Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:55 24.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано23.07.02 12:44



i zashto li ima samo edin uchastnik w step 3?
osiraneto sys step2 li e edinstwenata prichina? ili cialostnoto zanemariawane do bezkrainost na edinstwenoto neshto pretendirashto za BG "design" "portal"?



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: R1dler]  
Авторscrub (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 14:36



Ne razbiram zashto ne si gledash v sobstvnata chinia... vseki da si pravi kakvoto iska :) oshte poveche, ne vijdam niakakvi pretencii da iziaviava flowerpeace.

Good luck



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: scrub]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано23.07.02 15:16



Ami ako beshe razmislil shteshe da razberesh zashto ... !!!
No ti si prosto parashutist zatva nikoi nema ti se razsurdi

Show Me Some


MADNESS!!!

Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: Snaker]  
Авторscrub (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 15:27



Raziasni togava na vsichki nas parashutistite, pls :)) Kvo znachenie ima koj kvo pravi, v smisul, teb ili niakoj drug kakvo go burka tova? To za tova samo gluposti navsiakude, zashtoto vseki gleda drugia kakvo pravi, a ne sebe si.



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: scrub]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано23.07.02 16:02



mdam ... po taq logika tebe kvo te ebe koi kvo e kazal ?

i na vas parashutistite nqma da razqsnqvam shtoto si ima instruktor a i az za bez pari rakiq ne vara
aide

Show Me Some


MADNESS!!!

Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: scrub]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано23.07.02 16:07



Сайтът DesignSteps.net е насочен предимно към българите, занимаващи се по един или друг начин с графичен дизайн.

e za twa me gree.
bylgarin sym i se zanimawam po edin ili drug nachin s deZignatorstwane nasam natam. che i w step 1 i 2 wzeh uchastie i malko ili mnogo sym razocharowan ot twa w momenta. ma w sluchaia problema si e moi (ako priemem che izobshto imam problem).

a chiniata si poznawam dostatychno dobre - zatowa i wse oshte ne prawia bg design portal. makar che ima dostatychno hora okolo men da pomognat. nishto lichno niamam kym flowerpeace i imaneto ili niamaneto na pretenciiite mu. ne me boliat osobeno.

i wmesto da se zasiagash kato typa fliorca na "parashutist" wzemi se zamisli kakyw si wsyshtnost i koi tuk znae neshto za teb.

a che ne me razbirash e poweche ot normalno IQ kwo da prawish



Тема ... moje bi ....нови [re: R1dler]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано23.07.02 16:32



..... moje bi, pone moito mnenie e che:

Niama "design community" t.e. v BG vse oshte niama dostatachen broi istinski graphichni dizaineri, kato kazvam dostatrachen broi ... imam predvid nad 20 choveka , koito mogat da si pozvoliat luxa da praviat neshta ei taka za kef - vij


Horata se interesuvat sega i vednaga da hvanat i izpalnat navreme nekoe drugo 4-pe navreme i da izkarat 50-100 lv ot kolkoto da rasajdavat varhu niakvi temi i se boriat za nekoia druga statuetka.
Vsichko twa si e napalno razbiraemo, v usloviata v koito jiveem.
Az admiriram flowerpeace za ideiata, staranieto, ambiciata i jelanieto da napravi i podarja site podoben na halfproject.com, designiskinky, isolate.cz i mnogo drugi portali zaniamavashti dizain obshnosta po cial sviat, i imaiki roliata na sveriavashti chasovnika na mnogo nachinaeshti i pro artisti.
Tva e polojenieto kolegi .... ae koito iska da hodi i da postva po "chujdestrannite" portali.


ae i az kat bat Snaker ...




...........................................................


Редактирано от TlN-TlN на 23.07.02 16:33.



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: Snaker]  
Авторscrub (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 16:34



da, iash pravo. Thanks vse pak... nadiavam se ne ti dulja nishto



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: R1dler]  
Авторscrub (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 16:44



Super si !



