Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема digitalen pe4at v sofia?  
Авторhmoze (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 19:21



hora ima li drugi digitalni pe4atnizi v Sofia (osven Bulged)? Ili nqkyv online katalog na pe4atnizi ili neshto ot sorta? Interesuva me za pe4atane na syvsem malki koli4estva, ponqkoga na edini4ni brojki.

P.S. Ne si tyrsq rabota, tyrsq si nqkoy da mi svyrshi moyta:). Taka de, da ne stane kato temata na Deni.





Тема Re: digitalen pe4at v sofia?нови [re: hmoze]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано19.06.02 19:28



V Studio Plakat imat edin Xerox 12neznamkvosi, testval sam go oshte v showroom-a na Xerox, mnouu dobre pechata gadinata na A3+, ama neznam kak shte ti se varje cenovo.

Btw, kvo ne mu haresvash na Indigo-to na Bulged ?




Тема Re: digitalen pe4at v sofia?нови [re: LoveHate]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано19.06.02 21:05



E hubu de, kat ka4estvo i cvyat i raster po ubav li e toz Xerox ot Indigoto.... ???

P.S> Info pod surdinka dokolkot me sfetnaa v momenta v Sofia she se poyavi oshte edna digitalna mashina na toz razmer...samo 4e na 175lpi...... za sravnenie indigoto djasa na 144

Press [ESC] to detonate or any other key to explode.


Тема Re: digitalen pe4at v sofia?нови [re: minimiro]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано19.06.02 22:31



бреййй ... личи си кой води булка от софето - още преди да се РОДИ новината и вече я знаем ;-))) ... аз па само за индигото знам



Тема Re: digitalen pe4at v sofia?нови [re: LoveHate]  
Авторhmoze (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 01:01



Indigoto si e OK, prosto iskam da probvam neshto novo. Mersi za otgovora:)



Тема Re: digitalen pe4at v sofia?нови [re: minimiro]  
АвторBuzz (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 10:02



Xerox predlaga savsem fresh neshta - moje tova info da e ot polza:
Eднопасов цветен лазерен принтер Phaser. Eднопасова технология на печат, при която четирите основни цвята се нанасят върху хартията при едно преминаване на листа през машината.Phaser 6200 се предлага в четири модификации, чиято памет варира от 64 до 512МВ. Те работят с резолюция от 600 x 600 до 2400 x 600 dpi и 1200 й 1200 dpi в режим на фотопечат. Принтерът разполага с процесор 500 MHz и отпечатва първата страница за 15 сек. Различните модификации разполагат с възможност за зареждане от 600 до 1600 листа. Капацитетът на машината е 60 000 страници на месец. Ако разполага с вътрешен диск, Phaser 6200 може да сортира страници автоматично.

oops, are stiga tolko - infoto e okolo 10 str. - pokazaha gi na Plovdivskoto izlojenie



Тема Re: digitalen pe4at v sofia?нови [re: hmoze]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано20.06.02 10:34



кво ше печаташ
кви размери...?
ако е за А3ки... дали ше е индиго или херох..... голема разлика няма - стига машината да е калибрирана кат хората и да са читави тонерите...
лично мнение - аз печатам на едно Фиери... доволен съм
така... тва за принтерчета... - за по-големшки неща... ходя в ПостР - ама там малко дебело се връзва.
От Билборд Принт съм супер доволен... и за постери 50х70, 70х100 - билбордове... фолио... сичко праат - и то безпроблемно и ювелирни бройки
още едно значение на "дигитален печат" се сещам ся.. в печатницата в НДК-то - ГлобалПринт - там от файла ти праат плаките - без да минаваш през филм - като плаките са доста по-издръжливи от конвенционалните - ако си с големи тиражи си е на далавера :-Р
и от тях съм доволен квото са ми печатали - ама на - имам колеги дето не са...
така че незнам.. :)
ми тва се сещам в момента... не знам 100 места... ма тия дет ползвам са ми достатъчни :)



Тема Re: digitalen pe4at v sofia?нови [re: Buzz]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано20.06.02 11:38



Tva za Phazera go znam, ma mnou debelo izliza deea..... i cvetovete uj sa cmyk, MA NE SUVSEM DA TI KAJA...... mai indigoto po to4no cvetopredavane dava....
a ot li4nia mi opit.... Phazera sa mu problemni svetlite oblasti...... prehoda ot poluton kum svetli tonove e ryazuk..... naprao na 4erta svurshva...... i pone dokolkot znam (moje i nishto da ne znam) ma nema ya taz mashina nekude pusnata za upotreba..... tuka v RS ima edna ma e A4 samo.....

Press [ESC] to detonate or any other key to explode.


Тема Re: digitalen pe4at v sofia?нови [re: minimiro]  
АвторBuzz (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 12:15



To stana kato club na Xerox...eee, sia sha se razkreshtiat moderatorit...zatui...edno URL za tech-support /ei go nakaraia/ i... Препоръчителната крайна цена на Phaser 6200 е от 2300.00 до 4550.00 евро без ДДС, в зависимост от модификацията
& tva..
Новите партньори на Xerox България XBP (Xerox бизнес партньори), с които фирмата участва съвместно на изложението, са Епъл Център и Адком. Двете фирми са добре познати на българския пазар и са специализирани в консултиране и изграждане на решения за предпечатна подготовка, графичен дизайн, инженерни системи (CAD, GIS) и висококачествен цветен печат.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.