Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано23.07.02 12:44



i zashto li ima samo edin uchastnik w step 3?
osiraneto sys step2 li e edinstwenata prichina? ili cialostnoto zanemariawane do bezkrainost na edinstwenoto neshto pretendirashto za BG "design" "portal"?



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: R1dler]  
Авторscrub (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 14:36



Ne razbiram zashto ne si gledash v sobstvnata chinia... vseki da si pravi kakvoto iska :) oshte poveche, ne vijdam niakakvi pretencii da iziaviava flowerpeace.

Good luck



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: scrub]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано23.07.02 15:16



Ami ako beshe razmislil shteshe da razberesh zashto ... !!!
No ti si prosto parashutist zatva nikoi nema ti se razsurdi

Show Me Some


MADNESS!!!

Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: Snaker]  
Авторscrub (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 15:27



Raziasni togava na vsichki nas parashutistite, pls :)) Kvo znachenie ima koj kvo pravi, v smisul, teb ili niakoj drug kakvo go burka tova? To za tova samo gluposti navsiakude, zashtoto vseki gleda drugia kakvo pravi, a ne sebe si.



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: scrub]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано23.07.02 16:02



mdam ... po taq logika tebe kvo te ebe koi kvo e kazal ?

i na vas parashutistite nqma da razqsnqvam shtoto si ima instruktor a i az za bez pari rakiq ne vara
aide

Show Me Some


MADNESS!!!

Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: scrub]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано23.07.02 16:07



Сайтът DesignSteps.net е насочен предимно към българите, занимаващи се по един или друг начин с графичен дизайн.

e za twa me gree.
bylgarin sym i se zanimawam po edin ili drug nachin s deZignatorstwane nasam natam. che i w step 1 i 2 wzeh uchastie i malko ili mnogo sym razocharowan ot twa w momenta. ma w sluchaia problema si e moi (ako priemem che izobshto imam problem).

a chiniata si poznawam dostatychno dobre - zatowa i wse oshte ne prawia bg design portal. makar che ima dostatychno hora okolo men da pomognat. nishto lichno niamam kym flowerpeace i imaneto ili niamaneto na pretenciiite mu. ne me boliat osobeno.

i wmesto da se zasiagash kato typa fliorca na "parashutist" wzemi se zamisli kakyw si wsyshtnost i koi tuk znae neshto za teb.

a che ne me razbirash e poweche ot normalno IQ kwo da prawish



Тема ... moje bi ....нови [re: R1dler]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано23.07.02 16:32



..... moje bi, pone moito mnenie e che:

Niama "design community" t.e. v BG vse oshte niama dostatachen broi istinski graphichni dizaineri, kato kazvam dostatrachen broi ... imam predvid nad 20 choveka , koito mogat da si pozvoliat luxa da praviat neshta ei taka za kef - vij


Horata se interesuvat sega i vednaga da hvanat i izpalnat navreme nekoe drugo 4-pe navreme i da izkarat 50-100 lv ot kolkoto da rasajdavat varhu niakvi temi i se boriat za nekoia druga statuetka.
Vsichko twa si e napalno razbiraemo, v usloviata v koito jiveem.
Az admiriram flowerpeace za ideiata, staranieto, ambiciata i jelanieto da napravi i podarja site podoben na halfproject.com, designiskinky, isolate.cz i mnogo drugi portali zaniamavashti dizain obshnosta po cial sviat, i imaiki roliata na sveriavashti chasovnika na mnogo nachinaeshti i pro artisti.
Tva e polojenieto kolegi .... ae koito iska da hodi i da postva po "chujdestrannite" portali.


ae i az kat bat Snaker ...




...........................................................


Редактирано от TlN-TlN на 23.07.02 16:33.



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: Snaker]  
Авторscrub (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 16:34



da, iash pravo. Thanks vse pak... nadiavam se ne ti dulja nishto



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: R1dler]  
Авторscrub (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 16:44



Super si !



Тема Amin [re: TlN-TlN]  
Авторscurb (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 16:47



Tova e, nimam kakvo da kaja :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.