Тема Aminнови [re: TlN-TlN]  
Авторscurb (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 16:47



Tova e, nimam kakvo da kaja :)



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: R1dler]  
АвторpulnaScrub (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 16:55



...a navmesto da se chudish za broia na uchastnicite i t.n... vzemi napravi neshto! :)) moje i da spechelish neshto, 100% shte spechelish neshto



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: pulnaScrub]  
Авторnubizus (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 01:27



GDA fricowe i apologeti na bg design obstestwoto
AZ KATO EDIN UTWARDIL SE PARASUTIST SMIATAM
4e E WREME DA SPREME S 4IKIITE A....
KWO SE KAZETE
MISLIA 4E NEKOI STAWAT OT NAS SAO ZA 4EP ZA ZEIE(I AZ SAM WUTRE DEEBA MAHMURLUKA MA KAT 4OWEK OT SELO SI IZTREZNIAAM S ZELELWA 4ORBICA)
STO KAT SI DZITKAM IZ RAZNI 4UZDESTRANNI LAINA NE WIDIAH HORATA DA SA PRAAT NA WELIKI.
IAWNO WSEKI SI ZNAE MESTOTO
MA MAI TWA E PRI4INATA SEKI DEN DA SI SEREM W KAPITE
STOTO SME N1 COOL KOPELETA
i w konteksta na bozata
koi wi kaza 4e designer e nesto powece ot mazohist 4ikidzia deto sa gawri sas sobstwenite si idei za nestata:)))
aide nekoi deto se smiata za nai otkrehnat w bozata da zeme da organizira cialata zgan
da i nalee ideikata 4e wseki
ma wseki
e po4nal ot nesto grozno.razbral e 4e e takowa i eresil da sa ponapune
DA NE BI DA ISKATE DA KAZETE 4E WIE STE BOGOIZBRANI GENII
UAU
ISTORIATA DOKAZWA EDNO
DOKATO SE PRAIM NA MNOO WELIKI NEKOI DRUG OBIRA KAIMAKA
STOTO E PARASHUTIST
I ZA RAZLIKA OT WELIKITE SE PRIZEMIAWA STOTO NE SI MISLI 4E SE MU PONIKNAT KRILCA A RAZ4ITE NA PARASHUTA
NADIAAM SA IQ TATA DA SI WI PO GOLEMI OT SAMO4UWSTWIETO



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: R1dler]  
Автор fp ()
Публикувано24.07.02 08:43



Zdraveite hora,

nemoga da vi razbera zashto si gubite izlishno vremeto ???? vmesto da me pluete(r1dler) i da sporite za gluposti i otnovo i otnovo da se obijdate moje da me posyvetvate da podadete edno ramo ili da se vkluchite v izgrajdaneto na "design portal" ... kato az ne pretendiram che designsteps.net e takyv tui kato ima eheeeeeee mnogo oshte da sse pravi za da stane takyv ... vsichki ako biaha otdelili vremeto za koeto da postvat tuka i da sporiat za neshto koeto e glupavo mojeshe da sednat pred mashinite si i da pomisliat i da napraviat neshto ei taka samo za da si dostaviat udovolstvie na sebe si ....bez da iskarat nikoi leF ...

take the flower and rest in peace !

Редактирано от fp на 24.07.02 08:48.



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: fp]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано24.07.02 10:02



koi pyk te plue be bratched...
sywsem za drugo neshto ideshe rech...ma pak ze da stawa grozna kartinkata.
da ti zwynnem, mail-nem i da ti udarim edno ramo?
pri twa jelanie i ambicia koiato TIN admirira a az izobshto ne wijdam da wzema da ti izpraskam edin mail predlojenia?
che poslednia "NEWS-LINK" ot teb e ot 08.07.02?!?!
neshto za step3 ili kwoto e ostanalo ot neia? ot 15.07.02 do 24.07.02 sa tochno 9 dni mai... i nikoi niama wreme za dwa reda "bliabliablia"?!?! da ne powiarwash. da ne goworim che twa edinstweno uchastie si sedi pochti ot nachaloto na step 3....samichka.
chestno da ti kaja neznam s koi obsyjdash ideite si otnosno designsteps i izobshto obsyjdash li gi s niakoi...hm, che i ima li izobshto idei ili prosto "twa beshe ot men"... ama neshto ich ne wijdam jelanieto ti za razwitie da ne goworim za jelanie da poluchish pomosht ot niakoi. fakta che triabwashe da sybera w edno izrechenie "designsteps" i "srane" w edno izrechenie za da wzemesh da se obadish e poweche ot krasnorechiw...ne mislish li? i pak ti kazwam wyobshte ne te pluia... mislia che komentara mi kolkoto i grub da e predizwikan prosto ot ochewidnoto.

ae sa na evas i 1-vo i 2-ro i 3-to miasto.



Тема Re:нови [re: R1dler]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано24.07.02 11:19



Oooo OOOoooooOOooooooooooo
za Evas li idelo rech

gorkite teeeeee
uaaaaa ... hluts ... hluts .... uaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Show Me Some


MADNESS!!!

Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: fp]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано24.07.02 11:59





i ne pretendirash za kakwo?



