooolkoto iskash:








Тема Re: Bulgaria mapнови [re: O!rнянчo]  
Автор spacer (spectator)
Публикувано08.08.02 17:11



Лелееее, как ме накара да обиколя цялото ...ано www.government.bg!!!! Сигурно аз съм кьорав, ама тоя флаг дето разправяше за него, не го видях!

А за знаменцата... радвам се, че се вразуми най-накрая и ще се хванеш да си ги нарисуваш. И не ми разправяй, че ти било трудно. То и аз не го обичам тоя Фотошоп много (то па се едно да си обичаш кирката, дет вика aus) ама се мъча там, пъна се нещо.... Обаче, тука имаше един симпатяга дето се беше изказал много добре по повод събирането на разни мърдащи гифчета от сайтовете и увенчаването на собствената ти страница с тях.

Ей, хора, ако някой изнамери на Тин статията "как се става.." може да му я пусне на чиляка...

Аре, О!гнярчо, успех в начинанието :)))


----------------------------------------




Аааа забравих! По-леко с развяването да не цапнеш някой!

Редактирано от spacer на 08.08.02 17:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.