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: fp]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано24.07.02 12:05



i mislia che horata deto sediat tuk i sporiat za gluposti sa imenno chast ot tezi koito ochakwash da post-nat neshto i pri teb...ma zashto li ne go prawiat?
otnosno praweneto na neshta za kef...ami kak da ti kaja...dostatychno hora poznawam lichno specialno ot sbirshtinata tuka i moga da te uweria che wsichki prawiat dooosta neshta za kef...da ama si gi razmiatame po Q-to zaradi lainariata nasred tochno tozi forum i zaradi LIPSATA na drugo shto gode swiastno miastno za post.



Тема a be az na tebkvo ti kazah vchera???нови [re: R1dler]  
АвторPulnaScrub (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 12:12



Uspokoj se malko, kvo si se zahvanal s tozi site, ne ti prilicha na design portal,ili ne na bulgarski... prestani da se rovish v chujdite chinii, porasni malko i se hvani ti da napravish d'eaaaa



Тема Re: a be az na tebkvo ti kazah vchera???нови [re: PulnaScrub]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано24.07.02 12:18



abe sladyk. kato ti precha pyk ne me cheti? a?:)
wyznameriawam da se rowia tochno kydeto nameria za nujno i kydeto wijdam smisyl w roveneto:) kato iskash da si sedish na trytkata i da si syzercawash chiniikata - mi prawi go de, koi ti prechi? da sym te nastypil - ne sym, pyk i tochno kym twoita kopanka edwa li izpitwam niakyw interes:))) tyi che ti se uspokoi malko:))



Тема :) a puk nie si gi razmiatame po poshtataнови [re: R1dler]  
АвторPulnaScrub (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 12:19



:)

niama li www.R1dler.hit.bg ?



Тема Re: :) a puk nie si gi razmiatame po poshtataнови [re: PulnaScrub]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано24.07.02 12:22



ami ne:))
dori site si niamam:))) podsmyrch podsmyrch:((
web designa ne mi e w resora i ne mu otdeliam nujnoto wreme.
no, za podobni wyprosi si ima belejki koito shte mojesh da polzwash ako si registrirash nick-a kato normalen potrebitel... nai malkoto zaradi "chistia" spam koito rysish:)



Тема ne se obiasniavaj...нови [re: R1dler]  
АвторScrub (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 14:01



Napulno si mi iasen.



Тема Re: ne se obiasniavaj...нови [re: Scrub]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано24.07.02 14:37



symniawam se sladyk:))
ma mi e tridno da ti pisha po bawno taka che da mojesh ti da me razberesh:)))))
breh to i www.pylnascrub.com niamalo....aleluia:)
aide tichkai da si igraesh:))))))



Тема ne me povtariajнови [re: R1dler]  
АвторPulnaScrub (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 15:00



Ne me povtariaj... Budi malko po- creative, to vsichkata ti takava... dsigneri sme vse pak

P.S.: Na kakvo iskash da igraem, az na Quake sum kato Tzar... puk Photoshop-a go prevurtiah veche...



Тема Re: designsteps.net ili koi se izsra na metenoto.нови [re: nubizus]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано24.07.02 15:12



самочувствието по кво ше го мерим? демек ква ше е единицата? по брой на отворените девственици? по кесията? по тва колко бири изпиваме? или пък кой колко му е дълъг контакт листа на кюто? щото айкюто ми не е зле иначе... ама дай да видим дали ше са на кантар със самочувствието ми...



Тема Re: ne me povtariajнови [re: PulnaScrub]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано24.07.02 15:22



kyde pyk te powtorih? heheheheheheee:))))))))))))))))))))
eeeeh taz paranoia sha zatrie swetaaa:))))))))))
aaaaaaaaaa......yyyyyyy.......... koi ste twa designerite kazwash?
ae tolkoz ot men weche che neshto ne si mi interesen:))
spolai ti i sys zdrawe i spoko shti pusnat nowa versia na ps da si ia prewytish i neia:))
basi:))) celia forum kaji rechi ti se podigra pyk ti taka i ne razbra...pone nick-a ti otiwa:))))))))))))))))



Тема :((нови [re: R1dler]  
АвторPulnaScrub (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 15:33



Eeee, napravo me zakopa, sega sum razmazan na stenata(monitora). Ti si geroia na denia. Strashna rabota si !

P.S.:Koga, vikash, izlizala novata seria na Photoshopata, az v RGB go prevurtaih, ama v CMYK mi ostavat dve, tri niva oshte.

Nice to eat you :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.